Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تعادل یک افسانه است.

اگر به نظر کلی می رسد ، من را بشنوید. من فکر نمی کنم که شما نباید تلاش كردن برای رسیدن به تعادل ، اما هرگز نباید انتظار تعادل کامل داشته باشید – حداقل نه توسط خود شما. به نظر می رسد بسیاری از وکلا فکر می کنند که آنها باید همه چیز را در هماهنگی مطلق داشته باشند.

حقیقت ماجرا این است که ، وقتی افراد با هم کار می کنند ، تعادل ایجاد می کنند. شما هرگز قادر نخواهید بود همه چیز را به صورت شبانه روزی دستکاری کنید. زمانهایی خواهد بود که توپ را رها می کنید. اگر فکر خود را دوباره تنظیم کنید ، متوجه خواهید شد که شما هرگز نیازی به پرتاب توپ ندارید – گاهی اوقات باید آن را به شخص دیگری منتقل کنید یا آن را پاس دهید. این همان چیزی است که باید “تعادل” بدانیم.

یک روند کلی به دنبال بهره وری وجود دارد ، وکلا سعی می کنند برنامه بهره وری ، هک یا گورو بعدی را پیدا کنند. بله ، مطمئناً روشهایی برای منظم تر کردن زندگی شما وجود دارد. مطمئناً خوب است که کنجکاو باشید و در جستجوی خودسازی باشید. با این حال ، شما همچنین باید از افتادن در دام بهره وری سمی آگاه باشید.

بهره وری سمی چیست؟

خوشحالم که پرسیدی بهره وری سمی زمانی اتفاق می افتد که بخواهیم حداکثر میزان خروجی را برای هر دقیقه از روز خود برنامه ریزی کنیم. ما هر لحظه را با جلسات پشت سر هم ، پروژه ها یا تحقیقاتی پر می کنیم ، وقت کمی برای وقفه ندارید. بهره وری سمی فرض می کند که ما همیشه می توانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. تنها کاری که باید انجام دهیم بسته بندی روزهای خود است.

اما واقعیت موافق نیست. وکلا و سایر متخصصان معمولاً از من می پرسند که چگونه می توانم مدیرعاملی در یک شرکت فناوری دره سیلیکون را با بقیه زندگی تعادل برقرار کنم.

پاسخ من همیشه یکسان است: من نمی کنم.

به محض داشتن “من” ، برای یافتن تعادل تلاش خواهید کرد ، زیرا هر چیزی را که بالای “من” قرار دهید دلیل کمی برای ماندن در آنجا است. “من” یک پایه بسیار باریک دارد ، که بیشتر به عنوان یک محوری عمل می کند تا یک پایه.

برعکس ، استفاده از کلمه “ما” سطح بسیار بیشتری را ارائه می دهد ، شما را قادر می سازد تا به طور قابل توجهی روی آن قرار بگیرید. در واقع ، کلمه “عدم تعادل” نیز ممکن است “من تعادل هستم” نوشته شود!

از تشخیص اینکه شما نمی توانید همه کارها را به تنهایی انجام دهید نترسید. من یک مادر و شوهر فوق العاده دارم که به من در حفظ “متعادل” و سالم بودن کمک می کنند. آنها کسانی بودند که در طول COVID-19 دخترانم را در خانه آموزش می دادند و به من اجازه می دادند کاری را که دوست دارم انجام دهم.

ترفند یافتن یک گروه پشتیبانی و کشف ساختاری است که بار را به طور مساوی و پایدار توزیع می کند. پایداری مهمترین عامل بهره وری است – با این حال ، مهمترین عامل نادیده گرفته می شود.

اگر می دانید که نمی توانید سیستم فعلی خود را برای همیشه حفظ کنید ، پس نیاز مبرم به تعمیرات اساسی سیستم دارید. اگر شما باید هر روز فشار بیاورید ، تعادل مثبتی ندارید – فقط قبل از سقوط اجتناب ناپذیر در حال جابجایی هستید.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قوی تر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer