Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

لایحه دیگری برای نام ، تصویر و شکل ورزشکاران دانشگاه در کنگره ارائه شده است ، اما این پیشنهاد ممکن است بهترین شانس را برای تبدیل شدن به یک قانون ملی داشته باشد.

در 4 فوریه ، سناتور آمریكا كریس مورفی (D-CT) و نماینده آمریكا لوری تراهان (MA-03) قانون آزادی اقتصادی ورزشکاران دانشگاه، که یک لایحه 12 صفحه ای است و هدف آن جلوگیری از کالج ها و NCAA است که مانع از بازاریابی ورزشکاران کالج برای استفاده از تبلیغات خود به روشی تجاری می شود و به طور خاص بیان می کند که مجوزهای گروهی نباید محدود شود. عنصر دوم با توجه به اینکه EA Sports بسیار به موقع است تازه اعلام کرد قصد دارد تا چند سال آینده بازی ویدیویی فوتبال دانشگاهی خود را بازگرداند.

مورفی در گزارشی تهیه شده گفت: “قانون من و نماینده تراحان كه امروز معرفی می كنیم حقوق نامحدودی را برای ورزشكاران دانشگاه فراهم می كند تا با امضای قراردادهای تأیید ، اردوگاه های راه اندازی و یا وسایل دیگر از نام ، وجهه و شكل خود درآمد کسب كنند.” “ساده است: این مربوط به بازیابی مالکیت ورزشکاران نسبت به استفاده از نام و شکل مشابه آنهاست. آنها مالک برند خود هستند نه مدرسه یا NCAA. حق دانش آموزان برای کسب درآمد از طرف تأییدها تنها بخشی از بسته بسیار گسترده ای از اصلاحات است که باید برای دو و میدانی دانشگاه انجام شود ، اما این یک شروع خوب است.

در حال حاضر بسته وسیع تری از اصلاحات توسط قانونگذاران مختلف از جمله سنسور کوری بوکر و ریچارد بلومنتال پیشنهاد شده است که پیشگام تلاش برای ایجاد “منشور حقوق ورزشکاران کالج” ، که همچنین نیاز دارد که ورزشکاران سهمی از درآمد دریافت شده توسط بخش های ورزشی را دریافت کنند. از زمان افشای متن لایحه در دسامبر سال 2020 ، کمترین و هیچ شتابی به آن اضافه نشده است.

قانون جدید معرفی شده توسط مورفی و تراهان از حمایت بسیاری از پیشکسوتان محترم صنعت ورزش ، از جمله جی بلاس ، پخش کننده بسکتبال برخوردار است.

بیلاس گفت: “سناتور مورفی و خانم کنگره تراهن یک معیار اساسی را در قانون آزادی اقتصادی ورزشکاران در کالج تضمین کرده اند تا اطمینان حاصل شود که ورزشکاران از حقوق اقتصادی مشابه سایر افراد ، از جمله هر دانش آموز دیگر برخوردار هستند.” “من سناتور مورفی و نماینده کنگره ، تراهان ، را در مورد این رویکرد متفکرانه و جامع برای تأمین حقوق اقتصادی و حمایت های یکسان سایر ورزشکاران ، ستایش می کنم.”

طبق این قانون اخیراً افشا شده ، ورزشكاران دانشگاه می توانند مشاوران حقوقی و نمایندگان ورزشكار را انتخاب كنند تا در تهیه و مذاكره معاملات مربوط به بهره برداری از حقوق تبلیغات ورزشكاران كمك كنند. در صورت قانونی شدن این لایحه ، قوانین محدود کننده دولت پیش بینی می شود.


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای دادگستری آمریکا ، و استاد کمکی در کالج حقوق دانشگاه لوین فلوریدا است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected] و او را در توییتر در دنبال کنید @ DarrenHeitner.

logo-footer