Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های مادرانه در حرفه وکالت ، با مشارکت دوستان ما در است MothersEsquire. خوش آمدید امیلی N. Litzinger بازگشت به صفحات ما کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

وکالت این است که تحت فشار خوب کار کنید. انتظار می رود با تلاش بسیار کم به نتایج مطلوبی برسید. مشتری بدون سرمایه گذاری زیاد موفقیت می خواهد. این شرکت خواستار تعهد زمانی و یک محصول کاری تقریباً کامل است.

مادر بودن از این نظر بسیار شبیه است که مطمئناً برای انجام آن فشار دارید. بچه های شما می خواهند همه کارها را برای آنها انجام دهید. در سالهای اولیه شما اساساً به عنوان یک نجات غریق خدمت می کنید تا همه را در امان نگه دارید. به عنوان یک مادر ، از شما انتظار می رود که در فعالیت های کودکان خود فعال ، درگیر و داوطلب باشید. سپس همسر شما بعد از خواب کودکان ، کمی از توجه شما را می خواهد.

اینها همه اولویت های شما هستند. شغل شما ، همسرتان و فرزندانتان مهم هستند ، بنابراین شما می دهید ، می دهید و می دهید تا زمانی که از یک جام خالی – بیایید صادق باشیم – یک استخوان خشک کنید.

اگر شما چیزی مثل من ، یک مادر وکیل نوع A هستید ، به نظر می رسد به سختی فنجان خود را پر می کنید و به طور غیر قابل توضیح مقدار دیگری می دهید. شما داوطلب والدین اتاق می شوید ، به PTA می پیوندید و در تمام برنامه های بعد از مدرسه در حالی که می خواهید برای ایجاد مشاغل شخصی خود ، عضو فعال جامعه باشید و به عنوان یک وکیل قانونمند رشد می کنید ، بچه های خود را ثبت نام می کنید. اما وقتی تشنگی می کنید چه اتفاقی می افتد و دیگر چیزی برای ریختن از جام خالی شما باقی نمی ماند؟

آیا این واقعاً همان چیزی است که برای آن ثبت نام کردم؟

هنر مراقبت از خود این است که ، یک هنر و یک مهارت آموخته شده است. من هرگز در مراقبت از خودم خوب نبوده ام. دوست من (خطا ، دشمن) “احساس گناه” همیشه در پشت سر من ایستاده است وقتی که می خواهم وقت بگذارم تا فقط برای من باشم (و منظورم فقط خرید مواد غذایی نیست). من می خواهم همه چیزهایی را برای افراد زندگی ام انجام دهم و باشم و احساس گناه زیادی نسبت به عدم انجام تعهداتم (یا آنچه از من انتظار می رود) داشته باشم.

تقصیر من است ، درست است؟ من برای همه این موارد ثبت نام کردم من بیش از حد قبول کردم من سعی می کنم “همه را داشته باشم”.

اما نمی توانم به س Questionال کمک کنم – آیا این واقعاً تقصیر من است؟

من این مدل را برای خودم ایجاد نکردم. من آن را دیدم ، و آن را شنیدم. من به دیگران گوش می دادم و تماشا می کردم که زنان به خاطر تلاش های فاحشانه ستایش می شوند. من کار حقوقی خود را از اوج یک رکود اقتصادی آغاز کردم و با چالش هایی روبرو شدم که پایم را از در خارج کردم. یک بار که کردم ، بلند شدم. به من گفتند فقط “تکیه کن” ، و من قادر خواهم بود که همه را داشته باشم. یک زندگی شغلی ، مادری و یک ازدواج سالم. بنابراین ، من کردم ، من همچنان به لاغر شدن ادامه می دهم. اما بعد از یک سال همه گیر شدن از بچه های کوچک و پدر و مادر و داشتن وکالت از کمد خانه / دفتر کارم ، آنقدر تکیه می دهم که به سختی می توانم بایستم ، گردنم یک جیغ است و نیاز به کمک دارم. اما کسانی که به من گفتند تکیه بده ، هیچ کجا پیدا نمی شوند. جامعه اساساً “شام خورده و از بین رفته است”. این مزایای تلاش من بوده و برای حمایت از من در این کار بسیار کم انجام شده است. همه گیری ، در بسیاری از سطوح ، نابرابری جنسیتی سیستمیک در محل کار و حرفه وکالت را بزرگتر کرده است.

این سیستم دیگر کار نمی کند. این سیستم برای والدین و به ویژه برای زنان ، به ویژه زنان رنگین پوست ، که سه برابر بیشتر مراقبت می کنند و مسئولیت های خانه در روابط دگرجنسگرایانه را به دوش می کشند ، خراب است. اگر سال گذشته (یا همین حدود) به ما چیزی آموخته است ، تغییر جهان و محل کار است. همه ما یک بار در زندگی دچار این آسیب شده ایم.

چرا باید همه ما برای رسیدن به این انتظارات کاملا صمیمانه و مضر ادامه دهیم؟

با تغییر محل کار ، زمان تغییر تفکر ماست. دویدن خود را خشن نباید ستودنی باشد – احمقانه است ، غیرمسئولانه است. این منبع برخی از مشکلات عمیق بهداشت روان است که حرفه وکالت را آزار می دهد. گفتن “نه” نباید مورد پسند واقع شود. ما معمولاً نمی دانیم که دیگران در خارج از محل کار با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنند.

همانطور که از این همه گیر خارج می شویم ، ضروری است که ما به عنوان یک زن وکیل ذهنیت و تصویر موفقیت خود را تغییر دهیم. ما باید لنز را به لنز خاموش کنیم که به دنبال یافتن و ادامه کار در جهت آن تعادل ظریف و متناسب با زندگی شما است – نه انتظارات دیگران. انعطاف پذیری باید عادی شود. والدین باید حمایت شوند. زنان سزاوار برابری در محل کار هستند. “انتظارات” ناگفته های پدربزرگ های ما باید فراموش شود. وقتشه.

غالباً ، باید به خودم یادآوری کنم که این یک دوی سرعت نیست ، بلکه یک ماراتن است. زندگی است این به معنای لذت بردن ، لذت بردن و صلح و شادی است که بدون قضاوت کسی ایجاد می کنید.


امیلی ن. لیتزینگر شریک شرکت حقوقی کار و استخدام فیشر فیلیپس است و در خارج از دفتر لوئیزویل فعالیت می کند. امیلی مشاور قابل اعتماد و دادخواه باتجربه ای است که از طریق پیچیدگی های قانون کار و استخدام از کارفرمایان مشاوره و دفاع می کند و با مشتریان خود در جهت تدوین استراتژی های پیشگیرانه برای اطمینان از انطباق و جلوگیری از دادخواست های پرهزینه همکاری می کند. امیلی به عنوان مادر سه دختر جوان پرانرژی ، علاقه زیادی به پیشرفت زنان در حرفه وکالت و محل کار دارد. امیلی به طور گسترده در مورد تأثیر همه گیری بر زنان در نیروی کار نوشته و ارائه کرده و مدافع برابری جنسیتی در محل کار است.

logo-footer