Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تد کروز با جاش هاولی صحبت می کند (عکس از OLIVIER DOULIERY / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

یکی از عواقب فوری بخشی از یک شورش خشن ، عدم استقبال در خطوط هوایی است. فیلم های طرفداران ترامپ کشف اینکه آنها نمی توانند پس از تلاش برای سرنگونی دولت به خانه خود پرواز کنند ، یک واقعیت برجسته بوده است. به نظر می رسد پروتکل های کنگره برای هماهنگی با اداره امنیت حمل و نقل و FBI برای قرار دادن افرادی که در حمله به کپیتول شرکت کرده اند در لیست پرواز ممنوع آغاز شده است ، و برخی از شرکت های هواپیمایی اقدامات دیگری را انجام داده اند تا اطمینان حاصل کنند که نمی توانند از آنها استفاده کنند خدمات.

رئیس کمیته امنیت میراث داخلی مجلس ، بنی تامپسون (D-MS) وقتی صحبت از این تروریسم داخلی می شود ، هیچ مشتی نمی زند. در یک حضور دوشنبه در SiriusXM نمایش جو مدیسون، تامپسون خواسته شده بود برخی از س questionsالات سخت در مورد کسانی که در شورش خشونت آمیز در پایتخت نقش دارند. اما او دید کاملاً واضحی درباره آنچه باید برای آنها اتفاق بیفتد:

“اول از همه ، به نظر من ، این افراد به دلیل اقداماتی که روز چهارشنبه در آنها شرکت کردند ، می توانند به عنوان تروریست های داخلی طبقه بندی شوند. اکنون در شرایط عادی تروریست های بین المللی در لیست پروازهای ممنوع قرار دارند. “تامپسون گفت.

“این تروریست های داخلی هستند – همان چیز. یک تروریست تروریست است ، مهم نیست شما کی باشید. “

از او به ویژه در مورد سناتورهای جاش هاولی و تد کروز – چه کسی سوال شده است؟ زیر آتش قرار بگیر به دلیل دامن زدن به ادعاهای دروغین درباره انتخابات 2020 – و همچنین لورن بوبرت ، عضو کنگره – نماینده مجلس QAnon که به دلیل توئیت کردن زنده در محل محاصره نانسی پلوسی مورد انتقاد شدید قرار گرفته است – “اگر این افراد مسئول شناخته شوند ، آیا آنها باید لیست پرواز ممنوع؟ ” پاسخ تامپسون نشان می دهد که فقط ممکن است محلی برای نمایندگان در لیست پروازهای ممنوع وجود داشته باشد:

تامپسون گفت: “خوب ، هیچ سوالی در این مورد وجود ندارد.” “قرار گرفتن در لیست پرواز ممنوع هیچ معافیتی ندارد.”

او ادامه داد:

می دانید حتی یک عضو کنگره که مرتکب جرمی می شود ، آنها از بدن بیرون می شوند. اتهامات اخلاقی وجود دارد که می تواند علیه این افراد مطرح شود. و مردم همه اینها را نگاه می کنند. ”تامپسون گفت.

“آنچه هاولی انجام داد و آنچه کروز انجام داد وحشتناک بود. چه – عضو جدید کلرادو [Boebert]، که اساساً دستورالعمل ها و هر آنچه که در جریان بود را توییت می کرد – این کاری نیست که شما انجام می دهید.

“کسی گفت ، خوب ، او جدید است. خوب ، نکته این است که ، بی اطلاعی از قانون هیچ بهانه ای نیست. بنابراین اگر نمی دانید ، باز هم کار اشتباهی انجام داده اید. “

البته این فقط اگر آنها مسئول شناخته می شوند ، یک تصمیم قانونی که رسیدن به آن دور است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer