Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از Greg Nash-Pool / گتی ایماژ)

همانطور که احتمالاً می توانستید حدس بزنید ، سناتور جاش هاولی براساس سوابق کاملاً راست گرایانه و مدرک تحصیلی خود از دانشکده حقوق ییل ، ​​عضوی از انجمن فدرالیست در دانشکده حقوق بود. و همانطور که احتمالاً با توجه به این دو واقعیت حدس زدید ، او آن زمان کمی احمق بود (منظورم این است که احتمالاً الان هم هست ، اما این داستان مربوط به روزهای دانشکده حقوق او است).

ایرینا مانتا، یک استاد در دانشکده حقوق هافسترا و یک عزیز FedSoc که دیده شد در تلاش برای ایجاد قانون مردم را به دلیل دروغ گفتن بر روی Tinder مسئول دانست و مارک “کارن” را پس از درگیری محله بر سر آتش بازی اعلام کرد، یک نظر درباره USA Today دارد که در مورد زمان هاولی در دانشکده حقوقی صحبت می کند و از او می خواهد تلاش خود را برای جلوگیری از جو بایدن برای چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده متوقف کند. یادآور می شود که مانتا نیز واضح است که علی رغم ارتباط با FedSoc ، وی در این دوره در مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور بایدن کار می کرد. اما به اندازه کافی با زمینه ، بیایید به شایعات داغ (قدیمی) برویم.

مانتا و هاولی هر دو عضو YLS ’06 هستند و در انجمن فدرالیست دانشکده حقوقشان فعال بودند ، بنابراین ، بدیهی است که مسیر آنها عبور کرده است. اما فراتر از صلیب گذراندن عادی ، هر دو به عنوان معاون رئیس جمهور برای رویدادهای FedSoc به عنوان 2L انتخاب شدند.

همانطور که مانتا متذکر می شود ، “همکاری در این موقعیت ها در سال دوم ما دشوار بود. من سهم شیر از وقایع این گروه را سازمان می دادم و اغلب در نامه هایی که در آن سال برای او و رئیس انجمن ارسال کردم هیچ پاسخی از او دریافت نکردم. این من را متحیر کرد زیرا فکر می کردم هدف ما تقویت هرچه بیشتر سازمان است و عدم برقراری ارتباط مانعی است. ” چشم همه طرف.

همانطور که نسخه مانتا از داستان می گذرد ، او کارهای بیشتری را در موقعیت مشترک خود انجام داد ، بنابراین وقتی هر دو مانتا و هاولی کلاه های خود را برای رئیس جمهور FedSoc برای سال بعد به حلقه ریختند ، فکر کرد که آن را در کیف دارد. به گفته مانتا ، اما اینجا شیرینی فروشی آغاز می شود.

اندکی قبل از انتخابات ، دوستی به من اطلاع داد که سناتور هاولی قصد دارد مرا کتک بزند ، با توجه به اینکه وی مطمئن نبود فقط بر اساس آرا from اعضای عادی که سوابق ما را بهتر می دانند ، می تواند این کار را انجام دهد.

همانطور که بر اساس میزان مشارکت نهایی دقیق به نظر می رسید ، سناتور هاولی از رئیس جمهور در حال نشست آدرس ایمیل دانشجویان برای لیست YLS انجمن فدرالیست را به دست آورده بود (و رئیس جمهور ، که من در سال گذشته برای پیروزی به او کمک کردم ، داوطلبانه این اطلاعات را به من نمی داد در آن مرحله) قاعده این بود که هرکسی که تا تاریخ مشخصی برای لیست لیست ثبت نام کرده باشد می تواند در انتخابات انجمن رأی دهد. این شامل گروهی از افرادی بود که در رویدادها شرکت نمی کردند و با انجمن ارتباط چندانی نداشتند یا هیچ گونه درگیر بودند.

اجرای این قانون اگرچه آسان بود ، اما قاعده ای نادرست بود. حتی این امکان را داشت که افراد تنها با هدف از بین بردن جامعه ، بتوانند با آن همکاری کنند. به گفته من ، از نظر تاریخی ، هیچ کس از این قانون سو استفاده نکرده است. در عوض ، نامزدها برای رای گیری از افرادی که به طور فعال با انجمن درگیر بودند ، مبارزه می کردند.

من خیلی دیر متوجه برنامه های سناتور هاولی شدم تا با موفقیت مقابله کنم. من در انتخابات ریاست جمهوری انجمن فدرالیست YLS به تعداد کمی آرا به او باختم. ریاست جمهوری دارای مزایای زیادی از جمله ورود به فرصت های اصلی حرفه ای است. از دیدگاه من ، من کاندیدای شایسته تری بودم و بیشتر به سازمان اهمیت می دادم. دوباره قوانین رأی گیری مشکل ساز بود و سناتور هاولی از این راه تا رسیدن به پیروزی برای خود و بقیه اعضای خود استفاده کرد.

بنابراین موفقیت او بر اساس پیروی از نامه ، به جای روح قانون است. فهمیدم. و اکنون او کاملاً گیج است زیرا دموکرات ها هر دو نامه را دنبال می کنند و روح قوانین انتخابات؟ همچنین ، آن را درک کردم. او دقیقاً به من مانند نوعی خراش اعتصاب می کند که صمیمانه اعتقاد دارد برای آن خوب است به او این کار را انجام می دهد اما وقتی تقلب می شود شما انجام دهید. جای تعجب نیست

مانتا با درخواست از هاولی می خواهد اعتراض خود را در مورد تأیید نتایج کالج انتخاباتی رد کند زیرا او به پیروزی دانشکده حقوق سایه اعتراض نکرد ، بنابراین او باید یک درس بگیرد. وی خاطرنشان كرد: “او در حال ایجاد یك الگوی خطرناك است به گونه ای كه یك روز ، یك كنگره خصمانه می تواند یك انتخابات درست ریاست جمهوری را لغو كند.” اون نه تنها یالی که با هاولی مخالف است نسبت به موقعیت وی ، اما بعید است که تمام استانداردهای دوگانه آشکار در جهان بتواند موقعیت هاولی را تغییر دهد. حداقل ما درک بهتری از دقیقاً شخصی که هاولی دارد ، داریم.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer