Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در قانون مطمئناً س difficultالات دشواری وجود دارد ، اما قانون اساسی نحوه تصرف دارایی های مدنی نباید یکی از آنها باشد. پس از همه ، متمم چهارم تضمین می کند که “[t]حق مردم برای داشتن امنیت در افراد ، خانه ها ، اوراق و آثارشان در برابر جستجوها و تشنج های غیرمعقول ، نقض نخواهد شد و هیچگونه ضمانت نامه ای صادر نمی شود ، اما بنا به علت احتمالی “و متمم چهاردهم این ضمانت را به ایالات متحده اعطا می کند. با این حال ، عمل به ضبط دارایی های مدنی به دولت این امکان را می دهد که اموال (از جمله پول نقد) را از شهروندان توقیف کند بدون اینکه هرگز دلیل احتمالی یا ارتکاب جرمی را ثابت کند. دلیل این واقعیت غم انگیز و سو sad استفاده کننده این است که زبان ساده متمم چهارم حامل است وزن کمی در دادگاه های کشور ما. نتیجه ضبط دارایی بیش از از سال 2000 تاکنون 68 میلیارد دلار از مردم آمریکا گرفته شده است.

من می توانم تمام این مقاله را در رابطه با شما صرف کنم داستان های ترسناک در حالی که زندگی بی گناهان در آنها نابود شده است ، از تصرف دارایی است. علاوه بر این ، تأثیر منفی توسط همه به طور مساوی احساس نمی شود اما نشان داده شده است به طور نامتناسب اثر اقلیت ها. در زمان دولت اوباما پیشنهادهای متوسط در سطح فدرال در اصلاح تصرف دارایی با بسیاری از ایالت ها برای جلوگیری از سو abuse استفاده ، اصلاحات بیشتری را تصویب کردند. اما ، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، زمانهایی که ظاهری بهتر داشتند فقط تا زمانی ادامه یافت که کسی که مایل است خودش را نارنجی رنگ کند به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. به طور خاص ، یک بار “متعصب احمقانه” جفرسون بورگارد سشنز به عنوان دادستان کل کشور نه تنها اصلاحات متوسط ​​در سطح فدرال کنار گذاشته شد ، بلکه بورگارد متعصب اطمینان داد که می توان اصلاحات امیدوار کننده ایالتی را از طریق آنچه به عنوان برنامه تصویب نامیده می شود ، دور زد.

به عنوان رادلی بالکو توضیح داده است، تحت برنامه فرزندخواندگی:

[A] بخش پلیس محلی یا دادستان فقط باید با شعبه محلی اداره مشروبات الکلی ، دخانیات ، سلاح گرم و مواد منفجره ، اداره مبارزه با مواد مخدر یا سایر سازمان های اجرای قانون فدرال تماس بگیرند و از آنها بخواهند در این پرونده بپیوندند. حتی کمترین مشارکت فدرال ، تحقیقات را فدرال می کند ، بدین معنی که سیاست بازپرداخت توسط قانون فدرال اداره می شود. سپس آژانس فدرال درصد زیادی از عواید فدرال را به آژانس پلیس محلی باز می گرداند.

اگر بخواهم صریح بگویم ، برنامه فرزندخواندگی راهی است که دولت فدرال از اصلاحات ایالتی برای ضبط دارایی چشم پوشی می کند. به عنوان مثال ، اگر کشوری قوانین خود را اصلاح می کند تا پلیس نتواند پول نقد را توقیف کند ، مگر اینکه ثابت کند که جرمی مرتکب شده است ، خوب ، پس تنها کاری که یک افسر باید انجام دهد این است که یک فیدر بخواند ، آنها پول را بردارید و منتظر بمانید تا نماینده فدرال آن را به ایالت پس دهد.

و انگیزه ای انحرافی برای پلیس ایالت وجود دارد که از برنامه فرزندخواندگی فدرال استفاده کند ، حتی اگر این تصرف برخلاف قوانین ایالتی آنها باشد ، زیرا ضبط دارایی به عنوان صندوق شلخته ادارات پلیس. اساساً ، مشکلات مربوط به ضبط دارایی بسیار جدی است و خسارت وارده نیز فراگیر است. وارد جاستین آماش از میشیگان شوید.

آماش معرفی کرده است “قانون حذف دارایی های مدنی” و به همان اندازه که به نظر می رسد با شکوه است. این لایحه توقیف “هرگونه املاک ، واقعی یا شخصی را به موجب دادرسی بازپرداخت مدنی ، از جمله دادرسی بازپرداخت مدنی غیرقانونی” ممنوع می کند.

اولین چیزی که هنگام خواندن این لایحه به ذهنم خطور کرد این بود که چرا در جهان دموکرات ها این موضوع را معرفی نکرده اند؟ آنها حزب مخالف رئیس جمهور فعلی هستند که موجب افزایش ضبط دارایی های مدنی و سنا در جورجیا شده است. دوباره ، آماش سابقه ای داستانی در زمینه قرار دادن سایت دارد دموکراتها شرمنده. شاید از همه مهمتر ، و همچنین نگران کننده تر ، رئیس جمهور جدید آمدن جو بایدن هیچ یک از آنها را ندارد گذشته ایده آل وقتی صحبت از مسائل عدالت کیفری می شود. در مسیر مبارزات انتخاباتی ، بایدن اصلاحات متوسطی را پیشنهاد کرد ، اما در مورد مسائل سیاسی مربوط به عدالت کیفری مانند قانونی کردن حشیش ، که حتی در ایالات قرمز تند نیز پشتیبانی می شود ، بایدن با ناراحتی عقب است.

خبر خوب این است که این مجلس نمایندگان خود را قادر به گرفتن آن نشان داده است آرا historic تاریخی که در نهایت می تواند جنگجویان مواد مخدر مانند بایدن را به مسیر درست سوق دهد. اما آیا این کنگره فشار مشابهی را در رابطه با ضبط دارایی و تصویب لایحه آماش ایجاد خواهد کرد؟ فقط زمان می تواند بگوید. آنچه مسلم است این است که ضبط دارایی یک عمل سو ab استفاده ، ناکارآمد و (باید) مغایر قانون اساسی باشد. تصویب صورتحساب آماش تنها کاری است که برای پایان یافتن وحشت لازم است.


کارهای تایلر بروکر در مجله Gonzaga Law Review، the Review of Albany Law منتشر شده است و در مجله University Law Memphis Review قرار دارد. در صورت تمایل به برای او ایمیل بزنید یا او را دنبال کنید توییتر برای بحث در مورد ستون خود.

logo-footer