Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

عدالت روت بدر گینسبورگ (عکس از نیکی کان / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

دادگستر روت بدر گینسبورگ و همسرش ، مارتی گینسبورگ ، یک مشارکت واقعی را برای پیگیری عدالت جنسیتی الگوی خود قرار دادند. تعهد آنها به عدالت برابر زندگی شخصی و شغلی آنها را فرا گرفته است و تأثیری پایدار بر حرفه وکالت و جامعه ما خواهد داشت. برای ارج نهادن به میراث خود ، مرکز زنان در قانون در دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس مفتخر است که اعلام کند ابتکار عمل گینزبورگ، که اقدامات خنثی جنسیتی را پشتیبانی می کند که از تغییرات سیستمی پشتیبانی می کند ، مانند بهترین روش های مربوط به تکالیف شغلی ، انتظارات عملکرد ، مرخصی والدین ، ​​و شفافیت در پیشرفت شغلی.

روز سه شنبه ، 2 فوریه ، به مناسبت آغاز طرح Ginsburg ، این مرکز میزگردی را با عنوان “زندگی و میراث عدالت روت بدر گینسبورگ” برگزار می کند ، که Lateral Link مفتخر است از آن حمایت کند. این میزگرد توسط نینا توتنبرگ – خبرنگار مشهور امور حقوقی NPR ، و همچنین مدیر اداره می شود دوست دیرینه عدالت گینسبورگ – و چهار کارمند سابق RBG حضور خواهند داشت:

این رویداد رایگان و برای عموم آزاد است و برای 1.25 ساعت اعتبار CLE (در تگزاس و حوزه های متقابل) تأیید شده است. لطفا اینجا ثبت نام کنید برای آنچه مطمئناً یک بحث جذاب در مورد یکی از مهمترین و پیشگامانه ترین شخصیتهای تاریخ آمریکا خواهد بود.

در همین حال ، در اینجا در Lateral Link ما در حال کار بر روی ساخت پادکست جدیدی هستیم که در بازار جانبی Biglaw متمرکز شده است ، تحت عنوان “Movers، Shakers، and Rainmakers”. هر هفته ، همکار من زک سندبرگ و من برخی از مهمترین حرکات جانبی اخیر را تجزیه و تحلیل می کنم ، در مورد روندهای مهم در بازار حقوقی بحث می کنم و اخباری را که باید درباره اکوسیستم در حال تغییر بزرگترین شرکت های حقوقی جهان بدانید ، به شما ارائه می دهم. اگر پیشنهادی برای موضوعات یا مهمانان برای پادکست دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید به من یا به زک.

ما مشتاقانه منتظر صحبت های شما هستیم و منتظر دیدار شما در 2 فوریه هستیم!

عکس سر مربع DBLاد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص این پست توسط دیوید لات، مدیر عامل در دفتر نیویورک ، جایی که او بر قرار دادن همکاران عالی ، شرکا و گروه های شریک در شرکت های حقوقی برجسته در سراسر کشور تمرکز دارد.

قبل از پیوستن به Lateral Link ، دیوید مدیرعامل Above the Law را تأسیس کرد و به عنوان مدیر آن فعالیت می کرد. وی پیش از آغاز به کار قانون بالاتر ، به عنوان دادستان فدرال ، همکار دعوای حقوقی در Wachtell Lipton Rosen & Katz در نیویورک و کارمند دادگستری قاضی Diarmuid F. O’Scannlain دادگاه تجدید نظر در دادگاه تجدید نظر در ایالات متحده برای مدار نهم کار می کرد. دیوید فارغ التحصیل کالج هاروارد و دانشکده حقوق ییل است. می توانید با David در ارتباط باشید توییتر (DavidLat @)، LinkedIn، و فیس بوک، و می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در زمینه قرار دادن وکلا در معتبرترین شرکت ها و شرکت های حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link با مدیریت وکلای سابق از دانشکده های برتر حقوق ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer