Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که انتظار می رفت ، اکنون که کراوات از سیستم خارج شده است در آخرین دور افزایش هایی که توسط ما به ارمغان آورده است دیویس پولک، شرکت های Biglaw از هر راه و راه حل شده اند تا همکاران خود را با انبوهی از پول نقد حمام کنند. اکنون ، سودآورترین شرکت Biglaw در جهان تصمیم گرفته است که برخی از ورودی ها را ارائه دهد.

کرکلند و الیس قصد دارند چه میزانی را مطرح کنند؟

شرکت شماره 1 در این کشور – معروف به پاداش های بالاتر از بازار خود – درآمد ناخالص 4 میلیون و 830 هزار دلاری را در سال 2020 به ارمغان آورد ، اما در مورد افزایش قیمت ها نمی خواهد بازار را متلاشی کند. در اینجا ، این شرکت یک رهبر نیست بلکه یک پیرو است. کرکلند به همکاران خود مسابقه دیویس پولک را پیشنهاد می دهد. این مقیاس حقوق و دستمزد جدید در K&E به نظر می رسد (یادداشت کامل موجود در صفحه بعدی):

  • 2020: 205،000 دلار
  • 2019: 215،000 دلار
  • 2018: 240،000 دلار
  • 2017: 275،000 دلار
  • 2016: 305،000 دلار
  • 2015: 330،000 دلار

این شرکت همچنین استخوانی را به استخوان خود پرتاب خواهد کرد شرکای غیر حقوق صاحبان کار بیش از حد و کم کار (“شرکای غیر سهام” یا “NSP”). فقط برای این شرکا فقط به نام ، ما مطمئنا امیدواریم که حقوق جدید آبدار در K&E ارزش فشرده شدن را داشته باشد.

تبریک به همه در کرکلند!

(برای دیدن یادداشت کامل از کرکلند به صفحه بعدی بروید.)

ما برای ماندگاری در این موارد به نکات شما بستگی داریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer