Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Nintendo Entertainment System یکی از بهترین کنسول های بازی در طول تاریخ بود. من دندانهایم را بر اساس “Final Fantasy” ، “The Legend of Zelda” ، “Contra” ، “Super Mario Bros. 3” و تکرارهای مختلف حق رای دادن Mega Man بریدم. من می توانم (و هنوز هم می توانم) “Marble Madness” و “Paperboy” را شکست دهم. “Nintendo hard” بر اساس سختی بسیاری از عناوین در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 به مانترا تبدیل شد. گیم پلی بازی باید جامد باشد زیرا مطمئناً در آن مرحله برای کیفیت گرافیک چسبیده اید.

بعداً در دوران کودکی Super Nintendo و Nintendo 64 از دست دادم زیرا هنوز در NES بازی می کردم (پدر و مادرم برای کنسول های پیشرفته خیلی ارزان بودند ، فکر می کردم یک دستگاه بازی ویدیویی برای هر خانوار کافی است). من مطمئناً دوستان dorky کافی داشتم که کنسولهای دیگری را به دست می آوردند ، اما می دانستند که بازیهای ویدیویی محبوب پس از اسکرول کننده های جانبی که من هنوز آنها را حفظ کرده ام ، همچنان ادامه دارد.

اکنون که بازیکن پرنعمت خود را با حسن نیت تاسیس کردم ، امیدوارم متوجه شوید که من یک بچه بوش نیستم که فکر نمی کند هر چیزی با یک م digitalلفه دیجیتالی بتواند هنر باشد. من بسیاری از همین بازی های ویدیویی پرنعمت را می شناسم و دوست دارم که برای صدها هزار و در حال حاضر حتی میلیون ها دلار در بازارهای کلکسیونی هزینه می شود. بخاطر همین عشق است ، نه به رغم آن ، که به طور قطعی می توانم بگویم که این روند فروش کارتریج های بازی بکر و بکر با مبالغی ناپسند کاملاً پوچ شده است.

در 11 جولای ، یک نسخه از “Super Mario 64” در حراجی با رکورد 1.56 میلیون دلار فروخته شد، از جمله هزینه ها “Super Mario 64” عنوانی بسیار محبوب بود که در سال 1996 برای کنسول Nintendo 64 منتشر شد. این کارتریج مخصوص بازی ویدیویی “Super Mario 64” که رکورد تنظیم می کند هنوز پلمپ شده بود و بالاترین درجه ممکن A ++ را از شرکت درجه بندی شرایط بازی های ویدیویی WataGames دریافت کرد – شرایط بازی ویدیویی شرکت های درجه بندی ظاهرا یک چیز هستند. به گفته خانه حراج میراث فرهنگی ، مستقر در دالاس ، این اولین باری بود که یک کارتریج بازی ویدیویی به قیمت بیش از 1 میلیون دلار فروخته می شد.

فروش کارتریج با ثبت رکورد ، فقط دو روز پس از باز نشدن نسخه ای از “افسانه زلدا” برای NES انجام شد. در حراجی به مبلغی که آن زمان رکورد 870،000 دلار بود فروخته شد. با توجه به اینکه تنها دو روز طول کشید تا رکورد قبلی قیمت فروش یک کارتریج بازی ویدیویی تکمیل شود و قیمت رکورد جدید تقریباً دو برابر قبلی بود ، منطقی است که رکورد 1.56 میلیون دلاری این سوپر را ثبت کنید کارتریج ماریو 64 اینچ خود به ترتیب کوتاه خرد خواهد شد.

این همه بسیار غم انگیز و عجیب است. مطمئناً ، مردم دهه هاست که در بازارهای جمع آوری کالاها در ارقام اقدام مهر و موم شده شکایت دارند. (“اما شما حتی نمی توانید با آنها بازی کنید!”) حداقل با یک شخصیت اکشن مهر و موم شده می توانید از پلاستیک خیره شوید و از جزئیات مجسمه سازی و هنر کار در رنگ لذت ببرید.

با یک بازی ویدیویی مهر و موم شده ، هیچ چیز دریافت نمی کنید. آنچه باعث می شود این بازی به بازی تبدیل شود و آنچه که آن را به یک موضوع مهم تاریخی (نامشهود) تبدیل کرده ، گیم پلی بازی است. شخصی که یک بازی ویدیویی کلکسیونی را به قیمت بیش از یک میلیون دلار خریداری می کند ، امیدوار است که این ارزش حتی بیشتر شود ، قصد ندارد آن را باز کند و بازی کند. در صورت مهر و موم شدن کارتریج ، حتی ممکن است مدار نباشد. این می تواند یک قاب کارتریج بازی پلاستیکی خالی باشد که در بسته بندی جمع و جور بسته شده است و فقط 1.56 میلیون دلار فروخته شده است و به همان اندازه کالای واقعی برای اهداف مختلف مناسب است.

اگر “مونالیزا” تا ابد در یک بلوک سیمان محصور شده باشد ، نمی خرید. اما این در واقع همان کاری است که شما در صورت خرید یک بازی ویدیویی انجام می دهید که هرگز نمی تواند از بسته بندی کوچک خارج شود. مانند من ، بسیاری از مردم روزها ، ماهها ، سالها کودکی خود را با عینک های ضخیم نیم اینچ تماشا می کردند تا ماریو و لوئیجی را از طریق یک سری موانع هدایت کنند. اما شما قصد ندارید با صرف میلیون ها دلار در یک بازی پلاستیکی غیرقابل باز شدن و غیر قابل توجه ، آن را پس بگیرید. برو خرید نسخه کلاسیک NES برای بلند گریه کردن


جاناتان ولف یک دعوای مدنی است و نویسنده آن است JD بدون بدهی شما (لینک وابسته). او نویسندگی حقوقی را آموزش داده ، برای طیف وسیعی از نشریات نوشته شده است ، و داشتن سواد مالی و علمی را هم تجارت و هم لذت خود قرار داده است. هر نظری که وی ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer