Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تیم های نیویورک یانکی و بیس بال لیگ برتر به دلیل “رفتار قلدری” و عمل نکردن به قول های گفته شده شکایت شده اند.

در تاریخ 3 دسامبر ، این باشگاه و لیگ توسط Nostalgic Partners LLC ، که مالک یک تیم بیس بال است که تا همین اواخر ، از سازمان MLB وابسته به Minor League Baseball بود ، شکایت شد. به عنوان بخشی از برنامه MLB برای انعقاد سیستم بیس بال لیگ مینور و کاهش تعداد تیمها به 120 ، از 160 تیم ، این تیم ، استاتن آیلند یانکی ، بدون وابستگی باقی ماند.

Nostalgic Partners LLC ادعا کرد که پس از اطمینان از ادامه همکاری تیم با MLB و ادامه حضور در لیگ نیویورک-پن ، که بخشی از مزرعه باشگاه والدین یانکیز است ، استاتن آیلند یانکی را در سال 2011 خریداری کرد. سیستم. این گزارش می گوید که به چنین وعده ای اعتماد کرده و اکنون به ضرر آن تمام شده است و مستحق جبران خسارت میلیون ها دلاری است.

در این شکایت آمده است: “وعده های دروغین و رفتارهای غیرقانونی متهمان ، صدمات قابل ملاحظه ای به SI Yankees وارد کرده است ، بدین ترتیب که آنها مدل تجاری SI Yankees را از بین برده و SI Yankees را به فراموشی محکوم کرده اند.” شاکی در شکایت خود از هر هشت مورد ادعا شده کمتر از 20 میلیون دلار تخفیف درخواست کرده است که شامل علل نقض قرارداد و استوپل قولنامه است.

“شکایت آنها از یانکی ها از این جهت بی اساس است که آنها ادعا می کنند از یانکی ها اطمینان حاصل می کنند که” همیشه یک شریک لیگ کوچک خواهند بود “، اما این تحت سیستم قدیمی بود که در آن باشگاه ها دارای PDC (قرارداد توسعه بازیکن) با لیگ های کوچک ، ” گفت بیل مادن از اخبار روز نیویورک. “آنها از بین رفته اند. مالکان جزیره استاتن همچنین اظهار داشتند که اخیراً در مارس گذشته ، مقامات یانکی از جزیره استاتن به عنوان وابسته خود ابراز رضایت می کردند – اما این به این دلیل بود که یانکی ها یکی از معدود تیم های اصلی لیگ بودند که با طرح انقباض مخالف بودند و امیدوار بودند که لیگ های تازه کار فصل کوتاه حفظ خواهد شد. “

در نهایت ، پرونده می تواند به این نتیجه برسد که اطمینان خاصی از طرف نیویورک یانکی و / یا MLB به Nostalgic Partners ، LLC ارائه شده است که گفته می شود گروه مالکیت را به خرید تیم جزیره استاتن ترغیب کرده است. بار اثبات به عهده شاکی است و اگر نامه نگاری کتبی برای استدلال در ادعاهای آن وجود نداشته باشد ، می تواند نبردی سخت برای ناخوشایند Nostalgic Partners ، LLC باشد.

در این شکایت آمده است: “متهمان می توانند با خوشرویی قلدر بازی کنند ، اما قانون ثابت آنها را مسئول این رفتار قلدری می داند.”


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای آمریکا ، و استاد کمکی در دانشگاه فلوریدا دانشگاه کالج حقوق است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected] و او را در توییتر در دنبال کنید @ DarrenHeitner.

logo-footer