Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ساموئل کوروم / گتی ایماژ)

حتی افراد بد نیز حق مشاوره صالح را دارند. و آشوبگران 6 ژانویه واقعا افراد بدی هستند.

مگر اینکه به سخنان مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ در مورد استیو بانون گوش دهید پادکست، در این صورت این زندانیان سیاسی هستند که توسط FBI بیش از حد تحت فشار قرار گرفته اند و موجی از وحشت را علیه میهن پرستان شجاع آغاز کرده است.

“این FBI در حال راه اندازی یک کارزار تروریستی در سراسر این کشور است. هفته گذشته جولی کلی ، ستون نویس “عظمت آمریکایی” ، ستون فقرات “بزرگانی آمریکایی” را متهم کرد ، و از استخوانهایش متزلزل شد در مورد بی عدالتی بسیاری از سفیدپوستان آمریکایی که در خانه هایشان دستگیر شدند و به دلیل ادعای تفکیک اداری در آنها قرار گرفتند. ایمنی خود را در انتظار محاکمه.

“اساساً مایکل شروین گفت:” ما پرونده های خلافی را مورد رسیدگی قرار خواهیم داد و آنها را در موارد فتنه قرار خواهیم داد. “

“اکنون ما بیش از شش ماه از آن گذشته ایم. هیچ مورد فتنه ای وجود ندارد ، اما مهم نیست ، “کلی ادامه داد. “از آنجا که آنچه آنها انجام می دهند این است ، آنها در حال رسیدگی به پرونده های جنایی هستند ، آنها جرمی را به نام ممانعت از رسیدگی رسمی به حدود 200 پرونده اضافه می کنند. این همان جرمی است که آنها برای مجبور کردن این افراد به توافق نامه های ادعایی استفاده می کنند ، بنابراین این افراد به جرم جنایت محکوم می شوند. “

بله ، بله ، همه ما برای افرادی که اشک شور می خورند ، گریه می کنیم به معنای واقعی کلمه فریب خورده و سعی در جلوگیری از روند رسمی داشته و اکنون در حال فهمیدن است که DOJ خوب بازی نمی کند. بچه ها چشمانتان را خشک کنید ، زیرا کمک در راه است!

به گفته شخصی به نام “سینتیا” ، “مدافع خانواده” برای خانواده های شورشیان بازداشت شده در 6 ژانویه.

“سینتیا” به بانون گفت: “این مردان وكلا بسیار بد ، وكیلاتی بسیار مغرضانه دارند.” “ما در حال تلاش برای ایجاد یک صندوق دفاع قانونی هستیم. دیروز جلسه بزرگی با دفاع از جمهوری و سیدنی پاول برگزار شد. “

کراکن زندگی می کند!

سینتیا ادامه داد ، ظاهراً فراموش نمی کند که آخرین باری که تیم کراکن یک بازیکن بایگانی گسترده با اطلاع کوتاه

طبق گفته سینتیا ، سیدنی پاول کاملا “سرنشین” است. و این ، اخبار خوبی است.

“او واقعاً واقعاً واقعاً پشت سر این قضیه قرار خواهد گرفت. ما یک تن از وکلا داریم که قصد دارند قدم بردارند و پرونده های حقوقی را انجام دهند. و ما به چیزهای بیشتری احتیاج داریم. “

سایت محافظه کار آجیل کارشناس دروازه تماس گیرنده را به عنوان “وکیل سینتیا هیوز” توصیف می کند ، اما می گوید که پاول “در هواپیما” کمی کمتر از گزارش شده است.

مجری رادیو پیت سانتیلی بوده است ثابت قدم کار می کنم پشت صحنه این میهن پرستان زندانی ناعادلانه. پیت سالها پیش با همان مقامات فاسد وزارت دفاع ، اف بی آی ، سیا و دولت در این وضعیت دقیق قرار گرفت. در ابتدا ، پیت گفت که سیدنی رد کرد ، زیرا او بسیار درگیر پرونده های تقلب در انتخابات / رأی دهندگان است. سرانجام ، او رضایت خود را اعلام کرد و پیت شب گذشته در برنامه خود این خبر را اعلام کرد.

پاول با وکلای قدرتمند دیگری که هنوز نام آنها مشخص نشده است ، موافقت خواهند کرد که وارد عمل شوند. او نماینده کسی نیست … باید این موضوع را روشن کند.

پیت سانتیلی مقصر شناخته شده در سال 2016 به جرم توطئه ای برای آسیب رساندن یا جلوگیری از یک افسر فدرال در ارتباط با نقش او در تصرف پناهگاه ملی حیات وحش مالهور در اورگان.

و با پیت ، سینتیا ، استیو و سید در گوشه خود ، آن شورشیان باید از همه کمک های لازم برخوردار شوند. موفق باشید ، fellas!

اتاق جنگ: وکیل دادگستری اعلام کرد سیدنی پاول به جنبش اصلی برای کمک به زندانیان سیاسی و خانواده های آنها در 6 ژانویه پیوست (ویدئو) [Gateway Pundit]
اتاق جنگ Bannon: قسمت 1،117


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer