Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هر از چند گاهی ، یک کالای لوکس جهش از “چیزی را که دانشمندان از آن لذت می برند” به یک “ضروری که نمی توان از آن فرار کرد” تبدیل می کند. چه کت های زمستانی Canada Goose باشد و چه کیف دستی این فصل ، زندگی در شهر نیویورک دائماً با روند فعلی یا بعدی لوکس روبرو می شود. در حالی که انزوای اعمال شده توسط COVID-19 باعث شده است تعاملات اجتماعی که منجر به آموزش اجباری وسایل لوکس در آن لحظه می شود ، ایجاد کند ، تردیدی نیست که برخی از محصولات به سرعت خود را از محصولات حاشیه ای تا کالاهای اصلی کمد ، در حداقل در مناطق مد محور. يك شركت كننده بلامنازع در آن صفوف بوده است کمربند فراگامو، که ظاهراً یک شبه به یک وسیله ثابت در حلقه های نفس نفس گیرهای شیک کلانشهر تبدیل شد.

همانطور که می توان تصور کرد ، پیوستن به صفوف کمربندهای فراگامو کاری ارزان نیست. (شخصاً ، وقتی صحبت از کفش مردانه می شود ، من اعتقاد زیادی به پرداخت کیفیت دارم. اما خط و نشان می دهم که دور کمر خود را به یک تبلیغ در حال راه رفتن برای یک خانه مد اروپا تبدیل کند.) و چون کمربندهای فراگامو به صفوف اصلی کمد لباس برای مد روز ، پیدا کردن یک مورد غیر معمول غیر معمول است. قبل از COVID ، مطمئناً می توانید به فلورانس پرواز کنید و یکی را با تخفیف در محل فروش فرگامو تحویل بگیرید ، اگرچه من فکر می کنم برای یک قطعه چرم با یک سگک فلزی کمی بیش از حد مجاز باشد. در هر صورت ، هر زمان که صاحب نام تجاری کالای مطلوبی داشته باشد که هرگز از فروش آن رنج نبرد ، آن صاحب برند نیز کالایی دارد که برای جعل کنندگان جذاب خواهد بود. از آنجا که همه ما می دانیم که مقدار زیادی از هزینه کمربند فرگامو ارزش مارک فرگامو است ، که سود زیادی برای بهره برداری از تقلبیان به همراه دارد.

با توجه به میزان خرید آنلاین مصرف کننده ، جای تعجب نیست که یکی از مهمترین زمینه های فروش احتمالی کالاهای تقلبی بازارهای آنلاین است – از جمله نوه همه آنها ، آمازون. آمازون با درک تهدید برای سلامت بازار خود ، گام های بزرگی در زمینه کاهش فروش کالاهای تقلبی برداشته است ، از جمله با ایجاد این شرکت واحد جرایم تقلبی. این گروه ویژه داخلی آمازون به عنوان بخشی از تلاش آمازون برای متقاعد کردن مارک های لوکس و معروف مصرف کننده برای فروش در آمازون ، حذف لیست های تقلبی و پیگرد قانونی (از طریق اجرای قانون) افرادی که از پلتفرم آمازون برای جابجایی کالاهای تقلبی استفاده می کنند متهم شده است. این تلاش در گذشته با مشکلاتی روبرو بوده است ، شاید مهمترین مورد آن نایک باشد که از فروش مستقیم آمازون در سال 2019 منصرف شد. اما علیرغم چنین شکست هایی ، آمازون همچنان در تلاش برای ایجاد یک بازار امن – بدون تقلبی – برای فروشندگان و مصرف کنندگان و این شرکت با افتخار کلاهبرداری که “99.9٪ از کل محصولات مشاهده شده توسط مشتریان در آمازون شکایت تقلبی معتبری دریافت نکرده اند.”

تلاش آمازون برای جلوگیری از فروش کمربندهای تقلبی فراگامو گویای این امر است. اواخر هفته گذشته ، آمازون با فراگامو به هم پیوست برای تشکیل دو پرونده قضایی فدرال علیه جعل کنندگان چینی که تسمه های جعلی فرگامو را در سیستم عامل خود فروخته اند. به عنوان بخشی از طرح خود – و در تلاش برای جلوگیری از شناسایی توسط الگوریتم های ضد جعل آمازون – متقلبان با اصرار از ذکر نام تجاری Ferragamo در لیست های خود جلوگیری کردند. اما تصاویر مربوط به محصولات تقلبی به وضوح سگک های “فرگامو” را نشان می داد ، هرچند باور کردن 90٪ به علاوه “تخفیف” قیمت کمربند مجاز فرگامو غیرممکن است. جای تعجب نیست که ، پس از تحقیق ، مشخص شد که فروشندگان در برخی از سطح کنسرت کار می کنند ، از جمله با حمل جعلی ها از یک آدرس مشابه یا قیمت گذاری کالاهای تقلبی به طور یکسان.

البته دشوار است تصور کنید که این جعل کنندگان ، در پاسخ به پرونده های آمازون و فرگامو ، مبارزه زیادی کنند (در صورت وجود). در همان زمان ، اقدامات مشترک ضد جعل و تقلب بین آمازون و یک برند لوکس پیشرو یک اقدام بازاریابی با تأثیر بالا است. پیامی که آمازون تحمل تلاش برای فروش اقلام تقلبی را در سیستم عامل خود تحمل نخواهد کرد. و این آمازون در کنار تأمین کنندگان برندهای لوکس خود برای حمایت از اقدامات ضد جعل و تقلب آنها خواهد ایستاد. آمازون با این کار مطمئناً امیدوار است که مارک های لوکس سرسخت در تصمیم گیری در مورد عدم فروش در آمازون تجدیدنظر کنند. از طرف خود ، مارک هایی مانند فراگامو به یک متحد قدرتمند در مبارزه جهانی خود با جعل و تقلب اشاره می کنند ، یکی با داشتن منابع و دستیابی به قطع تقلبیان در محل فروش خود.

در نهایت ، تا زمانی که جعل و تقلب به عنوان یک شرکت سودآور باقی بماند ، افرادی وجود خواهند داشت که با فروش محصولات تقلبی مایل به نقض قانون هستند. برای مارک های لوکس مانند فرگامو ، اجرای و اجرای یک برنامه ضد جعل و تقلب قوی ، به منظور جلوگیری از رقیق شدن نام تجاری و مشتریانی ناراضی ، همیشه یک ضرورت تجاری است. به همین ترتیب ، سیستم عامل های عمده خرده فروشی آنلاین مانند آمازون با استفاده از ترکیبی از فناوری و نظارت بر انسان برای دستیابی به هدف خود از بین بردن لیست های جعلی ، به مقابله با فعالیت های تقلبی در سیستم عامل های خود ادامه خواهند داد. هنگامی که مارک ها و خرده فروشان آنلاین نیروها را با هم ترکیب می کنند ، این اقدامات ضد جعل و تزویر شارژ می شود. بله ، ممکن است کسانی که فکر می کنند می توانند کمربند فراگامو را با قیمت 35 دلار از چین حمل کنند ، تهیه کنند. اما مردم متعهد به قانون با برنده شدن تیم برچسب ضد جعل برنده می شوند.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران مارکمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مرتبط با تمرکز قوی بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer