Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چه موقع یک شرکت حقوقی با توجه به زمانه ای که ما زندگی می کنیم خیلی ساده رفته است؟ ممکن است یکی از شرکت های Biglaw آماده باشد که در آن مورد کلاس مستر برگزار کند.

طی سه سال گذشته ، بنیانگذار Tinder و گروهی از کارمندان اولیه آن در دادرسی با IAC / InterActiveCorp حبس شده اند. و Match Group Inc. در مورد ارزیابی برنامه دوست یابی. اما این دعوی شرکتی شما متوسط ​​نیست: این پرونده به ادعای سرپوش گذاشتن در تحقیقات تجاوز جنسی علیه مدیر عامل سابق متمرکز است تا او را به اندازه کافی در قدرت نگه دارد تا ارزیابی شرکت را دستکاری و سرکوب کند.

Wachtell Lipton – شرکتی که در آخرین رتبه بندی Am Law 100 با 41 میلیون دلار درآمد ناخالص در سال 2020 در جایگاه چهل و یکم قرار گرفته است – در ارزیابی ادعای اشتباه Tinder ، در تحقیقات ادعایی “ادعای جنسی” در مورد شرکت ، Match را ارائه کرده است. چرخش از IAC ، و در حال حاضر با این لباس. این شرکت اخیراً تلاش کرده است تا اسناد مربوط به اتهامات حمله جنسی علیه مدیر عامل سابق گرگ بلات ، یکی از اعضای سابق Wachtell را پلمپ کند. اما روابط Wachtell به همین جا ختم نمی شود. مدیر مالی شرکت یک دانش آموخته Wachtell است ، و همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره آن ، که برای دهه ها به عنوان یک شریک سابق در آنجا کار کرده است. به نظر می رسد Wachtell سخت ترین تلاش خود را برای پنهان کردن اطلاعات با این لباس انجام داده است ، اما چرا؟

روزت پامباکیان ، معاون رئیس جمهور سابق تایندر ، بلات را به “دست زدن به زور” متهم کرد [her] سینه ها و بالای ران ها “در یک مهمانی تعطیلات 2016. دو نفر دیگر در اتاق هتل حضور داشتند که این اتفاق افتاد ، و طبق اسناد دادگاه ، آنچه یکی از آنها بین پامباکیان و بلات اتفاق افتاد “توافق نبود”. از آن زمان بلات پرونده افترا را علیه پامباکیان تشکیل داد و ادعا کرد که واقعه مورد بحث واقعاً توافقی بوده است. شکایت فوری ادعا می کند که مچ تحقیقات مربوط به حمله جنسی را سفیدپوش کرده است تا بلات را هنگام کار بر روی ارزیابی در بالای میز نگه دارد.

همانطور که در پرونده اخیر Gibson Dunn ، شرکت نمایندگی شاکیان با این دادخواست 2 میلیارد دلاری ، اشاره شد ، نه تنها دسترسی به اسناد دادگاه مسئله اصلاحیه اول است ، بلکه شفافیت در مواردی که ادعاهای مربوط به تجاوز جنسی در میان باشد اهمیت بیشتری دارد. بازی.

“به سادگی هیچ دلیل معتبری برای انکار دسترسی عمومی به این پرونده های دادگاه وجود ندارد ، به ویژه با توجه به منافع عمومی قابل توجهی که این پرونده قبلاً ایجاد کرده است. مهر و موم یک عمل خارق العاده در انحراف حقوق قانونی و قانون عادی دسترسی عمومی به دادرسی است. این سلاحی نیست که به عنوان ابزاری برای بدست آوردن یک مزیت استراتژیک از طریق افشاگری های انتخابی با هدف پیروزی در یک کارزار روابط عمومی به کار گرفته شود. به متهمان اجازه داده نمی شود که زیر سجاده فرش که بدرفتاری بلات را در زیر فرش جارو کرده اند ، جارو کنند. دوران # متو اهمیت شفافیت و نیاز به افشای ادعاهای معتبر در مورد تجاوز جنسی را آشکار کرده است. این امر خصوصاً در این مورد اتفاق می افتد ، جایی که هیئت منصفه می تواند متوجه شود كه تحقیقات در جهت تسهیل فساد در ارزیابی Tinder كه بلات به موازات تحقیقات بلات رهبری می كرد ، انجام شده است. این دادگاه باید تلاش متهمان را برای جلب کمک در تداوم سرپوش گذاشتن آنها با نگه داشتن پرونده ها در جیب خود در برابر محافظت از نظارت عمومی ، رد کند. “

نه تنها Match مایل است گلوله عظیم #MeToo را در اینجا برد ، بلکه Wachtell نیز به دلیل دفاع تهاجمی خود از این شرکت است. آنها با القا کردن دروغگو بودن پامباکیان ، و سپس با تلاش برای پنهان کردن تقریباً تمام اسناد مربوط به تحقیقات مربوط به تجاوز جنسی ، آنها به طور کامل زنان را شکست می دهند. چه اتفاقی برای “باور زنان” افتاده است؟ برای توضیح با واچتل تماس گرفتیم ، اما بلافاصله شرکت پاسخ نداد.

شریک گیبسون دان گرتا بی ویلیامز، که نماینده شاکیان در کنار شریک است اورین اسنایدر، گفت ، “جای تأسف است که یک شرکت دولتی در حمله به قربانی بسیار کمرنگ می شود. اکنون آنها سعی دارند با پنهان نگه داشتن شواهد درمورد آن ، بر پوشش خود بپوشانند. “

با افزایش فعالیت دانشجویان حقوق – به عنوان مثال ، در برابر شرکت های حقوقی که از توافق نامه های داوری اجباری در استخدام استفاده می کنند و در برابر شرکت های حقوقی که نمایندگی شرکت های سوخت فسیلی را دارند – بسیار تعجب آور نخواهد بود اگر این گروه های دانشجویی نگاه خود را به سمت شرکت هایی که تمایل دارند ، نشان دهند به نمایندگی از شرکتهایی که چنین بی احترامی نسبت به قربانیان تجاوز جنسی را نشان می دهند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer