Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

قهرمان بایدن در آرامش (عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

توییتر به طرز وحشیانه ای بین سیاست های ننگین پلتفرم و بیش از حد رسوایی پلتفرم آنها در نوسان است. در حالی که برخی از افراد برای نقض دستورالعمل های جامعه سخنان خشونت آمیز و تحقیرآمیز برای چندین سال اجیر در نظر گرفته شده بودند ، دیگران برای مزخرفات کامل به زندان توییتر فرستاده می شوند. این مشکل اساسی در تعدیل در مقیاس است و نمی توان توییتر را مرتکب اشتباه اشتباه در طول مسیر شد ، اما وقتی آنها مرتباً اشتباهات خود را دو برابر می کنند ، شرم آور است.

اگر در انتخاب آن کلمه حیله گر خسته شده اید ، پس احتمالاً نمی خواهید بخوانید کلار لاک جدید نامه به توییتر. یا دقیق تر ، نامه Gipper Locke به توییتر ، زیرا Fox Red Labrador Retriever خود این نامه را به عهده گرفت. او هست یک بالاخره جوریس داگ تور.

TheOvalPawffice دستگیره ای در توییتر است که به طور واضح به عنوان صفحه طرفداران سگ های قهرمان جو و بایدور و گربه و گربه وینستون تعیین شده است. این بیو نمی تواند روشن تر باشد که “به طور فاقد وابستگی # خانه سفید است” و با این حال توییتر یکشنبه شب حساب را به عنوان یک حساب جعل هویت نامناسب تعلیق کرد. اما قوانین توییتر در این مورد کاملاً ساده است و حسابها با تعریف قابل قبولی از حسابهای طرفداران مطابق با جعل هویت مطابقت دارند ، در صورتی که در بیوگرافی کلماتی مانند “صفحه فن” یا سلب مسئولیتهایی داشته باشد که به طور رسمی با موضوع موضوع مرتبط نیستند عیاشی آیا توییتر از نظر “بلاعوض” دست و پا می زند؟ شاید این برای بهترین ها باشد … روزی که الگوریتم ها جناس را تشخیص می دهند ، واقعاً روزی است که بشریت از دست رفته است.

توییتر حساب را قبل از اینکه مجدداً در ایمیل ارسال کند ، برای مدت کوتاهی بازیابی کرد:[w]در حال نوشتن هستیم تا به شما اطلاع دهیم که حساب شما به دلیل نقض مکرر یا مکرر قوانین ما به حالت تعلیق درآمده است. لطفاً به این ایمیل پاسخ ندهید ، یا درخواستهای تجدیدنظر جدیدی برای این حساب برای ما ارسال نکنید زیرا ما آنها را کنترل نمی کنیم. ” این باعث تحریک Gipper Locke برای ارسال مستقیم نامه به GC توییتر شد شان اجت.

در ایمیل توییتر هیچگونه اطلاعاتی در مورد اینكهTheOvalPawffice ظاهراً تخلف از جعل هویت هویت توئیتر را نقض كرده است ارائه نشده است ، اما به نظر می رسد كه این ایمیل اشتباه بوده است. از این گذشته ، تصور اینکه کسی ممکن است گیج شود و فکر کند کهTheOvalPawffice واقعاً توسط یک سگ اداره می شود غیرقابل قبول است! (منظور من این است که ، حتی انگشت شست هم نداریم!) و تصور اینکهTheOvalPawffice به کاخ سفید وابسته یا توسط آن اداره می شود ، به همان اندازه دور از ذهن است ، زیرا این حساب در بیوگرافی خود روشن می کند که “** FAN” است. PAGE ** برای # قهرمان ، #Major و # وینستون بایدن ، “و” بطور رسمی به # خانه سفید وابسته نیست. “

در نامه چهار صفحه ای چنین التزام چشمگیری به جناس سگ وجود دارد. فقط می توان امیدوار بود که این امر باعث شده است تا شرکت با آرامش خاطر روبرو شود به نمایندگی از Dominion در بیشترین موارد افترا و افترا در تاریخ.

بدترین قسمت در مورد این تعلیق مضحک این است که حساب TheOvalPawffice فقط ارسال تصاویر زیبا از حیوانات خانگی ریاست جمهوری نیست – بلکه یک کار خیریه واقعی انجام می دهد. از طریق آن وب سایت مرتبط، این حساب برای خیریه های حیوانات پول جمع می کند. راهی برای رفتن به توییتر ، شما اکنون از حیوانات متنفر هستید.

به همین ترتیب ، ما اطمینان داریم که توییتر یک استخوان به ما می اندازد ، به سرعت عمل می کند و حسابTheOvalPawffice را بازیابی می کند. مشتری من خواستار یک بازیگر بزرگ پنجه یا تهدید به اجازه دادن به سگهای جنگ نیست. آنها تشخیص می دهند که اشتباهات اتفاق می افتد و نیازی به ترور کردن در مورد آنها نیست و یا مانند گربه ها و سگها در این مورد دعوا می کنند. اما آنها تقاضا می کنند که حسابشان را از خانه سگ بیرون آورده و دوباره به آنها برگردانند. کمک شما بسیار دقیق توله سگ خواهد بود.

امیدوارم توییتر خطاهای راه خود را مشاهده کرده و حساب را به زودی بازیابی کند. از این گذشته ، هیچ سایت جایگزینی مناسب برای TheOvalPawffice وجود ندارد تا پیام خود را منتشر کند.

مخصوصاً حالا که پورلر از بین رفته است.

(نامه کامل خنده دار در صفحه بعدی)


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer