Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

راه بازگشت در زمان ساده تر سال 2010 ، مایک نوشت قطعه جالب در مورد سیاست های اجرای علامت تجاری توییتر و نحوه برخورد با اشخاص ثالثی که با استفاده از اصطلاحات مربوط به توییتر با توییتر تعامل دارند به طور خلاصه ، توییتر در صدور مجوز آزادانه از این اصطلاحات برای استفاده توسط اشخاص ثالث برای خود شهرت ایجاد کرد ، زیرا معتقد بود که ابزاری که Twitter را مفیدتر می کند در کل برای این پلتفرم خوب است. این یک روش هوشمندانه و سازنده برای محافظت از علائم تجاری بود تا باعث از بین رفتن علامت های تجاری نشود.

که بخشی از آن است که به نوعی عجیب به نظر می رسد به نظر می رسد توییتر روش مخالفی را در پیش گرفته است وقتی صحبت از نهادهای تجاری کاملاً نامربوط می شود که سعی در اصطلاحات تجاری مانند “توییت” دارند.

روز جمعه ، توییتر با صدور اطلاعیه مخالفت در برابر درخواست متقاضی پورتوریکویی B. Fernandez & Hnos برای درخواست TWEET ، در برابر هیئت دادرسی و تجدیدنظر در مورد علامت تجاری ، اظهار داشت که در صورت ثبت علامت متقاضی ، به آن آسیب می رساند.

توییتر اشاره کرد که پیام های موجود در سیستم عامل خود را توییت می نامند. مارک ها در ارتباط با کالاها و خدمات فوق الذکر ، همراه با کالاها و خدمات دیگر استفاده می شوند. توییتر استدلال کرد که حقوق عرف مشترک گسترده ای را در مارک TWEET در ارتباط با کالاها و خدمات خود ایجاد کرده است و مارک TWEET متمایز است.

شکی نیست که “توییت” به دلیل بسترهای نرم افزاری توییتر ، علائم تجاری و بازاریابی از خود معروف شده است. اما هنوز مسئله سردرگمی واقعی یا بالقوه مشتری در استفاده های خاص برای بحث و مشکل وجود دارد که است که B. فرناندز و Hnos. سازنده غذای پرندگان است. در این زمینه ، اصطلاح “توییت” به هیچ وجه به توییتر بر نمی گردد ، زیرا به طور طبیعی با ماهیت محصول مورد نظر سازگار است.

بنا به دلایلی ، به نظر می رسد مخالفت توییتر برعکس است.

توییتر ادعا کرد که متقاضی به دنبال ثبت علامت TWEET در کلاس بین المللی 31 است که شامل غذای پرندگان است. با این حال ، توییتر ادعا کرد که “مصرف کنندگان به احتمال زیاد TWEET Mark متقاضی را با Twitter و TWEET کالا و خدمات مرتبط می کنند و تصور می کنند که رابطه ای بین Applicant و Twitter وجود دارد. توییتر ادعا کرد که علامت TWEET متقاضی با علامت TWEET یکسان است ، “در کانال های تجاری مشابه یا مشابه توئیتر و خدمات تبلیغ و یا به فروش می رسد” و “با حق قانونی و انحصاری توییتر در استفاده از مارک TWEET مغایرت دارد در سراسر کشور در ارتباط با کالاها و خدمات توییتر. ” در نتیجه ، توییتر تصدیق کرد که این شباهت احتمالاً باعث سردرگمی ، اشتباه یا فریب مصرف کننده در مورد منبع ، مبدأ یا حمایت مالی کالاها و خدمات مربوطه می شود.

به عبارت دیگر ، “توییت” توییتر بسیار مشهور است به طوری که مارکی از غذای پرندگان که شامل “صدای جیر جیر” است ، بیشتر از اینکه با غذای پرندگان ارتباط داشته باشد ، با Twitter ارتباط دارد. و این کاملا مسخره است.

و بنابراین ، دوباره ، ما با شرکتی باقی مانده ایم که در مورد مجموعه ای از علائم تجاری کاملاً خوب عمل می کند ، اما حداقل نسبت به دیگران کمی بیش از حد تهاجمی است.

توییتر با درخواست علامت تجاری “Tweet” برای شرکت غذای پرنده مخالفت می کند

بیشتر داستانهای مرتبط با قانون از Techdirt:

قانون گذاران فدرال با پایان دادن به مصونیت واجد شرایط اجرای دیگری را انجام می دهند
ایالت واشنگتن همچنین با دنبال کردن گوگل برای تبلیغات سیاسی ، بخش 230 را خرد می کند
یکی دیگر از سازندگان بازی DMCAs بازی خود را در اختلاف با ناشر

logo-footer