Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

رودی جولیانی روز گذشته در دادگاه علنی اعتراف کرد: “شاید من منظور شما را از موشکافی دقیق درک نکنم.” لحظاتی زودتر از او هنگامی که متیو بران ، قاضی منطقه ایالات متحده از وی س asال کرد که چه استانداردی را باید در دادخواست شیب آسیاب بادی مبارزات انتخاباتی ترامپ برای لغو نتایج انتخابات در پنسیلوانیا اعمال کند ، به “حالت عادی” پاسخ داده است.

اگر “یک بررسی دقیق منطقی” اعمال شود ، افتخار او متعجب شد ، و از طریق غیرمنطقی شمارش آرا County از طرف شهرستان فیلادلفیا ، ادعای گسترده شهردار آمریکا را آغاز کرد. در واقع ، جولیانی در مورد شمارش آرا در فیلی ، پیتسبورگ ، آتلانتا ، دیترویت و میلواکی حرف های زیادی برای گفتن داشت. احتمالاً اتفاقی است که او تصمیم گرفته است به حمله به رای دهندگان در شهرهایی که جمعیت سیاهپوست زیادی دارند ، درست باشد؟

از زمان تشکیل پرونده در 9 نوامبر ، مبارزات انتخاباتی ترامپ آغاز شده است کم شده دو مجموعه از وکلا. شاکیان همچنین طرح دعوی خود را اصلاح کردند تا ادعاهایی مبنی بر محرومیت غیرقانونی جمهوری خواهان از بوم بعد از مدار سوم را حذف کنند حکم کرد که یک نامزد فاقد جایگاه برای شکایت از دولت برای اجرای قوانین خود است.

اما با استناد به پنج مورد از هفت مورد ، جولیانی مانع از یک جنجال آزادانه و آزاد به اتهام “تقلب گسترده رای دهندگان در سراسر کشور” توسط دموکرات ها برای “عقب نگه داشتن آرا” برای قرار دادن جو بایدن در رأس نشد. بعداً ، او اعتراف كرد كه پرونده فوری ادعای عدم كلاهبرداری را دارد ، اما اشاره كرد كه ممكن است فقط برخی از آنها را در سومین شكایت اصلاح شده وارد كند ، پس با ما همراه باشید!

“شما باید یک احمق باشید تا فکر کنید این یک تصادف بوده است!” وی رعد و برق کرد و به عنوان شواهدی مبنی بر اینکه مسئولان انتخابات موانع پلکسی گلاس را از قبل سفارش داده اند تا ناظران را از کارمندان شهرستان در هنگام شمارش جدا کنند ، رعد و برق کرد. و علی رغم این واقعیت که ادعای محرومیت غیرقانونی دیگر مسئله ای زنده در این پرونده نبود ، Superlawyer Rudy تلاش کرد عکس هایی از ناظران بوم را با استفاده از دوربین های شکاری به عنوان “نمایشگاه” معرفی کند.

در جلسه دادرسی در مورد درخواست رد کردن

بدون ارائه نسخه به وكیل مدافع.

جولیانی تنها هنگامی که دادگاه عالی پنسیلوانیا یک دادگاه را آزاد کرد ، انصراف داد نظر متوجه شد که قاضی دادگاه با صدور دستور اضطراری برای اجازه نزدیک ماندن ناظران بوم ، اشتباه کرده است ، و معتقد است که قانونگذار به مقامات انتخابات شهرستانها اختیار داده است تا یک شمارش ایمن را در طی یک بیماری همه گیر ویروسی ترتیب دهند.

این فقط این ادعا را باقی گذاشت که تماس با رای دهندگانی که برگه های رای گیری خود را از طریق نامه الکترونیکی بسته اند تا بتوانند به طور موقت حضوری رأی دهند ، به نوعی بند حمایت برابر را نقض کرده است. وزیر مشترک المنافع کتی بووکوار به تمام شهرستانها راهنمایی کرد که آنها می توانند با رأی دهندگانی که رأی خود را “خراب” کرده اند تماس بگیرند و به آنها اجازه دهند آرا cure خود را در محل رأی دادن “درمان کنند”. چهار شهرستان “آبی” این کار را کردند ، اما بیشتر شهرستانهای “قرمز” این کار را نکردند. در سخنان مبارزات انتخاباتی ترامپ ، وزیر Boockvar با توضیح روش های رأی گیری از صلاحیت خود فراتر رفت – اگرچه نظارت بر انتخابات پنسیلوانیا وظیفه واقعی اوست – و رأی دهندگانی که موفق به ارائه رأی قانونی نشدند ، به گونه ای از رای دهندگان در سایر شهرستانها که مجاز به تصویب آرا خود بودند ، محروم شدند.

دادگاه تعجب كرد كه چرا شاكيان از شهرستانهايي كه نتوانستند اجازه رأي دادن راي دهند ، شكايت نكردند. به اینكه آقای جولیانی پاسخ داد كه بر اساس قانون پنسیلوانیا بعنوان وكیل در هیئت های انتخابات شهرستان ، معالجه رای غیرقانونی است باید داشته باشد به روسای خود گفتند. اما او برای اثبات استدلال خود به هیچ اساسنامه یا پرونده قانونی استناد نکرد ، چون وجود ندارد.

جلسه دادرسی همانطور که آغاز شد ، با وکیل دادگستری رئیس جمهور با خندوانه آئین دادرسی اساسی را به پایان رساند. هنگامی که از او سال شد که آیا می تواند ساعت 5 روز چهارشنبه را برای ارائه پاسخ به درخواست متهمان برای برکناری رعایت کند ، او پاسخ داد که همه آماده است تا شکایت اصلاح شده خود را تحویل دهد. جولیانی پس از یادآوری اینكه به مربیگری (دیگری) به مرخصی دادگاه احتیاج دارد ، قول داد كه هر دو را با هم تسلیم كند ، بنابراین اگر قاضی بران درخواست وی را تأیید كند ، شکایت جدید همانجا در دامن او خواهد بود.

قاضی توضیح داد: “این مختصری است در مخالفت با طرح اخراج آنها.”

“اوه! اوه ، مطمئناً ، کاملاً. »جولیانی با خوشرویی جواب داد و قاضی را وادار کرد که به مشاور مشاوری خود یادآوری کند که وی در نوشتن این مطالب آزاد است ، زیرا وکلای واقعی یادداشت می کنند.

در این صورت ، قاضی بران جلسه دادرسی را که قرار بود فردا برگزار شود ، لغو کرد و ما را از همه خواستار کنفرانس دردناک دیگری شد که به شهردار آمریکا گوش می دادیم و سعی می کرد مجموعه ای از عکس های کارمندان دولت خسته را که به زور به زاپرودر می رسانند. اما افتخار وی برخی از رستوران های خوب را برای شام در ویلیاماسپورت ، پنسیلوانیا توصیه کرد ، که مبارزات انتخاباتی ترامپ از آنها گفته است که آنها قفل برای پیروزی در این چیز هستند.

و چه کسی می تواند با آن بحث کند

دونالد ج. ترامپ برای رئیس جمهور ، شرکت در برابر Boockvar [Docket at Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer