Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با آرزوی موفقیت برای دانشجویان حقوق (و دارندگان گاه به گاه JD) که این هفته با MPRE صحبت می کنند!

Ra ، Ra ، قانون 11 (تصویر از خانه گوچی)

شما باید قبل از نشستن در آزمون ثبت نام کرده و دوره اخلاق حقوقی را گذرانده باشید – اما اگر نکردید – در اینجا چند نکته وجود دارد.

  • به موارد زیر بپردازید: تضاد منافع ، محرمانه بودن و رابطه وکیل و مشتری. می دانید ، چیزهای بزرگ.
  • یک آزمایش به موقع انجام دهید تا ببینید آیا با شرایط آزمون هم تراز هستید یا خیر. دو ساعت برای 60 سوال دو سوال در دقیقه است.
  • در واقع س givenال داده شده را بخوانید و به آن پاسخ دهید. اگر شخص در الگوی اختلاس اختلاس می کند ، این خوب نیست ، حتی اگر یک داستان هق هق زیبا همراه باشد.

در این مرحله ، فشار دادن زیاد به شما کمک نمی کند. بنابراین ، خوب هیدراته بمانید! به Ps و your های خود توجه کنید. و بدون هیچ گونه سرمایه ای! G*d عزیز ، هیچ گونه سرمایه ای وجود ندارد. به یاد داشته باشید: لازم نیست فرد خوبی باشید ، فقط باید آنقدر خوب باشید که وکالت کنید! برای همه شما آرزو می کنم نمره هایی را کسب کنید که برای کالیفرنیا و یوتا از نظر اخلاقی کافی باشد (86) ، حتی اگر قصد تمرین در DC (75) را دارید.


کریس ویلیامز در ژوئن 2021 مدیر رسانه اجتماعی و دستیار ویرایشگر Above of Law شد. قبل از پیوستن به کارکنان ، او به عنوان یک Memelord خردسال در گروه فیس بوک از مهتاب استفاده کرد. الگوهای دانشکده حقوق برای Edgy T14sبه قبل از آن ، او ستون هایی را برای مجله ای به نام The Muse Collaborative با نام مستعار نوشت کنهموبه وی به اندازه کافی ایالت میسوری را تحمل کرد تا از دانشگاه واشنگتن در دانشکده حقوق سنت لوئیس فارغ التحصیل شود. او یک کشتی ساز سابق است که نمی تواند شنا کند ، نویسنده منتشر شده در زمینه نظریه نژاد انتقادی ، فلسفه و طنز، و عاشق دوچرخه سواری است که گهگاه همسالانش را آزار می دهد. می توانید از طریق ایمیل در آدرس زیر با او تماس بگیرید [email protected]به

logo-footer