Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تیم های توسعه حرفه ای نقشی اساسی در انواع شرکت ها در اطلاع رسانی وکلا از نظر حرفه ای و شخصی دارند. در این ماه ، PLI افتتاحیه خود را تشخیص می دهد ماه تقدیر از PD، و برای موضوع امسال ، تمرکز بر سلامتی است.

“سلامتی” این روزها در جامعه حقوقی همه جا وجود دارد – و دلیل خوبی هم دارد. با عدم اطمینان از بازار کار ، کار از راه دور و تحصیل و نگرانی روزمره در مورد بیماری همه گیر ، وکلا و متخصصان حقوقی ممکن است بیش از هر زمان دیگری تحت فشار قرار بگیرند. در ماه نوامبر ، PLI در حال معرفی است توانمندسازی توسعه حرفه ای 2020: رفاه در صنعت حقوقی سلسله. برای سه پنجشنبه اول نوامبر ، رهبران محترم توسعه حرفه ای و رفاه این مباحث مهم را برای دانشجویان ، وکلای دادگستری و کارکنان دانشکده حقوق مطرح می کنند.

Kirsten Talmage ، مدیر ارشد PLI برای استراتژی و توسعه محصولات ، در مورد برنامه و اهمیت جامعه PD بحث کرد.

چرا یک ماه تقدیر از PD داریم؟

PLI همیشه برای جامعه توسعه حرفه ای ارزش قائل است. ما از یک رابطه نزدیک کاری با افراد درگیر لذت می بریم و بازخورد مداوم آنها منجر به توسعه برنامه ها ، محصولات و سایر پیشنهادات جدید شده است. طی سه سال گذشته ، ما مرکز PD، که محتوای منحصر به فرد ایجاد شده برای جامعه ، از جمله محتوای ما را در خود جای داده است PD خودی مجموعه های مصاحبه و وبینارهای PD Interactive و همچنین منابعی در زمینه ایجاد آموزش و طراحی آموزشی موثر. ما فکر کردیم که ادامه کار در مرکز PD با ارائه یک برنامه اختصاصی و سالانه به این جامعه و شناسایی تلاش های عظیم آنها در جهت آموزش وکلا مهم است.

چگونه PLI بهزیستی را به عنوان محور برنامه آغازین انتخاب کرد؟

ما طی پنج سال گذشته منابع و برنامه های خود را در مورد وکالت تندرستی افزایش داده ایم. ما همچنین متذکر شده ایم و می خواهیم به افزایش موارد افسردگی وكالت ، اعتیاد و خودكشی پاسخ دهیم و احساس كنیم كه ما به عنوان یك سازمان می توانیم منابع فعالانه ای را در اختیار جامعه حقوقی قرار دهیم كه موجب ارتقا promote سطح سلامتی می شود و روش های م forثر برای زندگی سبک زندگی سالم تر و درک و کنار آمدن با استرس و افسردگی.

جامعه PD به طور منحصر به فرد برای ارتقا و حمایت از سلامتی در تمام سطوح در یک شرکت و ارائه آموزش و پشتیبانی از همسالان خود واقع شده است. اکنون بسیاری از بنگاه ها کمیته ها و حتی دپارتمان هایی را در اختیار خود قرار داده اند که برای وکلا و پرسنل حرفه ای بهزیستی را اختصاص داده اند. بنابراین ، تمرکز بر روی رفاه ، تصمیم ساده ای بود.

این برنامه شامل چه مواردی خواهد بود؟

ما به طور هدفمند برنامه را به پانل های جداگانه تقسیم کردیم تا روی سه جمعیت مختلف در جامعه تمرکز کنیم: دانشجویان حقوق ، وکلا و کارمندان متخصص در شرکت ها. ما فکر کردیم که پرداختن به هر سه زمینه حیاتی است ، همچنین سلامتی و تأثیر سلامتی در یک شرکت از دانشکده حقوق آغاز می شود ، از طریق تمرین ادامه می یابد و همه افراد شرکت را درگیر می کند.

هیئت دانشکده های حقوق چالش های رفاه هر دو دانش آموزان و مدارس و نقشی را که این حرفه می تواند در حمایت از تلاش های بهزیستی دانشجویان حقوق داشته باشد ، برطرف خواهد کرد. هیئت رفاه وکالت بر روی بهترین روش ها برای ایجاد انگیزه در وکلای دادگستری و کارمندان برای حضور در برنامه های رفاه و همچنین موثرترین (و کمترین) برنامه های زنده ، مربیگری ، برنامه ها و برنامه های آنلاین تمرکز دارد. سرانجام، پنل مربوط به بهزیستی برای کارکنان متخصص به آنها کمک خواهد کرد تا در مقابل کاهش رفاه وکالت ارزش و رضایت خود را پیدا کنند و ابزارهایی را برای مدیریت افزایش استرس ناشی از فناوری همیشه در دسترس ، چالش های بهداشت روانی و یا سو abuse مصرف مواد و انتظارات غیرواقعی وکیل فراهم می کند.

تماشاگران در نظر گرفته شده چه کسانی هستند؟

این برنامه صرف نظر از تجربه یا عنوان برای هر کسی در جامعه PD در نظر گرفته شده است. در حالی که ما برنامه را برای مخاطبان PD برنامه ریزی می کردیم ، مطمئناً همه وکلا از سه پانل بهره مند می شوند و درک بهتری از چرایی سلامتی برای آنها ، اهمیت اقدامات بهزیستی در دانشکده حقوق و ارزش داشتن کادر حرفه ای نیز در سفر سلامتی خود پشتیبانی می کند. ما به طور هدفمند برنامه را برای همه حاضران تعریف کردیم ، زیرا احساس می کنیم که رفاه بسیار مهم است.

PLI چه منابع دیگری را فراهم می کند که روی آموزش سلامتی تمرکز داشته باشند؟

PLI دارای برنامه های متنوعی است که به حوزه رفاه و وکالت در زمینه بهداشت روان پرداخته و در بخش “وکالت سلامتی و کاهش استرس”در وب سایت ما. قابل توجه است ، برنامه 10 دسامبر ما ، کنترل سلامتی شما: سلامت روان و وکلا، به مباحث بسیار مهم غلبه بر ننگ بهداشت روان و چالش های مصرف مواد در حرفه وکالت می پردازد و نشان می دهد که چگونه شرکت سلامتی خود را از برنامه سلامتی و اقدامات لازم در صورت عدم شرکت خود استفاده کنید.

توجه: کانون وکلای آمریکا لیستی از برنامه های کمک توسط دولت که خدمات محرمانه و پشتیبانی از افرادی را که با اختلالات مصرف مواد یا مشکلات بهداشت روانی روبرو هستند ارائه می دهد. اگر شما یا کسی که می دانید در تلاش هستید ، با یک برنامه کمک تماس بگیرید یا برای پشتیبانی فوری با شماره 1-800-273-TALK (8255) تماس بگیرید.


Practising Law Institute یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی است که به نگه داشتن وکلا و سایر متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص دارد. PLI توسط Regents از دانشگاه ایالت نیویورک منشور شده است و در سال 1933 توسط هارولد پی سلیگسون تاسیس شد. این سازمان با بالاترین کیفیت ، برنامه های آموزشی معتبر ، حقوقی و حرفه ای را در قالب های مختلف ارائه می دهد که توسط بیش از 4000 هیئت علمی داوطلب از جمله وکلای برجسته ، قضات ، بانکداران سرمایه گذاری ، حسابداران ، مشاوران شرکت ها و تنظیم کننده های دولت ایالات متحده و بین المللی ارائه می شود. PLI کتابخانه جامعی از رساله ها ، کتاب های درسی ، کتاب های پاسخ و مجلات را که از طریق بستر آنلاین PLI PLUS نیز در دسترس است ، منتشر می کند. ماهیت مأموریت PLI تعهد آن به جامعه pro bono است. پخش های اینترنتی آینده PLI را مشاهده کنید اینجا.

logo-footer