Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


من امروز صبح خوشحالم که با انجمن وکلای فدرال در یوتا صحبت می کنم. عنوان سخنرانی اصلی “زمان خطرناک برای شعبه کم خطر: دادگاه عالی در عصر خشم.از قضا، این موضوع ماه‌ها پیش انتخاب شده بود، اما افشای اخیر پیش‌نویس نظر درباره سقط جنین و اجرای عدالت، عنصر خطرناکی را به موضوع اضافه می‌کند.

شب گذشته، FBA یوتا کنفرانس را با یک رویداد فوق العاده در مرکز هنرهای Tuacahn در ایوینز، یوتا آغاز کرد. Tuacahn یک جامعه شگفت انگیز برای هنرهای نمایشی است. این در دهانه دره پدری در کنار پارک ایالتی Snow Canyon واقع شده است.

در این مراسم برخی از هنرمندانی که در مرکز اجرا می کردند، از جمله کودکان محلی حضور داشتند. اجرای باورنکردنی بود. من تا دیشب نمی دانستم که این مرکز 42000 هکتاری در زمین نشسته است اوروال هافن، پدربزرگ دوست من (و رئیس یوتا FBA) جاناتان هافن. این یک میراث باورنکردنی برای خانواده هافن است که یک مرکز هنری در سطح جهانی در خارج از سنت جورج، یوتا ایجاد کرده است.

این رویداد همچنین یک سخنرانی فوق العاده در مورد “چگونه از قانون اساسی در شرایط سیاسی مسموم خود حمایت و دفاع کنیم؟از قاضی تام گریفیث، که به مطب خصوصی بازگشته و در دانشکده حقوق هاروارد سخنرانی می کند. سخنرانی او توریستی در مورد اهمیت مدنیت و سازش در نظام دموکراتیک ما بود.

امروز مجموعه‌ای از ویژگی‌های چشمگیر از جمله قضات فدرال مختلف و کارتر فیلیپس خواهان مشهور دادگاه عالی از سیدنی آستین را به نمایش خواهد گذاشت.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer