Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دیزنی + طی چند ماه از سال 2020 هدف مشترک 5 ساله خود را به دست آورد. نتفلیکس بر گلدن گلوب سلطه داشت و تعداد بیشتری فیلم از مجموع استودیوهای هالیوود را به نمایش می گذارد. یک سرویس پخش جریانی جدید + Discovery در آژیر آژیر قسمت های جدید Good Eats و پورنو قتل تصادفی در آن زمان که کانال سفر بود ، می فروشد. وقتی قفل شدن در سراسر کشور (یا به عبارت دقیق تر ، مناطقی از کشور که فهمیدند برنامه دیگری وجود ندارد) به جریان افتاد ، پخش جریانی به بهترین شرط در سرگرمی تبدیل شد.

شرط بندی مهم دیگر SaaS بود. چگونه کسب و کارها می توانند در یک فضای پر تلاطم به کار خود ادامه دهند؟ با به روزرسانی مداوم نرم افزار با قدرت محاسباتی که در سیستم های محلی هرگز نمی توان از عهده معقولانه برآمد ، این نرم افزار به عنوان یک مدل تجاری خدماتی – مانند پخش جریانی – ممکن است قبل از همه گیری خود را در اوج خود ببیند اما با اقتباس کشور ، آینده خود را تقویت می کند.

در طول نمایش اخیر “Legalweek (year) TechNY (حمل 2)” یا هرچیزی که این روزها آنرا صدا می کنند ، من با Casepoint در مورد چگونگی مقاومت این شرکت در برابر طوفان گفتگو کردم. همانطور که انتظار داشتم ، مدل تجاری آنها رونق یافت زیرا شرکتها بیشتر به راه حلهایی اعتماد پیدا کردند که می توانند از راه دور ، ایمن و مهمتر از آن ، انعطاف پذیر عمل کنند. Casepoint در پایان سال 2020 برای استخدام در هر بخش به کار خود ادامه داد تا با حرکت سریع به سمت اتکا به SaaS همگام باشد.

Casepoint از یک پایگاه حقوقی و حقوقی مشتری ، در جاده ها به مشتری های شرکتی و سیستم های دادگاه تبدیل شده است. دقیقاً تعجب آور نیست – زمانی که SEC کالای Casepoint ویژه طراحی شده برای نیازهای کشف الکترونیکی خود را اعلام کرد، به نظر می رسید که فقط یک مسئله از زمان است که مشتریان غیر م firmسسه متوجه می شوند چیزهای بیشتری نسبت به Casepoint نسبت به شرکت eDiscovery شرکت سنتی وجود دارد.

زیرا در پایان روز ، فرآیند مربوط به کشف به راحتی قابل انطباق است. پاسخ به درخواست های FOIA ، انجام تحقیقات داخلی ، رسیدگی به نقض داده های شرکت ها ، و روند درخواست دسترسی افراد داده شده توسط GDPR و CCPA ، همه شامل کار مشابهی است که نهادها متوجه شده اند Casepoint می تواند با فناوری زیربنایی خود رسیدگی کند. یک فناوری که در نیمه دوم سال 2020 سه حق ثبت اختراع را تأمین کرد.

اما شاید تعجب آورترین بخش رشد برای Casepoint ظهور ALSP باشد. در یک زمان ، ALSP ها خود را به عنوان رقبای Casepoint در نظر می گرفتند ، اما با درک اینکه این نرم افزار و نیروی کار زیر سقف های جداگانه ای بهتر ارائه می شوند ، شرکت ها به دنبال اتخاذ راه حل های SaaS برای به حداکثر رساندن کارایی هستند. وقتی من با دیوید کارنز رئیس ارشد درآمد گپ زدم ، او گفت که بازار ALSP “طی چند سال گذشته به این آهستگی اما مطمئناً رشد کرده بود ، اما نسخه جدید برای آسان تر شدن تصویب مجدداً طراحی شد.” صادقانه بگویم ، با توجه به اینکه Casepoint “ابرشناسی” است ، این فروش آسان به سازمانهایی است که ارائه دهنده ابر دلخواه خود را دارند ، که بسیاری از ALSP ها را توصیف می کند.

کسب و کار هرچه باشد ، کلید راه حل هایی مانند Casepoint توانایی آوردن صدها و صدها سرور در هر زمان است. این در حال انجام تجزیه و تحلیل پیش بینی در پس زمینه است. “ماشین های ما پیش بینی های مداوم را اجرا می کنند – هیچ سیستم prem نمی تواند آنچه را که ابر انجام می دهد تقلید کند. این روزها تقریباً غیرقابل تحمل است. ” و با مشکلات حقوقی که اغلب از بخشها عبور می کنند – شروع در مدیریت ریسک ، رفتن به دادخواهی ، ارتقا to به GC ، سپس ارسال به مشاوران خارجی – همه چیز می تواند در یک سبد بدون تکرار باقی بماند.

ممکن است کسی در آنجا باشد که هنوز هم می خواهد یک جعبه نرم افزار برای زندگی در یک سرور در زیرزمین بخرد ، اما بعد از آنچه ما پشت سر گذاشتیم ، نمی دانم کسی برای ساختن این نرم افزار قانع نشده است جهش


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer