Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

“شما باید برای تمرین خود یک وبلاگ بنویسید!”

احتمالاً این حرف را از زبان همکاران ، متخصصان بازاریابی یا مربیان شنیده اید. اگر وب سایت شما چیزی بیش از یک رزومه با شکوه و درگاه پرداخت نیست ، ممکن است مشتریان بالقوه را خاموش کند. آنها می خواهند درباره شخصی که نماینده آنها است اطلاعات بیشتری کسب کنند.

همچنین ، همه افراد دیگر آن را انجام می دهند. حتی شرکت های بزرگ حقوقی نیز وبلاگی در وب سایت خود دارند. آنها باید این کار را به یک دلیل انجام دهند.

بنابراین تصمیم گرفتید وبلاگ نویسی کنید. اما شما نمی دانید که چگونه شروع کنید و سوالات زیادی دارید. آیا باید از یک میزبان وبلاگ نویسی رایگان استفاده کنم؟ یا باید از پولی استفاده کنم؟ در مورد چی بنویسم؟ چند وقت یکبار باید بنویسم؟ چه مباحثی بیشترین مراجعه کنندگان را به همراه دارد؟ یا باید درمورد آنچه در ذهنم است بنویسم؟ آیا باید هزینه SEO را پرداخت کنم؟ یا اینکه سئوکارها کلاهبرداری هستند؟

بنابراین اگر به امید یافتن فرمول جادویی برای جذب سریع مشتریان بیشتر از طریق وبلاگ خود بر روی این گزینه کلیک کردید ، متأسفم که شما را ناامید می کنم. وبلاگ نویسی باید انجام شود اما در صورت داشتن سایر استراتژی های بازاریابی در واقع لازم نیست. برخی از شرکت ها به طور منظم و با کمک وبلاگ خود مشتری می گیرند. دیگران بدون آنها خوب عمل می کنند.

امروز ، من می خواهم به اصول راه اندازی و نوشتن یک وبلاگ بپردازم.

راه اندازی. اگر شرکت شما یک وب سایت موجود دارد ، ساده ترین راه برای راه اندازی یک وبلاگ این است که آن را در وب سایت خود قرار دهید. یک بخش وبلاگ ایجاد کنید و شروع به نوشتن کنید.

برخی افراد ترجیح می دهند یک وب سایت جداگانه راه اندازی کنند. میزبان وبلاگ رایگان وجود دارد ، مانند وبلاگ نویس و وردپرس. اما ممکن است بخواهید از گروه وکیل محلی خود بخواهید که سایر توصیه ها را دریافت کند.

من توصیه می کنم چند سیستم عامل را امتحان کنید و یکی را انتخاب کنید که با آن احساس راحتی می کنید. این مهم است اگر شما قبلا هرگز وبلاگ نویسی نکرده اید. اکثر سیستم عامل های وبلاگ نویسی باید دارای قابلیت های اساسی پردازش کلمه مانند اجازه دادن به شما باشند پررنگ، کج کردن، یا زیر خط زدن کلمات بستر وبلاگ نویسی همچنین باید با رایانه شما سازگار باشد. در آخر ، باید ببینید آیا پست های شما با سیستم عامل های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی سازگار است ، زیرا افراد بیشتری از آنها برای خواندن استفاده می کنند.

اینکه آیا می خواهید سرویس حق بیمه پرداخت شده یک پلتفرم را امتحان کنید ، به خود شما بستگی دارد ، اما ممکن است بخواهید قبل از انجام این کار از اطراف س askال کنید. بهترین بررسی ها از طرف افراد واقعی انجام می شود ، بنابراین باید از آنها س askال کنید. من بیشتر مردم شنیده ام که می گویند خدمات حق بیمه ارزش آن را ندارند.

موضوعات وبلاگ. یک وبلاگ بدون محتوا خالی است. پس باید در مورد چه چیزی بنویسید؟ اگر برای تجارت وبلاگ نویسی می کنید ، باید درمورد موضوعات مورد علاقه مشتریان بالقوه خود بنویسید. از آنجا که ما در دوره ای از توجه کوتاه زندگی می کنیم ، هدف شما این است که خواننده را تا انتها بخوانید.

یک موضوع بسیار خوب برای ارسال یک وبلاگ ، یک سوال یا مشکلی است که معمولاً از مشتریان بالقوه دریافت می کنید. معمولاً مسائل آنها چنان اندک است که استخدام وکیل مقرون به صرفه نخواهد بود. اما یک پست وبلاگ مفصل برای کمک به آنها کافی است. این مباحث خوب هستند زیرا مشتریانی که مشکلات کمتری دارند می توانند به جای درخواست مشاوره رایگان به وبلاگ شما مراجعه کنند. همچنین می تواند تخصص شما را برای مشتریان بالقوه با مسائل بزرگتر که ممکن است به کمک شما نیاز داشته باشند ، ایجاد کند.

یکی دیگر از موضوعات خوب ، تجزیه و تحلیل تصمیمات دادگاه است که اخیراً منتشر شده و مربوط به حوزه (های) عمل شما است. از آنجا که در اکثر تصمیمات دادگاه زبان حقوقی و استنادی زیادی وجود دارد ، می توانید حکم و استدلال دادگاه را خلاصه کنید. همچنین می توانید توضیحاتی ارائه دهید و توضیح دهید که چرا این پرونده قضایی برای خواننده مهم است.

اگر مواردی را در دانشکده حقوق خلاصه کنید ، این مهارت ممکن است در دنیای واقعی مفید باشد.

همچنین ، اگر یک حوزه جدید و درحال توسعه از قانون وجود دارد که به آن علاقه دارید ، در مورد آن نیز بنویسید. از آنجا که منطقه بدون پاسخ صریح در حال توسعه است ، تا زمانی که استدلال شما قوی باشد ، می توانید از اشتباه خود دور شوید. همچنین می تواند تخصص شما را زودهنگام ایجاد کند.

اگر در اخبار مربوط به حوزه عملی شما داستان بزرگی وجود دارد ، می توانید در مورد آن بنویسید و نظر دهید.

در آخر ، مراقب مخاطبان خود باشید. اگر مشتری های اصلی شما از خیابان اصلی هستند ، باید استفاده از زبان فنی یا زبان انگلیسی را به حداقل برسانید. اگر به دنبال متخصصان این حوزه یا مخاطبان پیچیده تر هستید ، می توانید با نثر پیچیده تر ، لیبرال تر باشید.

فرکانس نوشتن من بسیاری از وبلاگ های قانونی را می بینم که پس از چند ماه مرده اند. گاهی اوقات به این دلیل که نویسندگان فکر می کنند چیزی برای نوشتن ندارند. دیگران دلسرد شده اند زیرا شاهکارهای وبلاگ نویسی آنها مشتری رویایی آنها نبوده بلکه باعث جنجال کشیدن تایرها شده است. و دیگران فقط بیش از حد مشغول نوشتن شدند.

شخصاً فکر می کنم نوشتن منظم حتی اگر ماهی یکبار باشد عادت خوبی است. هرچه زمان می گذرد ، پست های بی شمار شما عمق تخصص شما را نشان می دهد. اما زیاد مجبور نیستید زیاد بنویسید ، در غیر اینصورت کار سختی است.

داشتن یک وبلاگ برای تمرین ایده خوبی است. این احتمال وجود دارد که کسی در نهایت پست شما را بخواند. من افرادی را مجبور کرده ام که در مورد پستهایی که سالها پیش اینجا ارسال کردم با من تماس بگیرند مانند اکثر مشاغل جدید ، شروع کار سخت ترین قسمت است. اما هنگامی که از این مشکل آگاه شدید ، با آن سرگرم شوید ، پست های خود را آموزنده کرده و پست های خود را با بیشترین تعداد ممکن به اشتراک بگذارید.


استیون چونگ وکیل مالیاتی در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. او به افراد با برنامه ریزی اولیه مالیاتی و حل اختلافات مالیاتی کمک می کند. او همچنین با افرادی که وام دانشجویی زیادی دارند دلسوز است. از طریق ایمیل به آدرس [email protected] می توان با او تماس گرفت. یا می توانید از طریق توییتر با او ارتباط برقرار کنید (stevenchung) و با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer