Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از اوان ووچی-استخر / گتی ایماژ)

در آنجا یک حرف احمقانه وجود دارد که خواستار دستگیری وزیر امور خارجه جورجیا براد رافنسگرگر است ، احتمالاً منبع تماس خیره کننده منتشر شده توسط روزنامه واشنگتن پست و آتلانتا ژورنال-قانون اساسی که رئیس جمهور اردک لنگ ایالات متحده به ایالت متکی بود مقامات برای مداخله در انتخابات برای “یافتن” آرای مورد نیاز برای کسب او. ما داریم قبلاً کنار گذاشته شده است این ایده که این یک عمل غیرقانونی شنود بوده است (چنین نبوده است) و مذاکرات حل و فصل دارای امتیاز هستند (چنین نیستند) ، اما این بدان معنا نیست که این گفتگو باید در روزنامه ها پایان یابد.

و افراد مسئول این آتش سوزی عمومی مشاور حقوقی دونالد ترامپ هستند.

توصیف این مکالمه به عنوان یک بحث تسویه حساب بسیار طولانی است – متن بسیار بیشتر شبیه یک جلسه ملاقات و گفتگو برای رسیدگی به یک لیست خشکشویی از درخواست های کشف است – اما این واقعاً موضوع نیست. Cleta Mitchell از Foley & Lardner رئیس جمهور ایالات متحده را در یک تماس تلفنی گرفت ، جایی که او می توانست اظهارات بالقوه شرم آور در مورد بهترین نظریه های توطئه را که مرتباً برکنار شده است بیان کند و در بدترین حالت خواستار صریح تقلب در انتخابات باشد و با گرفتن قرارداد محرمانه بودن؟

فقط به این دلیل که طبق قانون گفتگو محرمانه نبود – یا “Man Code” – به معنای محرمانه بودن نیست. این مشتری است که قبلاً هر نوع NDA را امضا می کرد ، چگونه وکلا بدون اطمینان از توافق نامه محرمانه بودن ، او را وارد یک میدان مین قانونی و سیاسی می کنند؟ شاید مایکل کوهن واقعاً مغز موجود در جهان حقوقی ترامپ بود. یک وکیل بیگلاو باید از پرش به این فکر می کرد!

البته با فرض اینکه این یک تلاش بیگلاو بود. به نوبه خود ، فولی و لاردنر در تلاش است تا از میچل فاصله بگیرد، گفت: “[a]دخالت ny [by Cleta Mitchell] در این موضوع صرفاً در حد توانایی وی به عنوان یک شهروند خصوصی است. “

مطمئن نیستید که شرکت ها به راحتی از شرکایی که به راحتی کنسول های جانبی اجرا می کنند رد شوند. از قوانین اخلاقی گرفته تا بیمه سوp رفتار ، کلی تعهدات وجود دارد که شرکت ها باید بر اساس عملکرد هر یک از وکلای خود تحمل کنند. به همین دلیل است که یکی از اولین مواردی که یک شرکت به همکاران سال اول خود می گوید این است که آنها نمی توانند در سراسر کشور به ارائه مشاوره حقوقی به دوستان و خانواده خود بپردازند زیرا اکنون در یک شرکت هستند. و فروش آن سخت است مطالب این متن به عنوان هر چیزی جز عضوی از شرکتشان که به طور فعال مشاوره حقوقی ارائه می دهد. مثلا:

آلمان: ما شهرستان كاب را انتخاب كردیم زیرا این تنها ایالت بود كه هرگونه مدرکی مبنی بر عدم صحت تأیید امضا ارائه شده است.

ترامپ: نه ، اما من به شما گفتم. ما نیستیم ، این را نمی گوییم.

میچل: ما این را گفتیم.

مطمئناً به نظر می رسد کسی پرونده ها را آماده می کند.

اما حتی اگر ارتش همکاران ارشد محتاط که می بایست به لزوم توافق نامه محرمانه بودن اشاره می کردند ، مورد حمایت میچل قرار نمی گرفت ، باید این قانون 101 باشد.

بنابراین اگر ترامپ و متحدانش بخواهند کسی را بخاطر بیرون آمدن این نوار و صدمه زدن به رئیس جمهور مقصر بدانند ، ممکن است بخواهند مشاوره خود را مقصر بدانند.

یا شاید آنها ممکن است بخواهند در وهله اول از گفتن مطالب شرم آور و بالقوه جنایتکار دست بردارند. اما در این صورت ، قطعاً وکلا را سرزنش می کنید.

زودتر: دونالد ترامپ شرکت بیگلاو را در وسط تلاش برای دخالت در انتخابات جلب می کند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer