Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من به عنوان یک وکیل و کارشناس مارک شخصی ، روزهایم را صرف آموزش نحوه ایجاد یک رد پای دیجیتالی قدرتمند در دیگران می کنم. من بر اهمیت جستجوی آنلاین در Google و استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای دیده شدن تأکید می کنم. با این حال ، من با بسیاری از وکلا و مشتریان اجرایی برخورد می کنم که از رسانه های اجتماعی بیزارند. آنها با اکراه یک پروفایل LinkedIn را ایجاد می کنند تا بتوانند در جستجوی شغل یا به سادگی برای دسترسی به استخدام کنندگان باشند ، اما تمایلی برای مشارکت یا ارسال پست در این پلت فرم ندارند – و به دلایلی بسیار موجه. احتمال سرقت اطلاعات یا عکس های افراد وحشتناک است.

من با افرادی که مخالف حضور در رسانه های اجتماعی هستند همدردی می کنم – من صریحاً با آنها در میان خواهم گذاشت که گاهی اوقات ، رسانه های اجتماعی ممکن است خسته کننده و “جعلی” باشند. اگر واقعاً کسی باشد ، این می تواند باعث تعجب ما شود که ما واقعاً با چه کسی درگیر هستیم. در حالی که من به طور قابل ملاحظه ای در چهار پلتفرم اصلی مشارکت دارم ، اغلب خود را در تقاطع رسانه های اجتماعی می بینم ، بین این که بخواهم مطالب خود را به اشتراک بگذارم و همچنین در ارسال و سازگاری مداوم به دلیل کلاهبرداری های متقلبانه و تأثیر جعلی سکوت کنم. من در حال حاضر هستم ، اما بیش از حد حاضر نیستم – در حالی که برای کسب و کارم به رسانه های اجتماعی نیاز دارم (به ویژه برای به اشتراک گذاشتن مقاله های منتشر شده و این ستون) ، در احساس بی اعتنایی و خستگی نیز سهیم هستم.

نمونه کاملی از این اتفاق در آخر هفته رخ داد. من DM (پیام مستقیم) به صفحه اینستاگرام من به من توصیه می کند ، “کسی در IG وانمود می کند که شما هستید”. این پیوند پیوند را به صفحه یک معامله گر فارکس فارغ التحصیل/مربی متصل کرد که نزدیک به دوازده عکس از من را مستقیماً از صفحه اینستاگرام من به سرقت برده بود تا خدمات “او” را به بازار عرضه کند.

این اولین سوارکاری نیست که در آن محتوای من به سرقت رفته یا متوجه شده ام که یک حساب با عکس های من جعل هویت می کند. در واقع ، این اتفاق بیش از آنکه بتوانم روی هر دو دستم حساب کنم رخ داده است. در حالی که من یک حساب تأیید شده (چک آبی) در اینستاگرام و فیس بوک، این مانع از دسترسی حساب های متقلب به عکس های من ، ایجاد حساب های تحت ربات و عبور از سیستم های نرم افزاری برای نفوذ به تقلب نمی شود. بعد از اینکه بیش از 100 نفر گزارش دادند که حساب من جعل هویت من است و پس از ثبت گزارش IP خود به عنوان یک اقدام اضافی ، حساب جعل کننده هنوز در حال اجرا بود. این فقط برای دوره آموزشی روی پلتفرم با رمزنگاری گسترده است کلاهبرداری های سرمایه گذاریبه

با این حال ، به ما گفته می شود که نظارت بر رعایت پست ها و اعتماد و ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است – اما اطلاعات غلطی که از حساب های جعلی ناشی می شود و همچنان در سیستم عامل ها نفوذ می کند چطور؟ واضح است که می توان از طریق رسانه های اجتماعی – از طریق لایک ، فالوورها و حتی نظرات – تأثیر (یا نفوذ ادعایی) را خریداری کرد. ما آن را به طور مستقیم در LinkedIn شاهد بودیم – وسواس “الگوریتم” و نمای رسیدن به 30،000 دنبال کننده یا یک میلیون بازدید در یک پست که ناگهان به دیگران احساس نفوذ ، اعتبار و اهمیت می دهد.

در هر روز ، DM های من در اینستاگرام مملو از پیام های ربات است که مرا دعوت می کند تا با خرید لایک ، فالوورها و سایر طرح های “ایجاد برند” تعامل خود را “تقویت” کنم. من دائماً پیامهای ربات محور به صندوق ورودی فیس بوکم در مورد خدمات تبلیغاتی پولی دریافت می کنم. درخواست های اتصال LinkedIn من نیز هنگامی که آنها را می پذیرم با درخواست های خودکار و پیام های روباتیک پر می شود. در حالی که من طرفدار اتوماسیون برای سهولت گردش کار و بهبود زمان پاسخگویی هستم ، شبکه های اجتماعی ما را با شکستن حساب های ربات و هرزنامه های فاسد شکوفا کرده و صندوق ورودی های ما را بارها و بارها شکست می دهند. همانطور که برخی از مشتریان گفته اند: چرا وقتی چیزی را نمی دانید که چه کسی (یعنی یک ربات) در پشت این نظر است ، به چیزی که به منظور ایجاد یک شبکه است ، انرژی می دهد؟

بسترهای رسانه های اجتماعی به سادگی باید بهتر عمل کنند – اقدامات گزارش دهی باید بدون درد باشد. حساب های جعلی و نمایه های جعلی باید در مقیاس آتش سریع بسته شوند.

اگر به دلیل “ربات ها” از حضور در رسانه های اجتماعی دلسرد شده اید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. به DM های من در اینستاگرام یا صندوق ورودی من در LinkedIn بروید. مطمئناً پاسخ خواهم داد (بدون اتوماسیون).


وندی واینر وکیل ، متخصص شغل و بنیانگذار شرکت است گوروی نویسندگی، برنده جایزه شرکت خدمات رزومه نویسی. وندی برندهای شغلی و شخصی قدرتمندی را برای وکلا ، مدیران و رهبران C-suite/Board برای جستجوی کار و ردپای دیجیتالی خود ایجاد می کند. او همچنین برای نشریات اصلی درباره مشاغل جایگزین وکلا ، نام تجاری شخصی ، داستان سرایی LinkedIn ، استراتژی شغلی و روند جستجوی کار می نویسد. می توانید از طریق ایمیل در او تماس بگیرید [email protected]، با او در ارتباط باشید لینکدین، و او را در توییتر دنبال کنید thewritingguruبه

logo-footer