Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ناتاشا هریسون

دیروز یک جفت داستان در مورد بویز شیلر فلکسنر وجود داشت و یکی از آنها به طور قابل توجهی بیش از دیگری مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. وال استریت ژورنال گزارش داد که نیک گراوانت جونیور ، یکی از دو شریک مشترک BSF از طریق تغییر ساختار اخیر شرکت ، به کادوالادر می پیوندد و نام خود را به صف عزیمت شریک BSF اضافه می کند. و گرچه این قابل خبر است ، اما به نوعی اعلامیه BSF را شلوغ می کند که ناتاشا هریسون، شریک مشترک گراوانت ، قدم به قدم نهاد و معاون رئیس شرکت شود و به عنوان رئیس وارث دیوید بویز باشد.

متأسفانه ، عزیمت Gravante مطمئناً بیشتر مورد توجه قرار می گرفت وقتی شریکی که علناً پیام Keep Keep and Carry On را اعلام کرده است زیرا رسانه ها ابراز تاسف می کردند که فرارهای شریک BSF نشانه عذاب قریب الوقوع است. وقتی یکی از افرادی که در پشت استراتژی تغییر ساختار شرکت حضور دارند ، انصراف می دهد ، آیا این دلیل دیگری بر مشکل بودن استراتژی نیست؟

روایتی مناسب و قطعاً روایت آسان ، اما شاید روایت دقیق آن نباشد.

هنگامی که من فرصتی پیدا کردم تا از Gravante به طور مستقیم در مورد این حرکت س askال کنم ، او سریع متوجه شد که تصمیم او برای انتقال هیچ ارتباطی با عدم ایمان به BSF یا آینده آن ندارد ، به همان اندازه که تصدیق می کند کتاب تجارت وی بهتر است. در خدمت یک شرکت کامل خدمات در مقابل یک لباس دادخواست محور است. “دیوید [Boies] و من مدتی است که در مورد بهترین بستر برای تجارت خود بحث کرده ام … در واقع ، دیوید کسی بود که کادوالادر را به من پیشنهاد داد. “

این پاسخ در واقع درک کلی من از تغییرات BSF را دنبال می کند. در حالی که بسیاری از مردم در خارج از کشور مشکل پیدا می کنند – و از دست دادن کتابهای قابل توجهی در تجارت هرگز زیاد نیست – من در ماه آوریل نوشتم که احساس من از این جنبش عظیم این بود که این شرکت به صورت داخلی علامت گذاری کرده است که راهی را برای وکلا با تجارت ترسیم می کند نمونه کارهای دعاوی که در محدوده شرکتهای سنتی Biglaw جای می گیرد از فرصت استفاده کنید تا برای آن سیستم عامل ها سرپیچی کنید، در حالی که کسانی که مشاغل تجاری خود را از یک فروشگاه دعاوی متمرکز بر لیزر بهره مند می شوند ، اقامت دارند.

آیا BSF اگر تصمیم می گرفت از یک مدل کامل سرویس استفاده کند ، وضعیت بهتری خواهد داشت؟ شاید؟ شاید نه. اینها س questionsالاتی است که بالاتر از درجه حقوق من است. Boies اذعان می کند که بحث هایی وجود دارد که به هر صورت ممکن انجام شود. “شکی نیست که مزایای آن مدل وجود دارد. ما فکر می کنیم مدل دادرسی ما مزایایی نیز دارد. داشتن یک مجموعه گسترده از روش ها مزایایی دارد که امیدوارم بتواند هم افزایی داشته باشد. عدم تعارض و شاید داشتن تبحر بیشتر ، در یک مدل فقط دعوا مزایایی دارد. این یک انتخاب است. آنها شرکت های مختلفی هستند. “

ناتاشا هریسون ، که دارد همه گیری 2020 خود را صرف جمع آوری سهام و انتقال از لندن به ایالات متحده برای مدیریت بازپرداخت BSF کرد، فلسفه ای است که شرکت در حال اتخاذ آن است. “چیزی که من را جذب کرد این نبود که لوازم جانبی یک بخش معاملات باشم. این برای من و سایر استخدام های جانبی فوق العاده جذاب بود. ” وی همچنین خاطرنشان کرد که ، با توجه به اینکه مشتریان به طور فزاینده ای هزینه های قانونی خود را باز می کنند و شرکت های مختلف را برای امور مختلف انتخاب می کنند ، این شرکت یک مزیت استراتژیک را برای رویکرد دادخواهی محور خود می داند.

اینکه ارتفاع یک زن از آنچه که از نظر عملکردی یک شرکت حقوقی بزرگ تحت الشعاع اخبار روز قرار گرفته است ، جای تأسف دارد. در زیر Substack جدید ستون نویس ما ، دیوید لات ، صلاحیت اصلی، او با Boies در مورد “انتقال رهبری کاملاً آشفته و کشیده” و درک نهایی شرکت مبنی بر اینکه در حول رهبری هریسون به هم خواهد پیوست:

در طول سال گذشته ، ناتاشا واقعاً خود را به عنوان یک رهبر برجسته کرده است. ما در سالهای اخیر تعدادی افراد بسیار مستعد در نقش های رهبری داشته ایم. اما شما باید بهترین ها را انتخاب کنید و در کمیته اجرایی واقعاً اتفاق نظر وجود داشت که ما باید ناتاشا را به معاون رئیس ارتقا دهیم ، با این انتظار که او در مقطعی جانشین من شود.

با انتقال هریسون به معاونت صندلی و Gravante به کادوالدر ، شرکت اکنون به دنبال ارتقاate سطح است سه شرکای نقش شریک مشارکتی با تشخیص اینکه همه افراد مشغول کارهای شلوغ هستند و بیش از کار مدیریتی برای انجام کار وجود دارد.

قرار است صداهایی وجود داشته باشد که فکر می کنند این شرکت باید در چرخه رشد سریع خود ، چادر بزرگ استعدادی باشد که به آن تبدیل شده است. برخی دیگر که فکر می کنند برای تبدیل شدن به یک شرکت کار آزمایشی شرکتی ، لازم است برخی از اقدامات آن را جدا کنند. دیگران که آرزو می کنند خود را در یک شرکت با خدمات کامل بسازند. و هنوز هم دیگران که از این جور مرتب سازی استقبال می کنند که تعداد دفاتر کمتری دارد و یک دادخواست فرصت طلبانه که به همان اندازه در خانه دفاع می کند همانطور که هست پیگیری یک اقدام طبقاتی علیه بیمه های بزرگ. این گواهی برای شرکت است که ممکن است در طی هر یک از این مسیرها رونق داشته باشد. اما سرانجام باید انتخاب هایی انجام می شد ، و این راهی است که شرکت انتخاب کرده است و این بدان معناست که بسیاری از مردم آن را ترک می کنند.

پس از چندین مسیر انحرافی در مسیر رسیدن به این نقطه ، شرکت به رهبری که انتظار دارد آن را به آینده خود منتقل کند ، رضایت داده است.

Boies Schiller Leader برای ترک شرکت [WSJ]

زودتر: Blue Cross Blue Shield قصد دارد 2.7 میلیارد دلار B تسویه کند و این مهمترین کمک نیست


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer