Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر مانند اکثر وکلا هستید ، انجام الزامات CLE شما احتمالاً در بالای لیست فعالیت های مورد علاقه شما نیست. از نظر تاریخی ، CLE چیزی بیشتر از یک سری طولانی از فیلمهای سر صحبت و دکمه ای نبوده است که شما باید هر 15 دقیقه کلیک کنید. خوشبختانه ، این دیگر تنها گزینه شما نیست.

افراد در کویمبی مدل سنتی CLE را گرفته و آن را روی سر خود چرخانده اند. ممکن است شما قبلاً کویمبی را در استفاده از مواد درسی آنها در روزهای دانشکده حقوق خود شناخته و دوست داشته باشید ، و اگر این کار را انجام دهید ، از دانستن آنها هیجان زده خواهید شد وارد بازی CLE شد. اگر هنوز کویمبی را نمی شناسید ، برای یک معالجه به سر می برید. به زبان ساده ، کویمبی یادگیری را سرگرم کننده می کند.

سرگرم کننده CLE؟ بله شما آن را درست خواندید. شما در اینجا سر صحبت استاندارد را پیدا نخواهید کرد. Quimbee با استفاده از تصاویر منحصر به فرد خود ، با حمایت از یادگیری علم ، یک تجربه لذت بخش و آسان CLE ایجاد می کند که شبیه هیچ چیز دیگری در بازار نیست.

تجربه کویمبی

کویمبی از چندین روش انقلابی در تجربه معمولی CLE ایجاد کرده است. برای مبتدیان ، از نظر بصری جذاب است ، با تصاویر سرگرم کننده ای که شما را سرگرم می کند در حالی که یاد می گیرید و به شما کمک می کند تا در موضوع خود غرق شوید (آنها در حال حاضر تقریباً در 20 سال CLE ارائه می دهند زمینه های عمل حقوقی، با اضافه شدن بیشتر در سال 2021).

برای بزرگنمایی کلیک کنید

با این حال دیدن تصاویر Quimbee فقط جالب نیست. کویمبی دارای یک تیم کامل از طراحان آموزشی است که تلاش می کنند تا بینندگان اطلاعاتی را که می بینند و می شنوند حفظ کنند ، بنابراین در واقع آنها می توانند یک حوزه قانون جدید را یاد بگیرند و از آنها در عمل استفاده کنند. همراهی با تصاویر ، آهنگ های صوتی جذاب است که مطالب را با کمک مواردی مانند جناس و قافیه ها معرفی می کند و از طریق مطالب به گونه ای پیش می رود که شما را درگیر خود کند – در اصل ، به نظر می رسد چیزی جز سخنرانی هواپیماهای بدون سرنشین است.

گرچه Quimbee CLE ممکن است جدید باشد ، این شرکت سالها تجربه فیلم سازی در زمینه فناوری را دارد که توسط تیمی پشتیبانی می کند که در تئوری یادگیری تبحر دارند. طراحان آموزشی پایه و اساس دوره های Quimbee را ایجاد می کنند ، و به دانش آموزان یک وسیله اضافی برای کدگذاری اطلاعات می دهند. این سبک منعکس کننده پیشنهادات موفقیت آمیز دانشکده حقوق Quimbee است – به این معنی که ، اگر کویمبی را دوست داشتید ، می توانید با پیشرفت در حرفه خود ، آنها را در زندگی خود نگه دارید.

همراه با تصاویر ، دسترسی سریع و آسانی به مطالب دوره و جزوه های اسلاید خواهید داشت.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

این به شما امکان می دهد مجری را همراهی کنید و یادداشت برداری کنید ، همچنین دارای لینک مستقیم برای تکمیل مواد مانند قوانین مربوطه و دادرسی بدون نیاز به حفاری اضافی هستید ، بنابراین می توانید از آنها در عمل استفاده کنید یا آنها را به دست خود برسانید مشتری ها

برای بزرگنمایی کلیک کنید

حتی می توانید آنها را مستقیماً در رایانه خود ذخیره کنید تا بعداً به آنها مراجعه کنید.

ارائه دهندگان در زمینه خود متخصص هستند ، اما شما مجبور نیستید نظر Quimbee را قبول کنید – مطالب دوره شامل بیوگرافی و حتی توانایی تماس با مجری خود در مورد هر گونه سوال شما است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

بهتر از این ، آنها در حال اضافه کردن مجریان درجه یک بیشتر ، ایجاد یک کاتالوگ دوره CLE جامع است که در زمینه های تمرین بیشترین تقاضا در هر ایالت متمرکز شده است.

دوره های Quimbee فقط سرگرم کننده نیستند ، بلکه به نوعی راحت هستند که بیشتر CLE های دیگر نیستند. وقتی یک دوره Quimbee را انجام می دهید ، می توانید هر زمان که بخواهید آن را تماشا کنید ، انتخاب کنید ، هر چند بار که نیاز دارید مکث کرده و دوباره راه اندازی کنید. این بدان معناست که در صورت تماس تلفنی و عدم کلیک بر روی دکمه آزار دهنده “ادامه” که معمولاً هر 10 یا 15 دقیقه باز می شود ، دیگر نیازی به شروع از ابتدا نیست. همچنین توجه به این نکته مهم است که دسترسی شما به دوره های خریداری شده هرگز منقضی نمی شود و اگر اعتبار دوره در ایالت شما منقضی شود ، دوره جدیدی به طور خودکار به بسته شما اضافه می شود. شما باید الزامات CLE خود را در برنامه خود انجام دهید و بلافاصله گواهینامه های خود را دریافت می کنید. آنها در حال حاضر دسترسی تلفن همراه را ارائه می دهند و به زودی از طریق برنامه خود به آنها دسترسی اضافه می کنند. حتی زیرنویس بسته وجود دارد.

وقتی صحبت از CLE می شود ، کویمبی واقعاً به همه چیز فکر کرده است. تصور دوره های CLE که در دسترس تر هستند دشوار است ، و ذکر یک تنفس هوای تازه در دریای سخنرانی های خسته کننده نیست.

تدارکات

Quimbee به وكلا اجازه می دهد تا انعطاف پذیری در انتخاب برنامه CLE متناسب با آنها را داشته باشند. شما می توانید از بین بسته های CLE همه کاره دوره ها ، به شما امکان می دهد تمام نیازهای ایالت خود را در یک خرید صرف کنید. اینها تمام اعتبارات مورد نیاز شما را شامل می شود ، از جمله اعتبارات ویژه مانند اخلاق و تنوع ، و همچنین اصول اساسی در زمینه های مختلف عملی و برخی از محبوب ترین و جالب ترین دوره های Quimbee.

اگر فقط به چند اعتبار نیاز دارید ، می توانید انتخاب کنید دوره های آنلاین CLE را بصورت انفرادی بخرید یا در گروههای کوچکتر هزینه یک دوره تنها 49 دلار ، بسته های 12 واحدی یا کمتر 99 دلار ، 12 تا 23 اعتبارات بسته 149 دلار و هر چیزی بالاتر از آن فقط 199 دلار است. این قیمت های رقابتی تهیه برنامه CLE را که برای تأمین نیازهای بعدی گزارش خود نیاز دارید ، آسان می کند.

آیا در چندین حوزه قضایی مجاز هستید و از اینکه مجبورید همه موارد خود را حفظ کنید خسته شده اید الزامات CLE سر راست؟ Quimbee شما را در آنجا تحت پوشش قرار داده است. آنها فعالانه به وکلای دارای مجوز در چندین حوزه قضایی کمک می کنند تا تمام نیازهای خود را بدون نیاز به خرید دوره های اضافی یا بسته ها تکمیل کنند. این نه تنها برخی از بارهای رعایت قوانین را برطرف می کند ، بلکه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه زیادی نیز می شود.

شاید از همه بهتر ، کویمبی به شما اجازه می دهد قبل از خرید آن را امتحان کنید. همیشه می توانید پیش از خرید هر دوره ، پیش نمایش آن را انجام دهید ، بنابراین می دانید دوره های مورد نظر خود را می خواهید و به آنها علاقه مند هستید.

زمان آن فرا رسیده است که کسی انقلابی در دنیای CLE ایجاد کند. شرکتی که مدتهاست در طول روزهای طاقت فرسای دانشجویی از دانشجویان حقوق حمایت می کند ، اکنون برای کمک به وکلای دادگستری در کل چرخه زندگی حرفه ای خود در دسترس است.

هیچ دلیلی وجود ندارد که Quimbee CLE را امتحان نکنید. فقط ممکن است دیگر هرگز به CLE به همان شکل نگاه نکنید.

logo-footer