Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط درو آنگرر/گتی ایماژ)

از نظر برخی از نسخه های موجود ، بزرگترین تهدید برای ادامه عملکرد جمهوری ، مثلاً تلاش های گسترده برای سرکوب رای دهندگان ، حمله خشونت آمیز به قانونگذاران یا نظارت گسترده بدون حکم نیست ، بلکه تصمیم برای گسترش سلامت عمومی است. سفارش به مدت دو ماه دامنه ها می توانند در این جهان لغزنده باشند ، اما به مغز برخی از کهکشان ها نیاز است تا این تکان پروانه خاص را به فروپاشی نظم قانون اساسی پیوند دهند.

موضوع مورد بحث تمدید مهلت قانونی تخلیه فدرال از سوی CDC تا 3 اکتبر 2021 است. و در واقع ، این در واقع “تمدید” مهلت قانونی قبلی نیست ، زیرا این سیاست در حال حاضر فقط به شهرستانهایی محدود می شود که “سطح قابل توجه و بالایی از جامعه را تجربه می کنند”. سطوح انتقال ” نکته اصلی این است که مردم را از خانه نشینی در مناطقی که هنوز در بحبوحه بحران سلامت عمومی هستند ، باز دارد.

توقف ملی قبلی به ندرت از نظر دادگاه عالی در یک نظر 5-4 باقی ماند و توماس ، آلیتو ، گورسوچ و بارت اقدام بهداشت عمومی را مغایر با قانون اساسی دانستند. به نظر می رسد چهار قاضی دیگر پذیرفته اند که زبان وسیع اساسنامه در ظاهر آن وجود دارد. برت کاوانا پنجمین رای را در یک موافقت کوتاه ارائه کرد.

اما این افزونه محدود جدید دارای جاناتان ترلی عصبانی شد:

من مدتها منتقد چنین اقتدار کنترل نشده و تعریف نشده ای در همه گیری ها بودم. با این حال ، این یک مثال بسیار سرد است. این امر به CDC اجازه می دهد تا در بخشهای وسیعی از اقتصاد ما از احتمال “معرفی” یا گسترش بیماری جلوگیری کند. این بدان معناست که قانون اساسی که برای جلوگیری از استبداد و استبداد طراحی شده است ، در صورتی که کت آزمایشگاهی سفید بپوشید ، بی اهمیت می شود. به هر حال ، این قانون برای کنترل بیماریها طراحی شده است ، نه دموکراسی ، به عنوان یک اولویت بهداشت عمومی.

خوب ، “کت آزمایشگاهی سفید بپوشید” و سپس یک رویداد بحرانی واقعی را تجربه کنید که در آن نیم میلیون نفر قبلاً جان خود را از دست داده اند. و در حالی که Turley آشکارا یک هک بی شرمانه است ، او سهم خود را از استادان حقوق انجمن فدرالیستی تأیید کرده است که در هر صفحه ای که پیدا می کنند مزخرفات او را تکرار می کنند. یک نفر از این فکر می کند که این افراد در طول جنگ جهانی دوم چه می کردند وقتی آمریکایی ها به سهمیه منابع و مشارکت در خاموشی شبانه مأموریت می دادند تا نگران بمباران شوند. ایمنی عمومی نمی تواند سوء استفاده های دولتی را توجیه کند – ببینید کورماتسو – اما “مردم را فقط به خاطر این که دو ماه از اجاره خود عقب مانده اند بیرون نیندازید” اینطور نیست ، حباب.

بیایید همه سیاست ها را اینجا کنار بگذاریم: هیچ چیز غیرقانونی در مورد گرفتن بایدن وجود ندارد این عمل در این لحظه و پیشنهاد غیر از این بیشتر نافی نظم قانون اساسی است.

در اینجا مهمترین عبارت تورلی را مشاهده می کنید:

با این حال ، دستور اولیه CDC به هر حال منقضی می شد ، بنابراین – در یک توافق تا حدی گیج کننده – دادگستری برت کاوانا پنجمین رای به نفع CDC ارائه کرد تا اجازه دهد قانون به سادگی منقضی شود و در نتیجه “توزیع بیشتر و منظم تری از” کمکهای اجاره ای متعلق به مجمع عمومی اختصاص یافته است. ” بنابراین ، کاوانا در این مورد با اکثریت رأی داد – اما همچنین نشان داد که او با همکاران محافظه کار خود در این مورد مهمتر موافق است که CDC هرگز اختیار ندارد که در وهله اول بدون اقدام کنگره ، توقف تخلیه سراسری را صادر کند.

درسته … پس کاوانواگ نکرد رأی به لغو مهلت قانونی داد ، آیا؟

دیکتا برای همه دلخوشی های ترکی بی سابقه است. و به دلایل خوب! تنها چیزی که ما در حال حاضر در مورد این سوال داریم یک نظر 5-4 سایه است با بیانیه ای همزمان کاوانا می گوید: “من با دادگاه منطقه ای و متقاضیان موافقم که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور یک توقف تخلیه سراسری از اختیارات قانونی موجود فراتر رفته است.”

اما تمدید بایدن دیگر یک مهلت قانونی “سراسری” نیست. آیا این اقدام باریک تر می تواند هنوز همفکری کاوانو را برآورده کند؟ احتمالاً! ما فقط می دانیم که او فکر می کرد یک اقدام سراسری سراسری از قانون فراتر رفته است. یک مهلت قانونی مربوط به هر یک از شهرستانها که معیارهای بهداشت عمومی را رعایت می کند ، ممکن است تنها چیزی باشد که او برای تأیید تفسیر خود از اساسنامه نیاز دارد. ما فقط نمی دانیم بر اساس آنچه که او نوشته است آیا او به طور کلی با صدور مهلت قانونی CDC یا ویژگیهای خاص آن مهلت قانونی قبلی اعتراض کرده است.

ترلی و امثال او طرفدار این هستند که دولت بایدن بر اساس تصوری که دادگاه عالی دارد دست نگه دارد ممکن علیه این مهلت قانونی حکم دهید. و به نظر می رسد دولت بایدن در ابتدا از این دوره لذت برد ، اما این مهم نیست. واقعیت این است که دیوان عالی کشور در این مورد رای نداده است.

ما به دادگاه های فدرال اجازه نمی دهیم نظرات مشورتی صادر کنند. در این مورد تنها چیزی که ما می دانیم مغایر با قانون اساسی است این است که دیوان عالی کشور فرض کند که شاخه های حکومتی با هم برابر را بر اساس بیانیه ای که چگونه می تواند در برخی جنجال های آتی و غیررسمی حکم کند ، محکوم کند.

شیطنت هایی که تفسیر تورلی از جهان ایجاد می کند تصور آن دشوار نیست. عدالت Alito در حال حاضر تنظیم زانو زدن وحشیانه معلمان مدارس دولتی در یانوس پس از لغزش دعوت نامه ای که مایل بود این کار را در قبلی انجام دهد ، بدون ارتباط ناکس نظر. با محاسبه تورلی ، اتحادیه های عمومی قبلاً آشکارا قانون اساسی را زیر پا می گذاشتند و با توجه به پیشگویی آلیتو به فعالیت خود ادامه دادند. هیچ کدام از اینها اینطور عمل نمی کند.

این که کاوانا در موافقت خود با رای مخالف که به مخالفان اشاره کرد رای مثبت داد ، همان بیان مفاهیم مفیدی از قانون خدمات بهداشت عمومی 1944 نیست. تمام نقطه. با توجه به این ، هیچ چیزی در قانون اساسی وجود ندارد که دولت را از تلاش برای ایجاد سیاست متفاوت بر اساس یک اساسنامه منصوب کند تا زمانی که دیوان عالی کشور در این مورد اظهار نظر نکند.

زیرا همانطور که در مسابقات می گویند ، “گرفتن یک نفر یک چیز است ، عبور کردن چیز دیگری است.” کاوانو ممکن است هنگام نوشتن یک توافقنامه طولانی مدت به قدرت CDC چندان توجه نکند ، اما آیا واقعاً می تواند با چهار نفر دیگر که این اختیار را کاملاً نفی کرده اند ، نظر بدهد؟ آیا چهار نفر دیگر مایلند با وی در عقیده ای که مهلت قانونی خاص را لغو کرد اما احتیاطات کافی برای برآوردن نگرانی های مبهم پراگماتیسم وی را شامل می شود ، به او بپیوندند؟ آیا چهار نفر دیگر واقعاً متحد بودند یا بر اساس اینکه آیا CDC کاملاً مغایر با قانون اساسی است یا فقط ویژگیهای منحصر به فرد ممنوعیت سراسری ، شکسته شده اند؟

ما هیچ کدام از آن را نمی دانیم. و تا زمانی که دیوان عالی کشور از ارائه نظر واقعی و کاملاً گوشتدار در این زمینه خودداری می کند ، صلاحیت صفر ندارد که بایدن را مجبور به خواندن برگ های چای خود کند.

لغو قانون اساسی: بایدن به دلیل نقض حاکمیت قانون برای تمدید مهلت قانونی تخلیه مورد استقبال قرار گرفت [The Hill]


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنید. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer