Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

در پی تلاش برای کودتا در پایتخت آمریكا ، رهبران كرول و مورینگ ، یك شركت Am Law 100 مستقر در واشنگتن دی سی ، با صدور بیانیه ای خواستار “دفاع از دموكراسی قانون اساسی” شدند و خواستار استفاده از متمم 25 شدند رئیس جمهور دونالد ترامپ را از عنوان و وظایف خود محروم کند. رهبری کرول امیدوار بود که رهبران سایر موسسات حقوقی نیز به فراخوان رئیس جمهوری که اقدامات وی ملت ما را به خطر انداخته است ، ملحق شوند و بسیاری نیز این کار را انجام داده اند.

در نامه مشترکی که به مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ارسال شد ، رهبران 18 موسسه حقوقی به علاوه چندین امضاکننده منفرد خواستار برکناری ترامپ شدند. این شرکت ها و وکلا هستند که امضا شده در به درخواست Crowell & Moring برای اقدام:

این نامه توسط رهبران كرول و همچنین شركتهای Am Law 200 DLA Piper توسط شركای مدیریتی فرانك رایان امضا شده است. فولی هوگ توسط شریک زندگی مشترک جفری کالینز. سالیوان و ووستر توسط شریک مدیریت جوئل کارپنتر. و هانسون بریجت ، با مدیریت شریک کریستینا لاوسون ، و همچنین دیگر رهبران شرکت.

این نامه همچنین توسط رهبران و شرکای امین طلاتی واسرمن امضا شده است. بیکر توماس اوکلی گرین؛ گیلسون و لیون کبرن و گرینباوم ؛ فارلا براون + مارتل ؛ کندال بریل و کلی؛ لوئیس باخ کافمن میدلمس ؛ قانون کنت رایش مک نرنی و مک اولیف ؛ فیلیپس نایزر؛ شاهین و گوردون؛ قانون تجارت واندورت؛ ویلسون ویلیامز LLC. و WTAII PLLC.

امضا کنندگان فردی شامل دیوید ویچینزانو از نیکسون پیبدی هستند. جوزف هایدن جونیور از پشمن استین والدر هایدن و داون ایلین بووی از یتس و ویلند.

در زیر حرف که به پنس فرستاده شد:

در 6 ژانویه 2021 ، ما با وحشت مشاهده کردیم که کنگره ایالات متحده در معرض حمله و اشغال کاپیتول توسط یک گروهک قرار گرفت و یکی از مقدس ترین سنت ها را در انتقال منظم قدرت مشروطه قطع کرد: ایالات به کالج انتخاباتی این صحنه با ورود غیرقانونی غیرقانونی ، حمله به مأموران اجرای قانون و مرگ بی معنی قاب گرفته بود. این نتیجه مستقیم و قابل پیش بینی تجمعی بود که رئیس جمهور احضار کرد ، و در آن او ادعاهای دروغین انتخابات تقلبی را که با هر بررسی عمومی و قضایی انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2020 ما رد شده یا کاملا رد شده است ، تقویت کرد. این شورشی بود که توسط سخنان خود رئیس جمهور در آن تجمع تحریک شد و سپس با سخنان وی پس از آن معذور شد.

وقتی صحبت از سیاست می شود وکلا استان خاصی ندارند. ما مانند همه شهروندان نظرات خود را داریم و باید طبق آنها عمل کنیم. اما وقتی صحبت از دفاع از قانون اساسی و سیستم قوانین ما می شود ، ما وظیفه ای خاص و چشم انداز استثنایی داریم. در این لحظه ، ما باید فداکارانه به این اصول بستر ملت خود صحبت کنیم.

رئیس جمهور ثابت کرده است که منصب نیست ، و تهدیدی بی پروا و بی پروا برای قانون اساسی است که وی متعهد به حفظ ، محافظت و دفاع از آن شد. ما از معاون رئیس جمهور و کارمندان هیئت دولت می خواهیم که به بخش 4 اصلاحیه 25 قانون اساسی استناد کنند و به رهبران کنگره اعلام کنند که رئیس جمهور قادر به انجام اختیارات و وظایف دفتر خود نیست. ما همچنین از همه رهبران موسسات حقوقی و کلیه وکلا در دولت می خواهیم که در این فراخوان شرکت کنند و برای نهادهای دموکراتیک و سنت های جمهوری ما و قانون اساسی که از آنها حیات و محافظت می کند ، ایستادگی کنند.

آیا رهبران موسسه حقوقی شما به خواستار برکناری ترامپ از سمت خود خواهند پیوست؟


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer