Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که اخیراً از interwebs استفاده می کردم ، به مقاله ای رسیدم که یک بازیگر وکیل دادگستری درباره چگونگی آن را نوشت وکلا می توانند برای موفقیت در دادگاه ها از تکنیک های بازیگری استفاده کنند. البته ، محاکمات معمولاً امور نمایشی هستند و حقیقت یاب ها با برخی از تکنیک های بازیگران حرفه ای متقاعد می شوند. این مقاله مرا به فکر انداخت که چگونه ادراک و تصویر معمولاً برای وکلا در شرایطی که وکلای غیر از دادگاه با آن روبرو هستند مهم است. در واقع ، وکلا باید بیشتر در مورد چگونگی دریافت امتیازات خود فکر کنند تا در مورد استدلال های آنها در بسیاری از شرایط.

من ابتدا به عنوان یک همکار سال اول در Biglaw از قدرت درک و تصویر آگاه شدم. در آن زمان ، من وظیفه داشتم در مورد نکاتی تحقیق کنم و خلاصه کتبی تحلیل خود را تهیه کنم. من ده ها ساعت برای تحقیق وقت صرف کرده بودم ، بنابراین هزینه هایی که برای این کار از مشتری دریافت می شود ، هزاران دلار بود. من در ابتدا می خواستم تجزیه و تحلیل را از طریق یک ایمیل تهیه کنم ، اما شریک زندگی اعلام کرد که این ممکن است ارزان به نظر برسد با توجه به مبلغی که برای محصول کار هزینه می شود. شریک گفت که اگر ما تجزیه و تحلیل را در یک یادداشت قرار دهیم ، هنگام هضم توسط مشتری بهتر به نظر می رسد. کمترین کاری که ما می توانیم برای هزینه های بالا انجام دهیم این است که تجزیه و تحلیل را در قالب یک تفاهم نامه جای گذاری کنیم ، بنابراین تحقیقات توسط مشتری راحت تر قابل حمل است و حرفه ای تر به نظر می رسد.

من نمونه های دیگری را دیده ام که در آنها تئاتر به مشتری کمک کرده است که کار وکیل ارزشمند است. در اوایل کارم ، به یکی از دوستانم کمک کردم تا نقشه های املاک خود را بررسی کند. او وصیتی را به من داد كه یك دهه قبل اجرا شده بود ، و این وصیت نامه را درون یك پاكت سنگین كه با نامه های تزیین شده «آخرین وصیت نامه» نوشته شده بود ، قرار داد ، كه برای من بسیار خنده دار بود ، زیرا پاكت فانتزی غیرضروری به نظر می رسید. من از دوستم که این پاکت را به او داده پرسیدم و او گفت که وکیل املاک او آن را در اختیار او قرار داده است. این پاکت نه تنها به محافظت از اسناد داخل کمک می کند ، بلکه ممکن است مشتری را متقاعد کند که وکیل حرفه ای تر است. این ممکن است به وكیل كمك كند كه موكل وی بیش از ارزش دلار بیشتر از این است كه وكیل پس از نهایی شدن همه چیز ، وصیت نامه اعدام شده خود را در یك پاكت ساده تحویل مشتری دهد.

بسیاری از وکلا نیز نمایشی را در اوراق دعوی خود اعمال می کنند. وکلای بیشماری هنگام ارائه و تشکیل پرونده ، از پشت دعوا استفاده کنید، که ممکن است جدی تر و حرفه ای تر به نظر برسد. علاوه بر این ، بسیاری از وکلا از تکنیک های الزام آور حرفه ای برای تنظیم تفاهم نامه های حقوق و سایر مواد خود استفاده می کنند ، حتی اگر قوانین دادگاه نیازی به چنین تلاشی نداشته باشد. جدی تر و چشمگیرتر نشان دادن اوراق دعوی می تواند در یک دشمن و دادگاه تأثیر بگذارد.

یادم می آید که یک بار در اوایل کارم ، زمان قابل توجهی صرف وقت و تلاش برای تهیه یک دادگاه خلاصه علیه شاکی جراحات شخصی کردم. مشاور شاکی مقالات مخالفت خود را در پاکت نامه ای به اندازه نامه که آدرس دست نویس داشت برای من ارسال کرد. او کاغذها را به صورت سوم درآورد تا در داخل پاکت استانداردی که برای من ارسال می کرد ، قرار گیرد. این اوراق ماه ها روی میز من بود و هر وقت چین های موجود در آن مقالات را می دیدم ، به این فکر می کردم که آن وکیل برای تهیه مقالات چقدر تلاش کرده است. این قطعاً درک من از وکیل را تحت تأثیر قرار داده و باعث جسارت بیشتر در هنگام طرح دعوا می شود ، زیرا فکر می کردم دشمن من با هر گونه تاکتیک های دعوا که استفاده می کنم مبارزه زیادی نخواهد کرد.

درک و تصویر نیز در هنگام معامله با مشتری و تجارت مبدأ مهم است. مطمئناً ، بسیاری از مشتریان خواهان یک وکیل برش کوکی هستند که از انتخاب بازیگران اصلی خارج شود ، زیرا در مورد حرفه ای که لباس پوشیده است و از طرف آنها کار می کند چیز اطمینان بخشی وجود دارد. علاوه بر این ، تصویر فراتر از صرف لباس پوشیدن است. یک بار در اوایل کارم ، من با رئیس خود ، که دارای موفقیت های زیادی در کسب و کار و کسب پیروزی های قانونی بود ، وارد دادگاه شدم. در ایالت نیویورک ، وکلا مجاز به دور زدن امنیت هستند در صورت داشتن گذرنامه ویژه. برای دریافت مجوز گفته شده ، باید یک برنامه را پر کنید ، چند عکس پاسپورت ارائه دهید و هزینه پرداخت کنید. هرچند که هفته ای چندین بار در دادگاه بودم ، هرچند که زمان زیادی را برای انتظار در صف امنیت در دادگاه تلف کردم و مجوز عبور را دریافت نکردم.

وقتی شریک فصلی متوجه شد که من پاس ندارم ، گیج شد و گفت که داشتن پاس برای دور زدن امنیت چیزی بیش از سهولت است. وی اظهار داشت كه اگر موكلی ببیند كه وكیل وی با همه در صف امنیت است در حالی كه سایر وكلا می توانند نسیم بگیرند ، واقعاً بد به نظر می رسد. علاوه بر این ، وی ابراز داشت که اگر اعضای قضات بالقوه در پرونده ای ، وکیل را در ایستگاه امنیتی می بینند ، ممکن است درک آنها از وکیل تغییر کند. ملاحظات كوچك كه به آساني آشكار نمي شوند ، مي توانند در تصوير وكيل تاثير بگذارند.

همه گفته شده است که وکالت همیشه مربوط به این نیست که چه کسی بهترین استراتژی و دانش حقوقی را دارد. در واقع ، درک و تصویر اغلب برای ترغیب مردم و تجارت اصلی مهم است. وکلای بیشتری باید نه تنها در مورد اصل استدلال هایی که مطرح می کنند ، بلکه در تصویری که از مشتریان ، دشمنان و دیگران نشان می دهند ، فکر کنند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer