Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چرم شستشو تکرار.

در حالی که این داستان در مورد طوفانی است که در یک Twitterpot در آخر هفته به صدا درآمده است ، اما به راحتی می توان آن را برداشت و در قسمت بعدی خشم دفاعی جامعه فدرالیست قرار گرفت. این آخر هفته تخته سنگ بود ، اما دفعه بعدی آن آتلانتیک خواهد بود. یا جمهوری جدید. یا گربه فانتزی. مهم نیست که چه چیزی آن را شروع می کند ، همیشه در چند مرحله انجام می شود. برای ارجاع در آینده این پست را به عنوان علامت گذاری شده نگه دارید.

اقساط امروز شامل یک پست در Slate توسط Nicholas Wallace بود. نیکلاس والاس را به خاطر می آورید ، درست است؟ دانشجوی دانشکده حقوق استنفورد که فارغ التحصیلی وی متوقف شد از آنجا که یک سه نفره از اعضای انجمن فدرالیست پس از تهیه آگهی تقلید مسخره آمیز ، احساس می کنند که اعضای برجسته جامعه فدرالیست عمیقا در شورش های 6 ژانویه نقش داشته اند ، فقط به این دلیل که اعضای برجسته جامعه فدرالیست ، در واقع ، به شدت درگیر ژانویه بودند 6 شورش. والاس که اکنون فارغ التحصیل شده است ، مقاله ای با عنوان نوشت جامعه فدرالیست را تحریم کنید، با اشاره به نقشی که سازمان در چیدن جدول میز کپیتول هیل بازی کرد.

بنابراین SocHeads هایی را که از چوب بیرون می آیند نشانه بگیرید تا هر کسی را بخاطر تأیید این توهین سرزنش کنید! و مهرها باز شد و چهار اسب دفاع انجمن فدرالیست سوار شدند.

“چی؟ ما فقط یک جامعه بحث غیر حزبی هستیم! “

اینجاست قانون پروفسور دیوید برنشتاین:

… مطمئن نیستم که چرا او هنر تکمیل توییت ها را با جملات کامل درک نمی کند اما قسمت برجسته آن وجود دارد.

تا حدی ، این محصول جانبی یک کد مالیاتی مضحک است که به یک سازمان اجازه می دهد عمیقا در بستر جهان MAGA باشد تا جایی که رئیس آن مرخصی گرفت تا پول تاریک بیشتری را به تلاش ترامپ برای بازسازی قوه قضائیه منتقل کنید بخاطر برخورداری از مالیات ترجیحی ادعا کنید که این غیر حزبی است. انجمن قانون اساسی آمریکا نیز همین کار را انجام می دهد ، بنابراین من نمی خواهم از انجمن فدرالیست بخاطر بازی در زمان مالیات کلاهبرداری کنم.

اما این زمان مالیات نیست بنابراین ما می توانیم از برگ انجیر نظارتی صرف نظر کنیم.

به عنوان یک سازمان ، انجمن فدرالیست سه کار انجام می دهد: (1) جدول شبه آکادمیک جنبش MAGA را بچیند. (2) دانش آموزان را استخدام کنید تا بیشترین انگیزه های انگیزه های خود را بخورند تمسخر حمله جنسی – در حالی که آنها را روی ریل های چرب شده به سمت نیمکت فدرال قرار می دهید … صرف نظر از شرایط واقعی؛ (3) خدمت کردن فیله مرغ. هر یک از آنها موضع سیاسی است.

غیرحزبی نیست. به سختی وانمود می کند که غیرحزبی است.

وزیر امور خارجه هرگونه آگاهی از اقدامات شما را رد می کند

داشتن موقعیت رهبری در این سازمان چگونه به نظر می رسد؟ ممکن است تصور شود که این شامل انتخاب شدن برای پستی با نوعی عنوان مسئولیت است. اما هر زمان که جامعه فدرالیست دچار مشکل شود و سپر بیرونی “جامعه بحث غیر حزبی” شروع به فروپاشی کند ، این عضویت از عناوینی مانند انتخابات آزاد و منصفانه دور می شود.

در عرض یک دقیقه به نقطه دوم خواهیم رسید. در مورد شکایت اول ، او چه شکایت معنایی غیرحسی را در اینجا قفل کرده است؟ در مقاله والاس ، او فقط یک بار به “افسران جامعه فدرالیست” اشاره می کند تا بگوید که یکی از اعضای کمیته اجرایی یکی از گروه های عملیاتی سازمان و رئیس بخش پیتسبورگ “افسران” بودند.

این قطعاً همان چیزی است که یک فرد عادی که شرایط را می خواند ممکن است آنها را صدا کند. اما اگر آنها افراد خاص مندرج در اساسنامه نباشند ، این یک خطای معنایی با بالاترین درجه است ، آقا! ادعایی که مطمئناً هر ادعای اثبات شده و موجه دیگری را در مقاله تضعیف می کند.

“آیا شما دروغگو را سرزنش می کنید؟” بهشت چه خوب یک دراماتیک است. هیچ کس پشت پرده با این افراد نیست.

اما این پاسخ موضوع اصلی بعدی را نیز تنظیم می کند.

نگاه کن … خیلی خیلی خوب ها هم داریم!

جاناتان آدلر ، اخیراً خاموش است تلاش خود را برای دفاع از شک و تردید ترانس بر اساس یک نمودار داخلی تشکیل می دهد، برای دفاع از عدم قطب نمای اخلاقی سازمان به عنوان یک اصل مهم در چادر ، وارد معرکه می شود.

و کنایه از لغو فرهنگ برای “و ​​-1”! هنوز هم ، مانند درختی که در جنگل می افتد ، اگر از درون سازمانی انتقاد می کنید که از هرگونه مسئولیت پذیری صرف نظر می کند ، واقعاً یک چیز است؟

“این یک لکه ناموجه است” توییت های Jonathan D. Urick، پیوند دادن به یکی از مقالات وی. این چیزی است که او گفت در آن مقاله.

به دلیل این اصول مشترک ، بسیاری از اعضای انجمن فدرالیست با شجاعت تلاش های ترامپ برای لغو انتخابات را رد کردند. در سراسر کشور، ده ها از قضات منتخب جمهوری خواهان ، از جمله بسیاری از قضات ترامپ منصوب خود، دادخواست های انتخاباتی غیر شایسته را رد کرد. در خارج از نیمکت ، قاضی تجدیدنظر جی مایکل لوتیگ ، وکیل معاون رئیس جمهور پنس ، گرگ جیکوب ، و استاد حقوق برکلی ، جان یو ، همگی به پنس توصیه کردند که نمی تواند آراoral انتخاباتی را که به طور صحیح تصویب شده است ، رد کند. بر اساس قانون اساسی متن روشن، آنها پنس را متقاعد کردند که او چنین اختیاری ندارد.

هوم متأسفانه برای او ، والاس با دریافت رسید:

مشهورترین مورد در میان پرونده های قضایی که می خواستند انتخابات 2020 را لغو کنند ، چالش پاکستون از رویه های رای گیری در چهار ایالت دیگر بود ، یک مانور حقوقی بی سابقه که به طور خلاصه رد شد توسط دیوان عالی کشور. از 17 دادستان کل که در آن به پکستون پیوستند به طور گسترده ای مورد تمسخر قرار گرفت تلاش، 13 نفر به انجمن فدرالیست وابسته اند.

سایر پرونده های قضایی به چالش کشیدن انتخابات توسط افسران انجمن فدرالیست شامل این موارد است استودارد علیه کمیسیون انتخابات شهر، ثبت شده توسط ادوارد گریم ، عضو کمیته اجرایی از “گروه گفتار آزاد و قانون عمل در انتخابات” انجمن فدرالیست ؛ و کلی علیه پنسیلوانیا، ثبت شده توسط Gregory H. Teufel ، که رئیس پیتسبورگ سازمان است.

از آنجا که مشخص کردن اینکه عضوی خاص تا چه اندازه مایل به انجام آن است ، از دو طریق موضوع را از دست می دهد. اولاً ، ما حتی اگر نظاره گر این نبودیم که جامعه فدرالیست چندین دهه مأموریت خود را برای پرورش توجیه آکادمیک برای تضعیف حق رأی انجام می داد ، در این مرحله نبودیم.

دوم ، و مهمتر از همه ، وجود اعضای مخالف اساساً سو what تفاهم در مورد جامعه فدرالیست حتی وجود ندارد. که در قسمت بعدی به آن خواهیم پرداخت …

خوب ، زندگی سیاه چه اهمیتی دارد؟

وای.

خوب ، فقط برای مثال ، آن را می خورد. با کنار گذاشتن چمدان های نژادی که در اینجا به آنجا منتقل می شوند ، شاید یک تمایز بتواند این باشد که اعتقاد بر این است که “زندگی سیاه پوستان مهم است” و جامعه فدرالیست سازمانی با بودجه زیادی از دانشگاهیان ، دانشجویان حقوق و متخصصان حقوقی است. من حدس می زنم به همین دلیل است که آنها دوست دارند با وجود همه افسران به عنوان یک جنبش بدون هیچ سلسله مراتبی cosplay را ببینند ، اما همانطور که قبلاً بحث کردیم ، این توخالی است.

اگر “جامعه فدرالیست” را با “اصالت” جایگزین کنیم ، قیاس مناسب تر خواهد بود – از نظر اخلاقی به همان اندازه ورشکسته است اما حداقل یک علت کاملاً مشخص است. حمایت از انجمن فدرالیست یک اصل نیست ، این یک باشگاه و یک باشگاه است که از حسن نیت شما برای پیشبرد سیب های بد استفاده می کند. شما می توانید به راحتی و بدون دادن اعتبار به اعتبار این پروژه ، کتابها را در مورد چگونگی کار کودکان بسیار جذاب ترک کرده و ادامه دهید.

اگر با دانستن این موضوع در سازمان هستید ، پس شما هم یک سیب بد هستید.

و همین ما سیاسی نیستیم ، هیچ کس مسئولیتی در قبال هیچ کاری ندارد ، ما نمی توانیم در برابر هر چیزی که تأیید کنیم پاسخگو باشیم و نگاه کنیم … شما به همان اندازه بد هستید. هر بار به زودی بحث دیگری نیز در این زمینه وجود خواهد داشت. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما در جایی بین استفاده از شرم در توضیحات رویداد و دفاع از عقیم سازی اجباری فقرا ، چیزی وجود دارد. و سپس تمام این چرخه دوباره خود را آتش می زند.

چرم شستشو تکرار.

جامعه فدرالیست را تحریم کنید [Slate]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer