Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

“شما استخدام شده اید!” (عکس توسط اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

خیلی به آرزوی سیدنی پاول و رودی جولیانی جادوی خود در چاه سنا می رود. جیسون میلر دستگاه مبارزات انتخاباتی ترامپ تایید کرد اخبار دیروز رئیس جمهور سابق ، وکیل کارولینای جنوبی ، بوچ بوورز را به عنوان وکالت وی در دادگاه استیضاح پیش رو با توصیه سناتور لیندزی گراهام استخدام کرد.

پس از ورود رودی جولیانی به تأخیر تحقق وجود دارد که او احتمالاً شاهد خواهد بود و بنابراین نمی تواند به عنوان مشاور ظاهر شود گزارش ها که استیضاح ممکن است به تأخیر بیفتد زیرا ترامپ نتوانست وکیلی پیدا کند که بخواهد برای او کار کند.

اما با توجه به اینکه مجلس نمایندگان قصد دارد مقاله استیضاح را به روز دوشنبه به مجلس سنا منتقل کند ، استخدام بوورز نیازی به همراهی با یکی از خدمه خوش رنگ که نماینده رئیس جمهور در لباس های فاجعه بار انتخاباتی او بود را اجتناب می کند.

“خوب ، من فکر می کنم او یک چیز خوب خواهد داشت [legal team]، “گراهام گفت خبرنگاران “من فکر می کنم بوچ بوورز نوعی مستاجر لنگر خواهد بود. اما من بوچ را مدتهاست می شناسم ، مرد محکمی. و من فکر می کنم با گذشت زمان ، آنها تیم را کنار هم قرار می دهند. “

و در واقع به نظر می رسد بوورز یک وکیل محکم است ، با تجربه گسترده نمایندگی سیاستمداران بی پروا. وی وقتی نیکی هیلی ، قانونگذار ایالتی بود ، به اتهامات اخلاقی از فرماندار سابق کارولینای جنوبی دفاع کرد و هنگامی که وی با اتهام پذیرفتن مشارکت بیش از حد روبرو شد ، با فرماندار فعلی این ایالت استدلال کرد وی پس از پیاده روی بدنام خود در مسیر آپالاچی ، حتی تجربه استیضاح به عنوان وکیل مدافع سابق مارک سنفورد را دارد.

این یک قدم بلند بالاتر از Elite Strike Force Super Friends JD Esquire Task Force است!

مشخص نیست که آیا بوورز به دفاع “تحریک کامل و بی نقص” می پردازد یا موضع فعلی مجلس سنا را اعلام می کند که استیضاح پس از ترک رئیس جمهور غیرقانونی است. در این صورت ، وی می تواند جاناتان تورلی ، استاد حقوق را برای تکرار آخرین عملکرد استیضاح خود بازگرداند. در واقع ، تورلی در حال حاضر برای قسمت با a سرمقاله فاکس پیشنهاد اینکه رئیس جمهور سابق باید استیضاح را در دادگاه به چالش بکشد به این دلیل که اکنون از صلاحیت کنگره خارج است.

“در چهره آن ، برنامه ریزی شده است دادگاه استیضاح او با زبان قانون اساسی مغایرت دارد ، که صریحاً می گوید برکناری رئیس جمهور هدف اصلی چنین دادرسی است “، او نوشت. “در آن زمان ، ترامپ نه رئیس جمهور خواهد بود و نه در سمت خود. او یک شهروند خواهد بود و به بهترین وجهی از وی پشتیبانی می شود تا دادرسی را کاملاً مغایر با قانون اساسی و غیر معتبر بگذارد. “

دقیقاً متعجب هیچ کس ، این با موقعیت خود تورلی در سال 1999 مغایرت دارد مقاله دوک قانون، همانطور که استاد حقوق دانشگاه تگزاس ، استیو ولادک ، اشاره کرده است.

در واقع ، تورلی محور سه گانه فلیپ فلاپ را با یک سرمقاله کامل کرد تپه محکوم کردن دموکراتها به دلیل تلاش برای “نه تنها استاندارد استیضاح بلکه آزادی بیان” با استیضاح یک رئیس جمهور برای گفتن به گروهی از شورشیان دیوانه برای حرکت به سمت پایتخت و “جنگ”. در سال 1998 ، تورلی خواستار استیضاح رئیس جمهور کلینتون برای رفتار غیراخلاقی اما غیرقانونی نبود. در سال 2021 ، آنها واقعاً باید “نگاه کنند[] برای سنجش جرایم استیضاح به قانون جزایی. “

بنابراین ، آیا بوورز تورلی را برای دور دیگری بازگرداند؟ آیا او با جولیانی به عنوان شاهد دوستانه یا خصمانه رفتار خواهد کرد؟ و آیا هرگز از سال 2020 فرار خواهیم کرد؟

هووبوی ، به سختی صبر می کند.

وکیل کلمبیا به عنوان نماینده ترامپ در دادگاه استیضاح: “تماشای آن جالب خواهد بود” [Post and Courier]
جاناتان تورلی: دادگاه استیضاح ترامپ – چرا بهترین دفاع وی ممکن است عدم دفاع باشد [Fox]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer