Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(NICHOLAS KAMM / AFP / گتی ایماژ)

ترامپ تعداد کافی آرا elect انتخاباتی را برای باخت در انتخابات سال 2020 از دست داده است.

هیچ کلاهبرداری سیستمی یا توطئه بزرگی وجود ندارد که این واقعیت را به دور توضیح دهد. و منطقی است ، زیرا یک کاندیدا یک بیماری همه گیر مرگبار خارج از کنترل را ایجاد کرده است تا کشور را نابود کند و بزرگترین فاجعه مالی را از زمان رکود بزرگ به وجود آورد ، در حالی که دیگری … این کارها را انجام نداده است. هنگامی که نظریه پردازان محافظه کار تعجب می کنند که چگونه بسیاری از مردم می توانستند به بایدن رأی دهند ، اما نه دموکرات های رقیب رأی – که یک شب وحشتناک داشتند – آنها به س questionال خودشان پاسخ می دهند: زیرا بخش عمده ای از جمهوری خواهان منفور دموکرات مجبور شدند که ترامپ را از کاخ سفید. این فقط پیچیده نیست.

در حالی که ترامپ فعالان رسانه ای ادعاهای بی اساس کلاهبرداری را برانگیختند – آنقدر پوچ ادعا می کند که ERICK FRIGGING اریكسون آنها را برطرف می كند – خود وکلای حقوقی در حال طرح دعاوی حقوقی هستند و دولت او سو ab استفاده از الزامات قانونی برای احساس بهتر رئیس جمهور. در ابتدا ، بیشتر مردم فقط به این بوفون اشاره می کردند و می خندیدند.

اما حزب دموکرات با ناهنجارهای مروارید کلافه است. وزیر دفاع استعفا داد! بیل بار می گوید DOJ به تقلب در رای دهندگان رسیدگی خواهد کرد! شاید دادگاه عالی درست مثل تصمیم ترامپ درباره انتخابات تصمیم بگیرد! آیا ما کودتا می بینیم؟!؟!؟

نه … و بله

الی میستال می تواند شما را از تمام دلایلی که ترامپ قصد دارد در ژانویه از کاخ سفید خارج شود ، مهم نیست. او این دادخواست ها را به همان اندازه از نیاز به جمع آوری پول برای تسویه بدهی مبارزات انتخاباتی – 60 درصد از کمک های مالی برای “متوقف کردن شمارش” ادامه می دهد. فقط به سراغ پرداخت دست فروشان مغضوب بروید – به عنوان هر باور واقعی که او واقعاً برنده شده است. این همیشه یک شکایت است و به قول معروف ، “یک بیننده OANN و پولش به زودی از هم جدا می شوند.”

در حالی که ترامپ به زودی به مار-لا-لاگو عزیمت می کند ، حزب جمهوری خواه خود بسیار در حالت کودتای طولانی مدت است. از آنجا که این استدلالهای تقلبی احمقانه امروز به جایی نخواهد رسید ، زیرا قضات و سنگینی قرائن شواهد این افراد را از بین خواهد برد. اما برای جمهوری خواهانی که سالها وقت صرف کردند بسیار گران تلاش برای اثبات تقلب در رای دهندگان ، ایجاد این ایده که “انتخابات” دزدیده شده است “می تواند به عنوان بهترین چیز بعدی باشد. ایجاد یک مقاله ایمانی در بین پایگاه می تواند نیاز به شواهد خارجی دست نیافتنی را برطرف کند. اکنون این یک بحث مدور است: “تقلب در انتخابات وجود دارد زیرا در غیر این صورت ترامپ پیروز می شد.” و ، با تشکیل چنین حلقه ای ، آنها می دانند که هر قانون محدود و محدود کننده ای برای رأی دادن ، حرمت انتخابات را “بهبود بخشیده است” – در مقابل سرکوب غیرقانونی دموکراسی – اگر در نتیجه پیروزی ترامپيست ها به نتيجه برسد.

QED

افرادی که درست در آنجا خواهند بود تا به آنها اطمینان دهند که راه حلی برای این احساس مبهم تقلب دارند ، حزب جمهوری خواه خواهند بود. آنها قوانين محدودتر شناسايي را پيشنهاد مي دهند ، رأي دهندگان با نام هاي “قومي” را ملزم مي كنند تا در هر انتخابات مجدداً ثبت نام كنند ، محل هاي راي گيري در مناطق شناخته شده اقليت را ببندند و رأي گيري زودهنگام و پستي را به طور كامل پايان دهند. و جاهایی که ابتدا این تلاش ها را افزایش می دهند جورجیا و تگزاس هستند.

دیوانگی تغذیه در واقع در جورجیا ، جایی که این دو نفر ، در حال انجام است کاندیداهای دور دوم انتخابات مجلس سنا به وزیر خارجه جمهوری خواه حمله کرده اند برای اداره انتخاباتی که دموکرات ها در آن عملکرد بسیار خوبی داشتند. به روشی دیگر ، لوفلر و پردو اظهار داشتند که وزیر فعلی به اندازه قبلی خود ، برایان کمپ ، فرماندار فعلی ، در سرکوب آرا ناکام مانده است. علی رغم اتهامات پارتیزان های لیبرال ، كمپ به هیچ وجه آشكارا “انتخاب” خود را “دزد” نكرد – اما او از قدرت دفتر قدیمی خود برای تضعیف ایمان به روند كار و ایجاد موانع برای انتخاب كنندگان فزاینده دموكرات در ایالت استفاده كرد. روشن این دیوارهای آتش برطرف شده و جمهوری خواهان عصبانی هستند. متأسفانه آنها دولت واحدی را در اختیار دارند تا تلاش خود را برای سرکوب اراده رای دهندگان برای فشار دادن رای دهندگان گرجستان برای چند سال دو چندان کنند.

علی رغم برخی امیدهای دموکرات ها ، تگزاس همچنان به عنوان یک سنگر جمهوری خواه شناخته می شود. اما ، مانند جورجیا ، این یکی است که می لغزد. فرماندار قبلاً موفق به استفاده از قانون کاملاً عادلانه داشتن تنها یک صندوق رأی گیری در هر شهرستان شده است ، صرف نظر از اینکه 5 میلیون نفر ساکن باشند یا 1700 نفر. امروز با داشتن اکثریت ضعیف رأی دهندگان ، جمهوری خواهان تگزاس احتمالاً به آستین برمی گردند تا محدودیت های رای گیری بیشتری را بواسطه افسانه تقلب گسترده رای دهندگان ایجاد کنند.

بنابراین اخلاق داستان در حال حاضر این است که ، نه ، ترامپ با شلاق زدن به این داستان جعلی رای تقلب در رای دهندگان قرار نیست چهار سال دیگر در کاخ سفید به سرانجام برسد. اما این بدان معنا نیست که مردم نباید این سیرک در چهار فصل (محوطه سازی) را به طور جدی مرگبار بگیرند. این یک حمله آهسته به آزادی های اساسی است.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer