Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سالها بعد ، وقتی سرهنگ آئورلیانو بوئندیا روبرو می شد ، قرار بود آن عصر بعد از ظهر را به یاد بیاورد که پدرش او را برای کشف یخ برد. – گابریل گارسیا مارکز

جوخه های شلیک کننده مانند یک یادگار احساس می شوند ، که مختص کشورهایی است که دارای تاریخچه ای هستند که توسط گروه های نظامی متشکل است. اما مرگ در اثر شلیک هنوز در ایالات متحده آغاز می شود ، جایی که اوکلاهما هنوز مجازات را اجرا می کند ، در حالی که یوتا هنوز چند زندانی دیگر دارد که باید اعدام کنند قبل از اینکه ممنوعیت مجازات این عمل در آنجا پایان یابد. و اکنون وزارت دادگستری ترامپ در هفته های پایانی خود در حال تصویب قانون جدیدی است که به مقامات فدرال می دهد دسترسی به جوخه های شلیک به عنوان وسیله اعدام.

بیشتر رسانه ها این خبر را در تعطیلات با عناوین عمدی شوک آور گزارش کردند. اینکه دولت این قانون را سریع دنبال می کند و دوره نظر معمول را محدود می کند فقط به زنگ خطر اضافه می شود. آیا ترامپ آخرین تلاش خود را برای همسویی رژیم خود با دیکتاتورهای قلع و قمع گذشته انجام می دهد که “# مقاومت” اصلی را در برابر دیوار آجری با چشم بند و سیگار قرار می دهند؟ استدلال این است که پس از عدم اجرای به موقع قطارها ، این پیشنهاد می تواند ترامپ باشد که حداقل تلاش خود را برای ثبت تحسین خود نسبت به نیروهای ضد دموکراتیک در ثبت نام فدرال انجام دهد.

اما … شاید این در واقع ایده وحشتناکی نیست؟

جوخه های شلیک کننده نمادی از وحشیگری در تصورات آمریکایی است که تزریقات کشنده را “راه خوب” دولت برای کشتن مردم می داند. اما مردم به طور فزاینده ای از این واقعیت بیدار می شوند که داروهای ارزان قیمت که دولتها در تزریقات کشنده استفاده می کنند ، منجر به مصائبی وحشتناک بی رحمانه برای زندانی می شود و منجر به اعدامهای دسته جمعی می شود که در آن محکومین در یک عذاب بی کلام برای یک ابدیت مبارزه می کنند در حالی که اعدام ها درگیر می شوند تا بفهمند چگونه آنها پیچیدند

که در نظر مخالف با انکار گواهی، عدالت سوتومایور ابراز تمایل کرد که از زندانی که می خواست از تزریق کشنده به نفع تیم تیراندازی جلوگیری کند ، صحبت کند. در آن زمان ، وی خاطرنشان كرد كه بر اساس شواهد ، جوخه های آتش مانند یك روش برتر اعدام به نظر می رسد:

توماس آرتور به عنوان جایگزینی برای مرگ توسط میدازولام ، پیشنهاد مرگ توسط تیم شلیک کرده است. ممکن است بعضی ها این انتخاب را قهقرایی بدانند ، اما شواهد موجود نشان می دهد “ممکن است تیراندازی با مهارت انجام شود و باعث مرگ فوری شود.” دنیو ، آیا برق گرفتگی روشی غیرقانونی برای اعدام است؟ مهندسی مرگ در طول قرن ، 35 Wm. & Mary L. Rev. 551، 688 (1994). علاوه بر نزدیک بودن فوری ، مرگ با تیراندازی ممکن است نسبتاً بدون درد نیز باشد. بنر را ببینید ، فوق ، در سال 203. و از نظر تاریخی ، گروه شلیک به طور قابل توجهی کمتر اعدامهای دسته جمعی داشته است. به A. Sarat، Spectacles Gruesome: Exchedements Botched and America’s مجازات اعدام ، برنامه مراجعه کنید. الف ، ص 177 (2014) (با محاسبه اینکه 7.12٪ از 1054 اعدام با تزریق کشنده بین سالهای 1900 و 2010 “خرده” بوده است ، اما هیچ یک از 34 اعدام توسط تیم شلیک صورت نگرفته است).

نه اینکه وزارت دادگستری بیل بار با نیت خالصانه تحقق بخشیدن به دیدگاه عدالت Sotomayor از متمم هشتم در اینجا اقدام کند. داروهای تزریقی کشنده در حال کمبود هستند زیرا تولیدکنندگان ، برای گرفتن وام از جاستیس بلکمن ، مایلند “دیگر با ماشینهای مرگ سر و کار نداشته باشند.” قانون پیشنهادی به دنبال بازگرداندن صندلی برقی است. این قانون جدید کمتر تلاشی برای رساندن مقداری انسانیت به مجازات اعدام است تا تلاش برای اعطای دولت فدرال با یک کیسه مکانیزم مقرون به صرفه برای قتل های حامی دولت. “مواد مخدر بیش از حد هزینه شده است؟ آیا Iron Maiden را در نظر گرفته اید؟ “

اما حتی اگر اهداف این قانون زباله و واقعیت ظاهری دولت بایدن است تعهد به جلوگیری از اجرای کامل احکام اعدام ممکن است این قاعده را بحث کند – حداقل برای مدت چهار سال – آمریکا باید یک بحث جدی در مورد اینکه چرا از روش اعدام قابل اعتمادتر و فوری تر به نفع روشهایی است که خوب نیست عقب نشینی کند.

شاید فقط این باشد که اپتیک ها برای حساسیت های آمریکایی بیش از حد فاشیست به نظر می رسند. این می تواند سخنان دلگرم کننده ای در مورد وضعیت نهادهای دموکراتیک کشور باشد و خوب است که به عینک ها نیمه پر نگاه کنیم. اما در طرح کل چیزها ، اگر معامله به این صورت باشد که تصاویر دولتی که به سمت تفنگ می رود از نظر دولتی بدتر از حالت ایستاده در پشت آینه یک طرفه است ، ممکن است این موسسات از قبل کمی نازک باشند.

مسابقات ترامپ برای از بین بردن حمایت های زیست محیطی و کارگری و اجرای سایر سیاست های آخرین لحظه قبل از 20 ژانویه [Pro Publica]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer