Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از SAUL LOEB / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

پشیمان است ، او چند تا داشته است. اما دوباره ، احتمالاً همه آنها مقصر Lamestream Fake News Media بودند ، که همیشه در مورد Covid Covid Covid صحبت می کند و هرگز پرونده بسیار بزرگی را که قرار است هفته آینده در پنسیلوانیا تشکیل شود ، پوشش نمی دهد. یا احتمالاً جورجیا. سپس دوباره ، می تواند میشیگان باشد.

NBC گزارش ها که رئیس جمهور به تأخیر رسیده است که قرار دادن دادخواهی انتخابات خود را در دست داد تیم وظیفه Elite Strike Force Super Friends احتمالاً یک گام اشتباه بود. به گفته یک منبع NBC ، ترامپ نگران است که رودی جولیانی ، جنا الیس و سیدنی پاول “احمقانی هستند که او را بد جلوه می دهند”.

خدا ، چه چیزی این ایده را به او داد؟ آیا این کنفرانس مطبوعاتی در یک پارک صنعتی بین حیاط محوطه ساز و فروشگاه پورنو بود؟ شاید ضرر تحقیرآمیز در دادگاه فدرال که وکیل محترم وی در آن مطالبه کرده است “موشکافی عادی؟” آیا هنگام اجرای دوباره صحنه ای از فیلم “پسر عموی من وینی” ، سر او نشت کرد و باعث برافروختگی گونه ریاست جمهوری شد؟ آیا این بود که جنا الیس از این که هر وکیل مدافع در توییتر خود را بیهوده کند ، متوقف شد و فرانک لانتز را به داشتن “میکروپنیس؟” یا شاید آن سیدنی پاول بود رنت کردن به OANN که برایان کمپ ، فرماندار جورجیا انتخابات را از ترامپ دزدیده و احتمالاً برای انجام آن رشوه گرفته است؟

این آخرین مورد منجر به وجود پاول شد شل بریده برای تحقیر رئیس جمهور در عمل خصوصی. اما جولیانی و الیس هنوز هم با هم برخورد می کنند و حقایق اساسی و قانون را نادرست بیان می کنند.

بنابراین ، چرا آن آقایی که عنوانش “شما اخراج شده اید” فقط نمی داند ،من آنها را عصبانی می کنم؟

“چه کسی می داند؟” منبع NBC پاسخ داد.

در همین حال ، وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ کاهش یافته اند چند صد صفحه در مدار سوم با استدلال اینکه قاضی منطقه ایالات متحده متیو بران از صلاحدید خود سو hisاستفاده کرد و آنها را از طرح شکایت دوم اصلاح شده محروم کرد. هرگز نگران نباشید که تقاضای تخفیف در حکم صدور گواهینامه پنسیلوانیا در مورد شمارش آرا، بود که تا امروز انجام شده است. نظریه آنها این است که قاضی بران از صلاحدید خود سوusedاستفاده کرد و نتیجه نگرفت که مهلت واقعی 8 دسامبر ، تاریخ “بندر امن” دانشکده انتخابات است.

یا … چیزی؟ راستش ، گفتنش سخت است. اما در اینجا یک موضوع خارق العاده گازیلیون-توییت در مورد هرگونه مشکلی که در این درخواست اضطراری وجود دارد ، برای قرار منع تعقیب موقت از شخصی که در همه موارد دست و پا می زند ، 277 صفحه از آن – با این واقعیت شروع می شود که آنها از دادگاه استیناف TRO می خواهند.

جولیانی و مشاور محلی مارک اسکارینگی در یک “طرح اقدام اضطراری برای قرار منع موقت و دستور موقت مقید به درخواست تجدیدنظر برای ماندن در اثر صدور گواهینامه و پاسخ تسریع شده” خواستار توقف صدور گواهینامه ایالت از نتیجه انتخابات توسط مدار سوم هستند ، ، “جلوی تأثیر” آن گواهینامه را می گیرد. این ممکن است به چه معنا باشد.

دادگاه باید این تخفیف را بر اساس یک شکایت اصلاحی دوم که تاکنون فقط در سر رودی جولیانی وجود دارد ، اعطا کند ، زیرا هرگز در هیچ جایگاه فدرال ظاهر نشده است. با این حال ، استیضاح کنندگان اصل شکایت خیالی رودی را به طور کامل بازگو می کنند ، از جمله ادعای ایستادن بر اساس “تخفیف آرا” که به صراحت گفته شد رد شده توسط مدار سوم دو هفته پیش.

و رودی هنوز ادامه دارد. این چیزی است که او گفت شب گذشته لو دابز از فاکس بیزینس.

نظریه ما در مورد پرونده برای رسیدن به دیوان عالی کشور ، اکنون در چهار مکان است و به زودی در دو مورد دیگر نیز قرار خواهد گرفت – و یک دادخواست کلی نیز در این زمینه تشکیل خواهد شد – اساساً رفتار نادرست انتخابات توسط مقامات ایالتی در حداقل پنج یا شش مورد متفاوت است ایالات که در آن سو m رفتار انتخابات شامل سلب حقوق اساسی برای رئیس جمهور بوده است.

خوب ، اگر رئیس جمهور خجالت نمی کشد ، ما هستیم.

در پشت صحنه ، ترامپ از مانور تیم حقوقی خود ناامید شد [NBC]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer