Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هفته گذشته ، وكلاي دونالد ترامپ نامه هايي را براي سه گروه بزرگتر جمهوري خواه ارسال كردند و آنها را متوقف كردند و خواستار ترك آنها در استفاده از نام و شيوه رئيس جمهور سابق در مواد جمع آوري پول خود شدند.

مانند سیاسی برای اولین بار گزارش ، ترامپ عصبانی است که کمیته ملی جمهوری خواهان ، کمیته مبارزات سناتوری جمهوری خواهان ، و کمیته ملی کنگره جمهوری خواهان از نام وی در درخواست های ساعتی خود برای پول نقد استفاده می کنند.

سه منبع به ما گفتند که ترامپ ، که ثروت خود را با صدور مجوز به نام خود به دست آورده ، احساس سوزش و “سو abاستفاده” توسط باندهای GOP در مورد نام خود برای حمل پول کرده است.

تیم وی اعلام کرده است که هر کمیته جمهوری خواه یا حزب جمهوری خواه به دنبال استفاده از آن است ، با توجه به پنج منبع مطلع از شرایط ، نیاز به تأیید صریح دارد. یکی از مشاوران ترامپ گفت که آنها آتش بس ها را برای ساخت PAC های ساختگی با استفاده از نام ترامپ برای جمع آوری کمک مالی ، از جمله خواسته های دیگر برای خنثی کردن ، ارسال کرده اند.

رئیس جمهور سابق ، که لذت می برد پشتیبانی گسترده در میان پایگاه جمهوری خواه ، هیچ استخوانی در مورد قصد ماندن در مرکز جهان GOP ایجاد نکرده است. اما در حالی که امپراطور انتظار وفاداری بی قید و شرط از رعایای خود را دارد ، آنها نمی توانند انتظار چنین وفاداری در قبال آنها را داشته باشند. در حالی که RNC ، RSCC و NRCC در حمایت از متصدیان وظیفه و پس گرفتن مجلس و سنا در سال 2022 متمرکز هستند ، نگرانی اصلی ترامپ این است که هیچ استفاده ای از نام وی برای جمع آوری کمک مالی برای هر یک از “خائنانی” که از استیضاح حمایت می کردند ، استفاده نکند.

یک مشاور ترامپ به پولیتیکو گفت: “پرزیدنت ترامپ همچنان به حزب جمهوری خواه و انتخاب محافظه کاران America First متعهد است ، اما این به هیچ کس – دوست یا دشمن – اجازه نمی دهد از نمونه های خود بدون تأیید صریح استفاده کند.” که می توانید با خیال راحت آن را بخوانید اگر از من کمک می خواهید ، باید سناتور لیزا مورکوفسکی و نماینده لیز چنی را به دریا بیاندازید.

او همچنین داغ است که همه اهدا کنندگان را به کمپین خودش و PAC هدایت کند CNN یادداشت. دو هفته پیش در CPAC ، ترامپ طرفداران خود را راهنمایی کرد تا بررسی های خود را از او انجام دهند ، یا خطر هدر دادن آن را برای ستون نویس های ضد MAGA پنجم داشته باشد. وی گفت: “تنها یك راه برای مشاركت در تلاشهای ما برای انتخاب محافظه كاران جمهوری خواه اول جمهوری خواه و به نوبه خود بزرگ كردن آمریكا وجود دارد.” و این از طریق Save America PAC و DonaldJTrump.com است. “

اما به نظر می رسد که تشکیلات جمهوریخواه ترامپ را نادیده می گیرند ، عادت او به این دلیل که وکلایش نامه های ناخوشایند را تهدید می کنند که دعوای مشکوک را تهدید می کند مشهور – معروف.

در همین حال صفحه فرود NRSC در حال حاضر دو تی شرت ترامپ را تحت عنوان “کالای ویژه” شلاق می زند. یکی از آن ها عکسی از ترامپ را با عنوان “هنوز منو از دست بدی؟” و دیگری رئیس جمهور سابق را در آغوش گرفته با پرچم آمریکا نشان می دهد.

و صحبت از اتصالات ناخوشایند … موفق باشید برای رئیس جمهور و ترامپ ، که به وضوح بیش از لاکه هورن ها از یکدیگر متنفر هستند اما محکوم به درگیری هستند تا اینکه مرگ ما را از بین ببرد. اوه ، شما بچه های دیوانه!

دفترچه کتاب: مک کارتی برای مدیریت ترامپ تلاش می کند [Politico]
دفترچه کتاب: حرکت شبیه چمچه زنی: ترامپ اخطار قانونی را برای توقف استفاده از نام خود به GOP ارسال می کند [Politico]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer