Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

این یک عشق بزرگ بود ، اما اکنون به پایان رسیده است.

شب گذشته جیسون میلر سخنگوی رئیس جمهور سابق به خبرنگاران گفت: “شهردار جولیانی در حال حاضر نماینده رئیس جمهور ترامپ در هیچ مورد قانونی نیست.” امروز صبح او در مورد عدم اتصال آگاهانه توضیح داد ، توییت کردن وی گفت: “به سادگی هیچ مورد معلق در مورد شهردار جولیانی به عنوان نماینده رئیس جمهور وجود ندارد. شهردار متحد و دوست باقی می ماند. “

واقعاً خیلی تعجب آور نیست. ترامپ از وکلای دیگر دیدن کرده و حتی خود را برای پنهان کردن به زحمت نمی انداخت. وکلای جدیدتری که این کار را نمی کنند توییت جزئیات جرم در مورد توطئه هایی برای قاب ضد ضد شورش کاپیتول. یا شرم آور ترک کنید پیام های سخت برای خبرنگاران حقوقدانانی که می دانند چگونه کل تماس خود را برای یک کنفرانس مطبوعاتی حفظ کنند.

به علاوه شایعاتی درباره دردسر در بهشت ​​و صورت حساب های حقوقی پرداخت نشده پس از آنکه رودی نتوانست جلوی قسم خوردن جو بایدن را بگیرد.

اما چه کسی حضانت OAN را بدست خواهد آورد؟

در اینجا امیدواریم که ترامپ و رودی حداقل بتوانند آن را به خاطر کودکان حفظ کنند. منظور ما از “کودکان” کلیه مراحل قانونی است که احتمالاً از تلاش مشترک آنها برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 حاصل می شود.

همین دیروز ، بنی تامپسون ، نماینده دموکراتیک می سی سی پی ، رئیس کمیته امنیت میهن ، با NAACP همکاری کرد تا از ترامپ و جولیانی شکایت کنید به دلیل توطئه با تروریست های داخلی رادیکال برای ارعاب و آزار نماینده کنگره هنگام تلاش برای انجام وظایف رسمی خود. (موفق باشید با قاضی آمیت مهتا!)

Dominion و Smartmatic هر دو از Giuliani به دلیل ادعاهای دروغی که وی در مورد ماشین های رای گیری آنها در نمایندگی خود از ترامپ مطرح کرده شکایت کرده اند.

و ترامپ و جولیانی هردو در 6 ژانویه در لحظاتی قبل از حمله به پایتخت ، خطاب به اوباش کردند ، ترامپ آنها را به “جهنم جنگیدن” و رودی خواستار “محاکمه با جنگ”. بنابراین اگر گزارش های خبری صحیح باشد ، دادستان کل دی سی کارل راسین است وزن شارژ رئیس جمهور سابق تحت قوانینی علیه تحریک ، و سپس رودی نیز ممکن است در این زمینه باشد.

“ما در این کشور سیستم عدالت کیفری داریم. ما دعاوی مدنی داریم ، “رهبر اقلیت میچ مک کانل پس از رأی دادن به تبرئه ترامپ گفت. “و روسای جمهور سابق از پاسخگویی به هیچ یک مصون نیستند.” این امر در مورد وکلای روسای جمهور سابق نیز صدق می کند.

اما قطع روابط با ترامپ لند عواقب فوری و فوری دیگری برای جولیانی که در حال حاضر با آن روبرو است ، خواهد داشت شکایت اخلاق به دنبال اخراج او در نیویورک است. با حضور بیل بار در DOJ ، جولیانی احتمالاً نمی تواند در آنجا با مشتریانش والس کند و مخاطب طلب کنید. به خصوص از آنجا که وی تحت بازجویی توسط دادستان ایالات متحده در نیویورک – تحقیقاتی که انجام شد بار و جانشین او جفری روزن را لج كرد، اما به احتمال زیاد به ترتیب کوتاه گیر نمی کند.

اگر رودی نمی تواند خدمات خود را به شلاق بزند ترکها، یا قطری ها، یا رومانیایی ها، یا ونزوئلایی ها، یا اوکراینی ها او که به دنبال همکاری با کاخ سفید است ، او به سختی می تواند 230،000 دلار در ماه برای شش خانه و 11 عضویت در باشگاه های کشور دیدار کند. و این بدون فاکتور گرفتن در نفقه است!

بله ، روز بسیار ناراحت کننده ای است. آه ، ما همیشه چهار فصل محوطه سازی کامل خواهیم داشت.


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer