Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

خوب ، این یک شوک است! واشنگتن پست گزارش می دهد که ترامپ سرانجام به وکیل معتمد خود رودی جولیانی مراجعه کرده و قصد دارد او را بابت پرداخت هزینه بوت کند.

دو مقام گفتند ، ترامپ به دستیاران دستور داده است كه هزینه های حقوقی جولیانی را پرداخت نكنند و خواستار این است كه وی شخصاً هرگونه بازپرداخت هزینه های جولیانی را كه هنگام سفر از طرف رئیس جمهور انجام داده است ، تصویب كند تا نتایج انتخابات در ایالت های مهم را به چالش بكشد. آنها گفتند که ترامپ به طور خصوصی از برخی اقدامات جولیانی ابراز نگرانی کرده و تقاضای جولیانی را برای پرداخت 20000 دلار در روز برای کار خود در تلاش برای لغو انتخابات ارزیابی نکرد.

پذیرفتن چیزهای زیادی است ، اما به نظر می رسد پسری که بود صد بار شکایت کرد برای عدم پرداخت ، از جمله توسط وکلای خود در ویرجینیا، فلوریدا، نیوجرسی، و نیویورک، قصد تسویه حساب ندارد.

نیویورک تایمز که اولین بار اخباری را منتشر کرد که جولیانی روزانه 20 هزار دلار از مبارزات انتخاباتی ترامپ خواسته بود هر چی که بود که او برای رئیس جمهور انجام می داد ، تأیید می کند که رودی است شخصیت غیر گراتا در کاخ سفید ، با مأموران مسدود کردن تماس های او.

رئیس جمهور ترامپ از صبح زود تا اواخر شب بسیار مشغول کار است. او تماس های زیادی برقرار می کند و جلسات زیادی دارد. آنها هرگز به شما برمی گردند. ” گویا.

شاید ، پس از بیش از پنج ده ضرر در دادگاه ، رئیس جمهور به این درک دیرهنگام رسیده است که طرح حقوقی madcap که توسط دوست دیرین his وی انجام شده ، چیزی را که می خواست مورد نظر قرار دهد. ظاهراً استراتژی “Elite Strike Force” چهار فصل محوطه سازی کامل + “بررسی عادی” + هوگو چاوز + “اوه خدای من ، رودی درز می کند!” با چالش لغو انتخابات نابرابر بود.

اما رودی هنوز ممکن است هزینه خود را دریافت کند ، زیرا دادگاه استیضاح دوم ترامپ در آستانه افشا قرار دارد و صف وکلائی که برای دفاع از رئیس جمهور به زودی رئیس جمهور رقابت می کنند دقیقاً در خیابان خیابان پنسیلوانیا پیچیده نیست. شرکت های تولید کفش سفید از ترس شهرت خود حتی قبل از شورش Capitol هفته گذشته نیز عقب نشینی کردند. در آخرین استیضاح جی سکولو ، پت سیپولونه و جین راسکین نماینده ترامپ بودند NPR می گوید آنها برای این دور بیرون هستند. دیتو برای پم بوندی ، اریک هرشمان ، پت فیلبین و مارک کاسوویتز. هرچند که آلن درشوویتس نیز قصد دارد مشغول شستن موهای خود باشد بلومبرگ که ترامپ دارای یک دفاع ضد هوای مقدماتی است.

به گفته بلومبرگ ، “یک مقام دولت گفت:” ترامپ همچنین با پیشنهاد درگیر شدن رودی جولیانی کار را برای خود دشوارتر کرده است ، اما بعید است شهردار جنجالی سابق نیویورک در تیم دفاعی رئیس جمهور باشد. وکلا جولیانی را یک نیروی سمی می دانند و رفتار وی در تجمع قبل از حمله به کاپیتول را می توان در جریان دادرسی استیضاح بررسی کرد. “

اما در پایان روز ، چه کسی دیگری می تواند برای تماس گرفتن هنگامی که شما نیاز دارید کسی برای دفاع از دفاع غیرقابل دفاع خود را به آتش بکشد؟ فقط با جیم جردن و الیز استفانیک می توانید تا اینجا پیش بروید. بنابراین زین شو ، آقای شهردار. کانون توجه شما در انتظار است!

ترامپ از دستیاران منزوی و عصبانی است زیرا به دلیل عدم استیضاح دوباره از وی ، دوباره استیضاح شده است [WaPo]
ترامپ برای یافتن وکلا در حالی که دادگاه استیضاح نزدیک است ، می جنگد [Bloomberg]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer