Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از رون ساکس – استخر / گتی ایماژ)

رئیس جمهور ترامپ یک آخر هفته کاملاً کاذب در کاخ سفید و با اعتمادترین مشاوران خود داشت. جمعه شب ، سیدنی پاول ، مایکل فلین ، رودی جولیانی ، و اینها شخص عجیب و غریب Overstock پاتریک بیرن همگی برای کمک به ترامپ در برنامه ریزی مراحل بعدی خود وارد دفتر بیضی شکل شد. پسر My Pillow در یک مهمانی کریسمس بود یا چه؟

گزینه های مورد بحث شامل اعلام حکومت نظامی ، توقیف دستگاه های رای گیری و انتصاب پاول به عنوان مشاور ویژه برای تحقیق در مورد ادعاهای وی درباره کلاهبرداری گسترده است. یا ، همانطور که به طور عامیانه شناخته شده است ، ناگهان.

اما کودتا سخت است. ابتدا همه مشاوران مزاحم Deep State به شما می گویند مانند: “آقا ، این کاملا خلاف قانون است.” به عنوان مگی هابرمن از نیویورک تایمز گزارش شده، پات سیپولونه ، مشاور کاخ سفید و رئیس ستاد ارتش ، مارک میدوز ، در یک جلسه بلند و جنجالی عقب نشینی کردند.

یکی از اشخاصی که در این جلسه توضیحاتی ارائه دادند ، آقای سیپولون به آقای ترامپ گفت که هیچ مرجع قانون اساسی برای آنچه مورد بحث است وجود ندارد. سایر مشاوران کاخ سفید و ستاد انتخاباتی ترامپ در طول جلسه پیام مشابهی را ارائه دادند که برای مدت زمان طولانی ادامه داشت.

حتی کن کاچینلی ، مقام ارشد انجام وظایف معاون وزیر امنیت داخلی ، به جولیانی گفت که DHS هیچ اختیاری برای راهپیمایی ندارد و به طور یک جانبه ماشین های رای گیری را برای شاهدان بی اعتبار پاک پاول توقیف می کند تا در جستجوی مدارک هک از یکدیگر جدا شوند. بله ، همان کن Cuccinelli که سعی در ممنوع کردن رابطه جنسی دهانی و مقعدی به عنوان دادستان کل ویرجینیا. بنابراین اگر آن شخص می گوید که دولت توانایی انجام کاری را ندارد ، می توانید شرط بندی کنید که خارج از پنجره اورتون بسیار دور است.

اما گذشته از غیرقانونی بودن آشکار ربودن دستگاه های رأی گیری توسط فیات یا شاید از طریق دستورالعمل اجرایی ، مسئله جزئی چگونگی عملکرد رئیس جمهور و متحدانش وجود دارد.

آیا آنها قصد اعزام به ارتش را دارند؟ از آنجا که وزیر ارتش رایان مک کارتی و ژنرال جیمز مک کانویل رئیس ستاد ارتش فقط یک مورد را مطرح کردند بیانیه تأیید اینکه “هیچ نقشی برای ارتش ایالات متحده در تعیین نتیجه انتخابات آمریکا وجود ندارد.”

امنیت ملی احتمالاً نیروی انسانی دارد ، اما کوچینلی قبلاً گفت که آنها بیرون هستند.

دقیقاً چه کسی قصد دارد به صدها شهرستان در جورجیا ، ویسکانسین ، آریزونا ، میشیگان ، پنسیلوانیا و نوادا برود – زیرا شما می دانید که آنها به ماشین آلات موجود در می سی سی پی یا مریلند اهمیتی نمی دهند – و تجهیزات جدول بندی را بدزدند؟

و بعد از زباله ، کجا قرار است هزاران واحد تجهیزات حجیم برای اطمینان از بازداشت زنجیره ای بگذارند؟

اما حتی با فرض اینکه ترامپ موفق به انجام این مانور پیچیده شود … پس چه؟ چه کسی قصد دارد دستگاه ها را بررسی کند ، و چه زمانی؟ و بعد از اینکه ماشین ها را برای اثر انگشت هوگو چاوز غبارروبی کردند ، دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند؟ در صورت نبود آرا ball واقعی و کاغذی ، دستگاه های جدول بندی چگونه چیزی را ثابت می کنند؟

و نه برای هیچ چیز ، اما تعطیلات آخر هفته بین کریسمس و سال های جدید زمان ایده آل برای شروع یک کار بزرگ اداری نیست. اما احتمالاً یک قاضی یا دو قاضی فدرال وجود دارد که می خواهد برای ایجاد یک دستور اضطراری ، پودینگ فیگری خود را قطع کند و چه خوب ، آن را در سراسر کشور درست می کند ، درست است؟ چون کریسمس است و همه ما احساس سخاوت می کنیم.

حتی بیل بار.

اوه ، توئیتر جنجالی AG وجود خواهد داشت! در واقع رئیس جمهور است وکیل قانون اساسی نخبه در حال حاضر تحویل ویژه

این عالی ترین زمان سال است! و خوشبختانه این سال مخوف تقریباً به پایان رسیده است.

ترامپ نامگذاری نظریه پرداز توطئه انتخابات را به عنوان مشاور ویژه ارزیابی کرد [NYT]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer