Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از اوان ووچی-استخر / گتی ایماژ)

من بهترین وکلای دادگاه عالی ، وکلا ، را در اختیار دارم که می خواهند در صورت رسیدگی به این پرونده ، بحث کنند. آنها گفتند ، “رسیدگی به پرونده در آنجا بسیار دشوار است.” آیا می توانید تصور کنید ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، پرونده ای تشکیل دهد و من احتمالاً نمی توانم پرونده ای پیدا کنم.

ما باید توسط دادگاه عالی شنیده شویم. چیزی باید بتواند آنجا بلند شود ، در غیر این صورت ، دادگاه عالی چیست؟

– دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، هنگام مصاحبه با میزبان ماریا بارتیرومو در “فاکتورهای صبح یکشنبه” فاکس نیوز ، انتظار دارد دعوای مربوط به انتخابات وی را انجام دهد به آن را به دیوان عالی کشور برسانید. “ما مجاز به ارائه مدرک خود نیستیم. آنها می گویند شما ایستاده نیستید. “گفت ترامپ ، که به نظر نمی رسد با این واقعیت روبرو خواهد شد که در انتخابات شکست خورده است. “منظورت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است ، من جایگاهی ندارم؟ این چه نوع سیستم دادگاه است؟ “


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer