Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Alexandria Ocasio-Cortez (تصویر از طریق اینستاگرام)

شب گذشته ، نماینده الكساندیا اوكاسیو-كورتز به این كار پرداخت اینستاگرام به مدت یک ساعت و نیم جلسه زنده پرچین که دقیقاً آنچه را که در شورش روز پانزدهم ژانویه اتفاق افتاد ، از دیدگاه او ، بیان کرد. این توصیف قدرتمند و احساسی از وقایعی است که * باید * از سیاست فراتر رود تا خسارات انسانی ناشی از خشونت آن روز را فاش کند ، اما خوب ، من نفس نفس نمی کشم.

قبل از اینکه او به داستان دلهره آور شورش برسد – و واقعاً ، شما باید خودتان آن را تماشا کنید – AOC خطاب به منتقدانی که پیشنهاد می کنند او فقط باید “حرکت کند”:

“ما نمی توانیم بدون پاسخگویی پیش برویم. بدون پاسخگویی نمی توانیم شفا دهیم. و بنابراین همه این افرادی که می خواهند به ما بگویند که جلو برویم با راحتی خودشان این کار را می کنند. “

در یک لحظه شخصی ، Ocasio-Cortez فاش می کند که او یک بازمانده از خشونت جنسی است و با آسیب دیدگی قیام تشبیه می کند. AOC به ویژه خواستار آن است كه جفت وكلاى تگزاسى كه به قانونگذارى تبدیل شده اند – سناتور تد كروز و نماینده چیپ روی – به دلیل تمایل به پاك كردن قیام در زیر فرش و حتی خواستار او عذر خواهی کردن. Ocasio-Cortez این رفتار را به رفتار سوers استفاده کنندگان تشبیه می کند ، افرادی که به دنبال عبور سریع از خشونت هستند تا بتوانند دوباره این کار را انجام دهند:

“این تاکتیک های سو ab استفاده کنندگان است. یا بهتر بگوییم ، این تاکتیک هایی است که سو ab استفاده کنندگان استفاده می کنند. ” “آنچه آنها می خواهند وقتی می گویند ،” آیا می توانیم فقط حرکت کنیم؟ ” … این است ، “آیا فقط می توانید فراموش کنیم که این اتفاق افتاده است تا بتوانم دوباره بدون مراجعه به آن عمل کنم؟… آیا می توانید این مورد را فراموش کنید تا ما بتوانیم دوباره بدانیم؟” “

AOC همچنین از اقدامات دو وکیل-سیاستمدار دیگر برای اقدامات آنها در تداوم دروغ بزرگ تقلب در انتخابات و دامن زدن به خشونت در پایتخت ، سناتور جاش هاولی و نماینده مو بروکس نام می برد. وی گفت که معتقد است همه این افراد باید در نتیجه اقدامات خود استعفا دهند و خاطرنشان کرد که در هفته های پس از خشونت در کاپیتول آنها فرصت داشته اند که برای اقدامات خود عذرخواهی کنند ، اما در عوض آنها دو برابر شده اند:

“آنچه به من می گوید این است که وقتی فرصت سیاسی دیگری برای خود فراهم می شود ، حتی اگر بدانند که این بدان معنی است که همکاران آنها را به خطر می اندازد ، آنها این کار را دوباره انجام خواهند داد.”

“مسئولیت پذیری انتقام نیست. این در مورد بازگشت به مردم نیست. این در مورد هیچ یک از آن نیست. این در مورد ایجاد ایمنی است. و ما درمورد افرادی که دارای مناصب قدرت هستند ، ایمن نیستیم ، آنها مایلند زندگی دیگران را به خطر بیندازند اگر فکر می کنند این یک امتیاز سیاسی برای آنها محسوب می شود. “

این فقط یک تصادف است که افرادی که توسط AOC بررسی شده اند که صدمه منحصر به فردی دارند که منجر به بروز و بعد از شورش کاپیتول می شود ، همه وکیل هستند. (از لورن بوبرت نام برده نمی شود ، وكیل و یا حتی یك دانش آموخته دبیرستان ، در حالی كه خسارات زیادی را وارد می كند.) اما هنوز هم به نظر می رسد كه اگر سیستم آموزش حقوقی ما بتواند باعث ایجاد بسیاری از افراد حاضر به نادیده گرفتن حقایق و داده ها برای مصلحت سیاسی


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer