Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دولت ایالات متحده با توجه به قانون ادعاهای دروغین در سال 2020 کمتر از سالهای گذشته از شرکت های مراقبت های بهداشتی جمع آوری کرده است اما ممکن است یک تلقین ناشی از همه گیری باشد.

که در بررسی سالانه، وزارت دادگستری آمریكا گفت كه 1.8 میلیارد دلار از شركت های مراقبت های بهداشتی جمع آوری كرده است ، در حالی كه 2.6 میلیارد دلار در سال 2019 بود.

کل مبلغ 2.5 میلیارد دلار در سال 2018 و 2.4 میلیارد دلار در سال 2017 بود. قانون ادعاهای دروغین قانون اصلی مجازات پیمانکاری است که گفته می شود از بودجه فدرال سو mis استفاده می کنند.

وکلای دادگستری گفتند که افت سال گذشته بخشی از Covid-19 بود که تحقیقات را دشوارتر کرد.

جرمی استرنبرگ ، وكیل دفتر دفاتر حقوقی Holland & Knight ، در بوستون گفت: “یكی از چالش های همه گیری این است كه ممیزی های حضوری سنتی دولت از انواع مشاغل انجام نمی شود.”

مگان جسکه ، وکیل دادگستری در هلند و نایت ، در مورد خواندن مطالب زیاد احتیاط کرد. جشکه با اشاره به پرونده هایی که توسط خود دولت آغاز شده است ، در مقابل افشاگرها ، گفت: “آمار FCA باید به طور کل نگر مشاهده شود و وقتی این کار را انجام می دهیم ، یک سیر کلی افزایش بازیابی ، افزایش موارد و موارد غیر qui tam افزایش می یابد.” . “این نشان می دهد که چشم انداز FCA فعال و قوی برای سالهای آینده وجود خواهد داشت.”

وكلا گفتند كه ممكن است منابع به ریشه یابی كلاهبرداری مربوط به مواردی مانند آزمایش های جعلی Covid-19 منتقل شده باشد. اما همچنین برخی از حواس پرتی هایی را که برای ادارات دادگستری و بهداشت و خدمات انسانی تحت دولت ترامپ اتفاق افتاده است منعکس می کند. دولت جدید زیر نظر رئیس جمهور جو بایدن از 20 ژانویه روی کار آمد.

جفری میلر ، مشاور ارشد در زمینه بهداشت و علوم پزشکی شرکت ها در Saxton & Stump ، یک شرکت حقوقی در لنکستر ، پنسیلوانیا ، گفت: “من فکر می کنم شما خواهید دید که دوباره شروع به افزایش می کند.”

وکلای دادگستری گفتند ، در سال 2021 ، مقامات به اهداف مشخص مانند مواد افیونی ، استراتژی و موسسات خیریه ای که هزینه های دارویی بیماران را پوشش می دهند ، خواهند رسید. مقامات همچنین ممکن است مناطق خود را که در طی همه گیری منفجر شده اند ، یعنی استفاده روزافزون از پزشکی از راه دور ، هدف خود قرار دهند.

قوانین مربوط به پزشکی از راه دور سال گذشته در یک کلیپ سریع صادر شد زیرا ناظران تلاش کردند نقش آن را در ارائه مراقبت های پزشکی گسترش دهند. میلر گفت ، با این وجود سرعت این کار را برای ارائه دهندگان سخت می کند. “آنچه شما دیدید یک سری قوانینی بود که به طور منظم تغییر می کرد یا کاملاً مشخص نبود.”

میلر انتظار دارد تحقیقات و بازپرداختهای مربوط به سلامت از راه دور افزایش یابد. اما ، وی گفت ، به دلیل نقش خط مقدم آنها در مبارزه با بیماری همه گیر ، فشار برای بخشیدن ارائه دهندگان نیز وجود خواهد داشت.

توجه متمرکز ممکن است به میلیاردها دلار پول CARES Act برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باشد.

تونی مایدا ، یکی از شرکای دفتر حقوقی McDermott Will & Emery ، گفت: “سازمانهای زیادی وجود دارند که طبق قانون CARES سرمایه زیادی دریافت می کنند.” “من فکر می کنم این موضوعی خواهد بود که روند رو به رشد خود را آغاز می کند … چون همه گیر همه گیر می شود و مردم شروع به بررسی چگونگی هزینه این پول می کنند.”

این موضوع در سال یک سخنرانی در ماه ژوئیه توسط اتان پی دیویس ، معاون اصلی معاون دادستان کل کشور، به انستیتوی اصلاحات حقوقی ، بازوی اتاق بازرگانی ایالات متحده.

دیویس در اظهارات آماده شده با اشاره به اینکه آژانس تحقیق خواهد کرد ، گفت: “در زمانی که دولت مقادیر زیادی بودجه فدرال به اقتصاد ایالات متحده تزریق می کند ، اجرای شدید FCA بیش از هر زمان دیگری مهم است تا اطمینان حاصل شود که دلارهای مالیات دهندگان همانطور که در نظر گرفته شده هزینه می شود.” در صورت لزوم شرکتهای سهامی خاص.

وی به توافق نامه سال 2019 با یک شرکت سهامی خاص اشاره کرد که در طرحی برای تولید ارجاع برای نسخه های پر هزینه ، صرف نظر از نیاز بیمار ، در نظر گرفته شده است.

دیویس گفت: “هنگامی كه یك شركت سهام خصوصی در یك شركت در یك فضای بسیار منظم مانند مراقبت های بهداشتی یا علوم زندگی سرمایه گذاری می كند ، این شركت باید از قوانین و مقرراتی كه برای جلوگیری از تقلب طراحی شده اند آگاه باشد.” “درصورتی که یک شرکت سهامی خاص در فعالیتهای غیرقانونی شرکت خریداری شده نقش فعالی داشته باشد ، می تواند خود را در معرض مسئولیت قانون ادعاهای دروغ قرار دهد.”

یکی از بزرگترین بهبودها در سال 2020 از طریق داروهای Novartis تحت یک توافق 729 میلیون دلاری برای حل و فصل دعوی در مورد پرداخت ناصحیح به بیماران و پزشکان. در آن زمان ، مدیر عامل شرکت نووارتیس ، وانست ناراسیمهان ، این مسئله را به دلیل رعایت موارد پیروی از قانون دانست. وی گفت: “ما امروز یک شرکت متفاوت هستیم – با رهبری جدید ، فرهنگ قویتر و تعهد جامع تر به اخلاق که در قلب شرکت ما جای گرفته است.”

همچنین توجه به کلاهبرداری مربوط به سوابق الکترونیکی سلامت کاهش یافته است. به عنوان نمونه ، وزارت دادگستری در ماه ژانویه گذشته با توجه به ادعاهایی مبنی بر پرداخت پول این شرکت توسط یک شرکت دارویی برای تغییر نرم افزار EHR خود برای افزایش نسخه های مواد افیونی ، یک توافق 145 میلیون دلاری را در ژانویه گذشته ذکر کرد. این شرکت در سال 2018 توسط Allscripts خریداری شد و به نام Veradigm تغییر نام یافت. Allscripts گفته است که روشهای مورد بحث قبل از خرید آن بوده و گامهایی را برای تقویت انطباق برداشته است ، طبق گزارش های خبری آن زمان.

همچنین توجه به کلاهبرداری مربوط به سوابق الکترونیکی سلامت کاهش یافته است. به عنوان نمونه ، وزارت دادگستری در ژانویه گذشته با توجه به اتهاماتی مبنی بر پرداخت پول این شرکت توسط یک شرکت دارویی برای تغییر نرم افزار EHR خود برای افزایش نسخه های مواد افیونی ، یک توافق 145 میلیون دلاری را در ژانویه گذشته با شرکت بهداشت IT مستقر در سانفرانسیسکو ذکر کرد. این شرکت در سال 2018 توسط Allscripts خریداری و با نام تجاری Veradigm تغییر نام یافت.

طبق گفته سخنگوی Allscript ، Concetta Rasiarmos ، این ادعاها ناشی از رفتاری است که قبل از خرید Allscripts بوده است. راشیارموس در نامه الکترونیکی نوشت: “Allscripts دارای فرهنگ مطابقت قوی است و ما پس از کسب آن در سال 2018 ، Practice Fusion را در برنامه انطباق Allscripts آغاز کردیم.” “ما همچنان به اجرای برنامه های انطباق بسیار قوی تر از آنچه در Practice Fusion هنگام بدست آوردن آن اعمال شده بود ، ادامه می دهیم.”

عامل دیگری وجود دارد که می تواند کل را برای سال 2021 تقویت کند: اعداد 2020 شامل تسویه ادعاهای دروغین 2.8 میلیارد دلاری با Purdue Pharma نیست که بخشی از توافقنامه بزرگتر 8.3 میلیارد دلاری ناشی از سو alleged استفاده در تجارت مواد افیونی این شرکت.

بروزرسانی: داستان با نظر سخنگوی Allscriptts به روز شده است

عکس: zimmytws ، گتی ایماژ

logo-footer