Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هنگام تکیه بر تجزیه و تحلیل برای تدوین استراتژی دعاوی ، ضروری است بدانید در موارد مشابه چه اتفاقی افتاده است. وقتی تمرین کنندگان به دنبال استخدام مشاور یا ارزیابی رقابت هستند ، باید به این س answerال پاسخ دهند که “چه کسی برنده شد؟” به طور مشابه ، هنگام ارزیابی استراتژی حرکت ، پرونده قاضی بدون اطلاعات در مورد نحوه تصمیم قاضی در برخی از موارد دعوا کامل نیست.

Lex Machina دارای خاص ترین Outlook Analytics در بازار است که به شما می گوید نه تنها کدام طرف برنده شده است بلکه چه ادعایی دارد. تیم داده های ما که متشکل از وکلا و تحلیلگران حقوقی است ، دستورات مهم را برای بررسی آنچه اتفاق افتاده است ، بررسی می کند. سپس ، اطلاعات در جداول ، نمودارها و نمودارهایی برای استفاده آسان ارائه می شود ، تا کاربران بتوانند سوابق قاضی ، وکیل یا طرف را به سرعت ارزیابی کنند.

فقط Lex Machina از ترکیب منحصر به فرد ما برای پردازش زبان طبیعی و بررسی انسانی استفاده می کند تا همه اسناد موجود را بخواند و نتایج مربوط به ادعا را ارائه دهد که دقیقاً به شما می گوید در یک پرونده چه اتفاقی افتاده است. تجزیه و تحلیل نتایج ما شامل موارد زیر است:

یافته های مورد

Lex Machina با نزدیک به 500 یافته خاص مربوط به ادعا مانند “1101 موضوع نامعتبر موضوع” در پرونده های ثبت اختراع یا “محصول معیوب: طراحی” در پرونده های مسئولیت محصول ، به کاربران کمک می کند تا بفهمند چگونه دادگاه در مورد موضوعات خاص و در چه مرحله ای از تصمیم گیری کرده است. دادخواهی

سایر ابزارها: سایر محصولات یا نسخه های بسیار ساده شده ای از نتایج را که شبیه به قطعنامه هستند جمع آوری می کنند یا اطلاعات تمرین حرکتی را ارائه می دهند که مبتنی بر استدلال های اساسی نیست. فقط Lex Machina می تواند به شما بگوید 1) نحوه تصمیم گیری دادگاه در مورد یک موضوع خاص و 2) در چه مرحله ای از دعاوی.

نمودار یافته های ثبت اختراع

داروهای موردی

نحوه تصمیم گیری دادگاه ، از جمله نرخ های کمک مالی/انکار ، در مورد انواع مختلف دستورات غیرقانونی و راهکارهای خاص ادعا (به عنوان مثال ، عملکرد خاص در موارد قرارداد) را بیاموزید. پزشکان می توانند بیش از 50،600 مورد که داروهای درمانی دارند را بررسی کنند ، و سپس با استفاده از فیلترها به مناسب ترین موارد برای پیدا کردن الگوهای واقعی مانند آنها ، محدود کنند. Lex Machina شامل سر و صدایی مانند دستورات که “رد می شوند” نمی شود ، بنابراین کاربران می توانند سریعترین موارد مرتبط را با دستورات مربوط به موضوع خود مشاهده کنند.

سایر ابزارها: سایر محصولات نشان می دهند که آیا درخواست ها پذیرفته شده یا رد شده اند ، اما مشخص نمی کند که آیا این حکم بر اساس ادعا یا با رضایت بوده است ، و غیره. شامل (آنها دستورهای لازم را ندارند که به سند نیاز دارد ، نه فقط متن ورودی). وقت خود را با گذراندن موارد نامربوط هدر ندهید.

شکل پیوند دائمی

جوایز آسیب ها

با بیش از 242،000 جایزه خسارت فردی ، Lex Machina به شما امکان می دهد خسارت های مربوط به هر منطقه تمرین را بررسی کنید ، از جمله خسارت های تسویه حساب شده طبقاتی در موارد ضد تراست و خسارت های درد و رنج در موارد جرم و جنایت. تصور کنید که هر چند وقت یکبار قاضی انواع خاصی از خسارت را تعیین می کند ، مانند حق الوکاله یا خسارت تنبیهی.

سایر ابزارها: هیچ محصول دیگری مجموعه جامعی از آسیب ها را در یک منطقه خاص تمرین ندارد یا انواع آسیب را در چنین سطح دانه ای ارائه نمی دهد. محصولاتی که ادعا می کنند خسارت دارند فقط بخشی از اطلاعات را در بر می گیرند زیرا خود آنها مدارک را بررسی نمی کنند. مجموعه نمونه خسارت نمی تواند به طور کامل به س questionsالات مربوط به انواع خسارت ها پاسخ دهد.

قراردادها انواع خسارت

قطعنامه های مورد جامع

Lex Machina به وکلا کمک می کند تا تعیین کنند که مدعیان چند بار برنده می شوند ، متهمان برنده می شوند ، پرونده ها حل می شوند یا پرونده ها از نظر رویه حل می شوند. می توانید ببینید پرونده ها در چه مراحلی حل می شوند ، به عنوان مثال ، هر چند وقت یکبار مدعیان بر خلاف حکم برنده می شوند یا اینکه آیا این دادگاه به حکم یک حکم از نظر قانونی حکم داده است.

سایر ابزارها: سایر محصولات یا نسخه های بسیار ساده شده نتایج را بر اساس سرفصل های docket جمع آوری می کنند یا این نوع اطلاعات را به صورت تجزیه و تحلیل جمع آوری نمی کنند و از کاربران خواسته می شود که آنها را به تنهایی از طریق جستجوی کلمات کلیدی برای موارد جداگانه جمع آوری کنند.

مصوبه استخدام قطعنامه ها را به دست آورد

احکام و مصوبات دادگاه دولتی

Lex Machina به عنوان تنها ارائه دهنده تجزیه و تحلیل دادگاه ایالتی که از ترکیبی از پردازش زبان طبیعی و بازبینی انسانی برای خواندن اسناد اصلی برای درک آنچه در یک پرونده اتفاق افتاده استفاده می کند ، بهترین درک را از آنچه در دادگاه ایالتی اتفاق می افتد به پزشکان می دهد. کاربران Lex Machina می توانند بفهمند که آیا شاکیان یا متهمان بیشتر در حضور قاضی خود برنده می شوند یا همه پرونده ها را در دادگاه یا هیئت منصفه مشاهده می کنند که در آن وکیل مخالف ظاهر شده است.

سایر ابزارها: سایر محصولات از رویکردی که برای تجزیه و تحلیل حالت تهیه شده است ، استفاده می کنند ، جایی که می توانند موارد را برای شما شمارش کنند ، اما هیچ اطلاعاتی در مورد نتایج ارائه نمی دهند. کاربران برای به دست آوردن اطلاعات نتیجه و سازماندهی نقاط داده ای که برای نشان دادن نتایج در دادگاه های ایالتی پیدا می کنند ، باید کلمات کلیدی را جستجو کنند.

مصوبات دادگاه ایالتی

استفاده از تجزیه و تحلیل نتایج

تجزیه و تحلیل حقوقی برای پیروزی در تجارت و برنده شدن موارد استفاده می شود. در اینجا نحوه داشتن اطلاعات نتیجه خاص به متخصصان حقوقی کمک می کند تا کسب و کار بیشتری ببرند و موارد بیشتری را برنده شوند:

  • سوابق شرکت خود را با نشان دادن اینکه مشتریان شما برنده شده اند ، خسارت دریافت کرده اند و مبالغ مشخص را تبلیغ کنید.
  • هنگام مشاوره به مشتری ، دانستن اینکه آیا قاضی در مورد موضوعات خاص پیشنهاد می دهد یا خیر ضروری است. برای مثال ، آگاهی از این که آیا قاضی به دلیل عدم شناسایی یک راز تجاری ، حکم اخراج را صادر کرده است یا خیر.
  • آگاهی از این که آیا وکیل مخالف تا به حال در مورد موضوعی خاص به دادگاه رفته است یا خیر ، به شما امکان می دهد برای حل و فصل یا محاکمه برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

با دانستن آنچه در مواردی مانند شما اتفاق افتاده است ، به اطلاعات راهبردی مسلح شده اید تا زمین های برنده ایجاد کنید و استراتژی های دعاوی برنده را تدوین کنید. Lex Machina دارای جامع ترین اطلاعات در مورد یافته ها ، آسیب ها ، راه حل ها و اطلاعات حل و فصل است که به شما امکان می دهد با اطمینان تصمیمات مبتنی بر داده را بگیرید.

برای به دست آوردن بینش های شخصی شده از تجزیه و تحلیل Lex Machina ، یک نسخه نمایشی زنده با یکی از کارشناسان ما درخواست کنید.

logo-footer