Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

لذت بردن از وکلای دفاعی به دلیل لودیت بودن ، سرگرم کننده است ، اما در واقع بیشتر وکلا اهمیت فناوری و اینکه چگونه – از لحاظ تئوری می تواند عمل آنها را بهبود بخشد – را درک می کنند. به هر حال ، وکلا در حال جستجوی آیفون های جدید و تلویزیون های سطح بالا هستند ، بنابراین انگار آنها راهپیمایی فناوری را نمی بینند. و اینطور نیست که وکلا هنوز برای خرید Shepardize به پشته ها بروند. حقوقدانان تحقیقات حقوقی الکترونیکی را کشف کردند.

جایی که وکلا واقعاً دست و پا می زنند فرزندخواندن است. آیفون منطقی است. همه می دانند که کار می کند و شرکت تلاش قابل توجهی را صرف اطمینان از کاربر پسند بودن آن می کند. همین امر را می توان در مورد ارکان دنیای تحقیقات حقوقی در این مرحله بیان کرد. اما چه چیزی وجود دارد که به یک وکیل طبیعی که از ریسک پذیری برخوردار است اطمینان حاصل کند که منابع قابل توجهی را در راه حل فناوری حقوقی سرمایه گذاری کند؟

تامسون رویترز ، یکی از ارکان دنیای تحقیقات حقوقی از طریق مارک Westlaw خود ، روز گذشته از یک جفت پیشنهاد جدید رونمایی کرد که تمرکز آنها بر ترویج فرزندخواندگی برای مصرف کننده قانونی است.

Thomson Reuters Marketplace یک فروشگاه آنلاین است که به مشتریان امکان می دهد “طیف وسیعی از راه حل های قابل اعتماد و آزمایش شده را تحقیق ، آزمایش و خرید کنند.” به عبارت دیگر ، خطر پریدن به سمت فناوری را می پذیرد. در حال حاضر بیش از 50 محصول در Marketplace وجود دارد ، از جمله ClientPay ، Alteryx و تعدادی گزینه برای “اتصال”[] کاربران از بسیاری از ویژگی های قدرتمند HighQ ، از جمله افزایش گردش کار با الگوهای راه حل آماده برای استفاده استفاده می کنند. “

Marketplace اکنون در نسخه بتا است و انتظار می رود در ماه فوریه عرضه کامل شود.

در همان زمان ، تامسون رویترز اعلام کرد Legal Home ، “صفحه پرتاب دیجیتال یکپارچه ای است که به عنوان یک نقطه ورود اصلی برای متخصصان حقوقی برای دسترسی یکپارچه به منابع و اطلاعات ضروری در یک مکان است.” به عبارت دیگر ، فروشگاه یک مرحله ای شما برای همه چیز تامسون رویترز … و غیره است.

خانه حقوقی همچنین نمای کاملی از سایتهای HighQ کاربر و فیدهای فعالیت وی را در چندین مورد فراهم می کند تا در کارهای اصلی امور و پروژه ها به روز باشید. همچنین کاربران می توانند اسناد اخیر Office 365 خود را بازیابی کرده و پیوندهای شخصی خود را برای سهولت دسترسی به سایتهایی که مرتباً بازدید می شوند اضافه کنند. علاوه بر این ، آخرین اخبار و تحولات صنعت از طریق Practical Law Legal Updates ارائه و تحویل می شود.

وقتی شرکت ها به سمت مجموعه های محصولات می روند ، این نوع پیشنهادات ناوبری “یک جداره” اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، خانه حقوقی تامسون رویترز محلی برای معتبرترین منابع آنلاین شما خواهد داشت. در آن گوشه چه می گذرد

شخصی خوش سلیقه است

خانه حقوقی برای مشتریان تامسون رویترز رایگان است و هم اکنون در ایالات متحده و انگلیس در دسترس است و به زودی در کانادا ، استرالیا و نیوزیلند نیز در دسترس خواهد بود.

پس ادامه بده … نترس برخی موارد را امتحان کنید و ببینید که برخی از فن آوری های آسان برای استفاده در عمل شما چه کاری می توانند انجام دهند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer