Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

تصویر از طریق YouTube / مسیحی کوپر

اوه شادی ، ایمی کوپر به زندان نمی افتد. دفتر دادستان منطقه منهتن Cy Vance – بله ، همان DA که است دارای شهرت در اجرای قانون انتخابی است (اشاره: افراد فقیر رنگین پوست چندان خوب نیستند) – اتهامات علیه کوپر را رد کرد. کوپر در بهار گذشته وقتی بدنامی کرد ویدئویی از تهدید او به تماس با پلیس در یک ناظر پرندگان در پارک مرکزی ، کریستین کوپر – هیچ ارتباطی ندارد – ویروسی شد. ونس در ماه اکتبر اعلام شد اگرچه کریستین کوپر ، علیه ایمی کوپر به دلیل تنظیم گزارش دروغ پلیس متهم شد در آن زمان گفت او با دادستانی همکاری نمی کند ، و می گوید تحقیر عمومی و از دست دادن شغل خود به عنوان بخشی از مجازات مجازات کافی است.

اکنون کریستین کوپر راه خود را پیدا کرده و امی کوپر در این زمینه کاملاً واضح است.

مطابق با گزارش ها، امی کوپر یک برنامه آموزشی درمانی را به اتمام رساند – پنج جلسه کامل از آنها ، که شامل یک م bلفه تعصب نژادی است. دستیار دادستان منطقه جوآن ایلوزی اوربون گفت: درمانگر کوپر آن را “یک تجربه متحرک” توصیف کرد و گفت کوپر از آن “چیزهای زیادی آموخت”. بنابراین ، اتهامات کنار گذاشته شد. هرچند که این ممکن است عده ای ناعادلانه باشد ، اما ممکن است موردی در بالا قانون نبیند ، زیرا ما در ماشینکاری های صنعت حقوقی متمرکز شده ایم ، نه فقط یک پرونده جنایی. اما سپس وكیل وی شروع به دویدن دهان خود كرد.

مانند گزارش شده توسط Law & Crime ، وکیل امی کوپر رابرت بارنز این جمله را بیان کرد:

“پس از یک تحقیق دقیق و صادقانه ، دفتر دادستان منطقه نیویورک نتیجه گرفت که نتیجه مناسب این موضوع ، رد کامل کلیه اتهامات بود. ما از آنها بخاطر صداقتشان تشکر می کنیم و با نتیجه موافقت می کنیم. ”بارنز در بیانیه ای به قانون و جرم گفت. “بسیاری دیگر بر اساس تحقیقات ناکافی به نتیجه نادرستی رسیدند و برای برخی ممکن است عواقب قانونی به بار آورد.”

حدس می زنم گرفتن W با لطف یکی از مواردی نبود که امی کوپر در کلاس عدالت ترمیمی خود آموخت.

آه عمیق. البته این نوع پفک دقیقاً حرکت بارنز است. در ماه مه ، او کارفرمای سابق ایمی کوپر را تهدید به پیگرد قانونی کرد:

“شصت ثانیه وحشت در یک پارک در پاسخ به یک غریبه که می گوید قرار است با یک زن تنها در پارک کاری را انجام دهد که” دوست ندارید “برای یک خانم هزینه شغل ، اعتبار عمومی و معیشت او ، حتی بعد از اینکه از واکنشش عذرخواهی کرد کارفرمای وی قول داد که یک تحقیق منصفانه انجام دهد ، سپس علناً برای پیوستن به لاینچ مشهور کارمند خود شتافت ، “بارنز در ماه مه به Law & Crime گفت. “امی کوپر از ادعاهای حقوقی بالقوه علیه کارفرمای خود برای افترا برخوردار است ، زیرا آنها تصور می کردند که یک تحقیق بی طرفانه انجام داده اند که منجر به آنها می شود نتیجه بگیرند انگیزه های او نژادپرستی بدخواهانه در محیط کار است ، هنگامی که آنها چنین تحقیقاتی را انجام نمی دهند و چنین اطلاعاتی پشتیبانی نمی کند چنین نتیجه گیری. “

نه ، شما اصول قانون افترا را فراموش نکرده اید. همانطور که کریستی هال ایخوف ، یکی از شرکای Alston & Bird و یک کارشناس افترا ، گفت ، نژادپرستانه خواندن کوپر یا اقدامات او احتمالاً تحت استثنا “نظر ذهنی” قرار خواهد گرفت. و تام اسپیگل ، کارشناس حقوق استخدام توضیح داد که بعید به نظر می رسد که قانون کار به اهداف ایمی کوپر کمک کند ، زیرا “کارفرمایان خصوصی دارای عرض جغرافیایی کاملا گسترده ای هستند تا شما را برای انجام کار خارج از کار خاتمه دهند – این معمولاً کاملا قانونی است.”

باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا این تبادل نظر به یک دادخواست واقعی تبدیل می شود یا خیر. اما اگر ایمی کوپر طرفدار آخرین هیاهوی رسانه ای که در مرکز آن بود نبود ، خوب ، به نظر می رسد دعوا برای بازگشت به زندگی غیر بدنامی یک انتخاب ضعیف است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer