Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من را به عنوان یکی از تعداد فزاینده افرادی که کاملاً واکسینه شده اند ، در نظر بگیرم که به دلیل مسدود شدن غیرقابل درمان ICU های ما و اجازه دادن به نوع دلتا COVID-19 برنامه های تابستانی ما را خراب می کند. یکی از پیامدهای متعدد این کوته بینی در بیگلاو احساس می شود ، زیرا بازگشایی دفترها با دقت برنامه ریزی شده به عقب رانده می شود.

ویلسون سونسینی جدیدترین شرکتی است که برنامه های اداری خود را عقب انداخته است. در آخرین پیام داگ کلارک (شریک مدیریت)به طور کامل در صفحه بعد موجود است) ، او توضیح می دهد که شرکت بازگشایی کامل برنامه ریزی شده خود را از 20 سپتامبر تا 25 اکتبر عقب می اندازد. شرکت قبلاً مشخص شد که “هیچ کس ملزم به بازگشت به یک دفتر در طول سال تقویم 2021 نخواهد بود.” و در حالی که این دفتر در حال حاضر در دسترس کسانی است که مایل به کار از آنجا هستند ، بازگشایی بزرگ “تقویت شده” برنامه ریزی شده برای دفاتر ایالات متحده با امکانات و خدمات کامل و همچنین “رویدادهای جشن” فعلاً باید منتظر بماند.

این ایمیل در سراسر کشور همچنین اشاره می کند که کارکنان واکسینه نشده و بازدیدکنندگان نمی توانند وارد دفاتر خود شوند و این سیاست همچنان باقی خواهد ماند. خبر خوب این است که 93 درصد چشمگیر از کارکنان WSGR واکسینه شده اند. و این شرکت امیدوار است که این تعداد افزایش یابد.

به محض اطلاع از برنامه بازگشایی در شرکت خود ، لطفاً به ما ایمیل بزنید (عنوان موضوع: “[Firm Name] بازگشایی دفتر ”) یا به ما (646) 820-8477 (646) پیام دهید. ما همیشه منابع خود را در مورد داستانها ناشناس نگه می داریم. نیازی به ارسال یادداشت (در صورت وجود) با استفاده از حساب ایمیل شرکت شما نیست. حساب ایمیل شخصی شما خوب است اگر یادداشتی منتشر شده است ، لطفاً آن را به عنوان اثبات ذکر کنید. ما دوست داریم یادداشت های کاملی را به عنوان خدمات به خوانندگان خود ارسال کنیم. اگر نگران ابرداده در فایل PDF یا Word هستید می توانید از یادداشت عکس بگیرید و به عنوان تصویر ضمیمه کنید. با تشکر.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنید. راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer