Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

“این یک مجموعه است ، نه یک مجموعه ، اولگا. تفاوت زیادی وجود دارد!” ایمیلی را که از شریک ارشد دریافت کردم بخوانید.

وی شامل پیوندهایی به دیکشنری وبستر و مقاله گرامری بود. سه شریک دیگر و دو همکار ارشد از این موضوع تقلید کردند و من برای چند روز با جوک های ارزان قیمت غرق شدم. من از اینکه در چندین مورد از این ایمیل ها cc’d هستم لذت بردم.

گناه من؟ من رویه قضایی برنده را یافتم ، به دلیل تحقیقاتم تحسین گسترده ای دریافت کردم و با شوق فراوان با عجله روی دستگاهم پاسخ دادم: “متشکرم! من از متمم قدردانی می کنم. “

بعد از اینکه جواب شریک را خواندم ، می خواستم از چند نوشته دیگر وبستر ، “pedantic” و “punctile” ، عکسهایی از صفحه برای او ارسال کنم ، اما چون همکار سال اول بودم ، تصمیم گرفتم که این روشن ترین ایده نباشد. با گفتن این حرف ، دیدگاه من درباره وسواسی که وکلا نسبت به کمال گرایی دارند تغییری نکرد.

چه کسی به کما و گرامر اهمیت می دهد !؟

صبر کن.

من حدس می زنم ، در برخی موارد ، آن است است مهم است ، اما من فقط نیازی به قرار دادن کمال در یک پایه نمی بینم. اگر فکر می کنید “داور حقیقت” شناخته شده اید ، پس کاملاً از قضا – دروغ زندگی می کنید. ممکن است اسم های من حرفه ای یا کاملاً صحیح نباشد ، اما اگر مردم بتوانند ضمایر خود را انتخاب کنند ، من باید اجازه بگیرم اسم های معمولی خود را انتخاب کنم (ممکن است در واقع اسم من گیج کننده نباشد).

من را اشتباه نگیرید ، منظور من هیچ مشکلی در کاوش ضمایر نیست ، اما ، همانطور که اکثر افرادی که ارتباطات و زبانشناسی را مطالعه می کنند به شما می گویند: خط اصلی ارتباطات قوانین آن نیست ، بلکه پیام آن است. تا زمانی که طرف مقابل به وضوح آنچه شما می خواهید بگویید را بفهمد ، شما با موفقیت ارتباط برقرار کرده اید!

تا کنون ، من در مورد ارتباطات خارج از یک زمینه حرفه ای صحبت کرده ام. اگر قراردادهای شما پر از اشتباه تایپی باشد ، بله ، این تصویر بدی از شما و شرکتی که در آن کار می کنید ارائه می دهد. اما ، در شرایطی مانند من ، من ضرورت زیادی برای کمال نمی بینم.

کمال مانند هجی است؛ گاهی اوقات خوب است که به اندازه کافی نزدیک شویم من فکر می کنم وکلا کمی وسواس ناسالم درباره بی عیب و نقص بودن دارند. هیچ کس کامل نیست ، پس چرا باید یک نما درست کرد؟ چرا تظاهر می کنیم؟ در بعضی موارد ، من استدلال می کنم که نشان دادن خطای انسانی شما با اشتباه کردن ، به شما و دیگران کمک می کند. این تنش را کاهش می دهد در حالی که شما را دوست داشتنی تر و حتی دوست داشتنی تر می کند. همه اشتباه می کنند ، و در یک محیط سالم ، مردم با شما راحت تر خواهند شد ، زیرا آنها می توانند ناقص بودن شما را نیز ببینند ، هیچ تفاوتی با آنها ندارد.

اما سرانجام ، و شاید مهمترین:

کمال فضیلت من نیست ، بلکه محتوای کاری است که انجام می دهم و می گویم ارزش من را می سنجد!

اصل موضوع نباید زبانی باشد ، بلکه کل نگر است. وزن مطالب ، عمق تحقیق ، قدرت گزاره – همه این عوامل نوشتن به طور قابل توجهی مناسب تر از این است که آیا اشتباهات املایی یا اشتباهات دستوری در اینجا و آنجا وجود دارد. من به عنوان یک وکیل خیلی مطالعه کردم و مهارت های زیادی کسب کردم. به هر حال ، این یک صنعت رقابتی است و انتظار می رود نتایج با کیفیتی بالا ارائه دهید. وکلا از ارزش بالایی برخوردارند ، در حالی که ویرایش و خواندن مقاله در مقایسه با خود ماده نسبتاً کم است. نه تنها این ، بلکه می تواند با مواردی مانند غلط املایی یا Grammarly اتوماتیک شود.

من ترجیح می دهم یک بند انگلیسی را بهم بریزم تا یک بند قانونی. اگر من وقت خود را صرف تأمل در مورد کمال کنم ، پس هرگز به طور مداوم به کفایت نخواهم رسید. وقتی باید همه چیز را از طریق لنز میکروسکوپ بررسی دقیق کنید ، تمرکز روی تصویر بزرگتر دشوار است.

بی عیب و نقص جعلی نکنید و برای عبادت در پایه آن تعظیم نکنید. ناقص بودن را در آغوش بگیرید اما ماده را تحویل دهید. بدترین معامله فدای عملکرد به خاطر ظاهر است.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شوید: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت کسب کنید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer