Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ویروس کرونا ویروس جدید به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است ، و موارد روز به روز افزایش می یابد. همین دیروز ، ایالات متحده با کشته شدن رکورد هفته گذشته یعنی 2885 ، رکورد 3124 کشته COVID-19 را ثبت کرد. بیمارستان ها هرچه بیشتر به حد مجاز نزدیک می شوند و وظایف ماسک دولتی تقریباً به سرعت ویروس گسترش می یابد. اینکه بگوییم همه چیز خوب به نظر نمی رسد ، کم لطفی است.

خوشبختانه یک واکسن احتمالاً امروز برای استفاده اضطراری توسط FDA تأیید می شود و با این سرعت ، نمی تواند خیلی زود اتفاق بیفتد. با امیدواری هایی که به توانایی بالقوه واکسن برای پایان دادن به همه گیری بستگی داشت ، این سوال باعث شد که شرکتهای Biglaw قصد انجام چه کاری را داشته باشند. در حالی که برخی از شرکت ها هرگز تعطیل نشدند ، اکثر آنها سریعاً سیاست هایی را اتخاذ کردند که وکلای دادگستری و کارکنان آنها را به فضای کاری مجازی سوق می داد ، بسیاری متعهد شدند تجارت خود را حداقل تا پایان سال 2020 ادامه دهند.

با مشاهده یک واکسن ، شرکتهای حقوقی با چه سرعتی از کار از راه دور فاصله می گیرند و به طور رسمی دفاتر خود را بازگشایی می کنند؟ آیا از شما انتظار می رود که به کار خود برگردید؟

ما را یاری کنید لطفاً بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا نظرسنجی ما درباره برنامه های شرکت شما در این زمان بی سابقه را بررسی کنید. ما داده ها را جمع آوری می کنیم و به شما امکان مقایسه و تقابل شرکت ها را می دهیم. مثل همیشه ، شما کاملا ناشناس نگه داشته خواهید شد. با تشکر!

نظرسنجی را کامل کنید


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer