Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

در 11 نوامبر ، بیکر مک کنزی با ساخت دنیای بیگلاو شوکه شد اولین اعلامیه جایزه از سال. دو هفته بعد ، کراوات مقیاس پاداش یکسانی را اتخاذ کرد و جوایز ویژه ای به آن اضافه کرد و بقیه Biglaw عجله کردند تا مطابق با استاندارد جدید بازار باشند.

همكاران شركت از اينكه هيچ پاداش خاصي براي پرداخت وجود ندارد نااميد شدند ، اما شركت هنگام اعلام جايزه اصلي خود گفت كه اين شركت با هرگونه افزايش در بازار مطابقت دارد. در شب سال نو ، سرانجام مدیریت بیکر مک کنزی این وعده را عملی کردند و اعلام کردند که با جوایز ویژه ای که از ماه ها قبل در گردش بود مطابقت دارد. این جوایز در اختیار همکارانی قرار می گیرد که حداقل 1900 ساعت قابل پرداخت قابل پرداخت دارند (از جمله 125 مورد پاداش مصوب و تنوع و ساعت گنجاندن). مقیاس ویژه پاداش را در زیر بررسی کنید:

علاوه بر این خبر عالی ، این شرکت همچنین به کلیه کارکنانی که تحت تأثیر کاهش هزینه های مربوط به COVID شرکت مستقر در 1 مه بودند ، پرداخت کامل بازپرداخت حقوق را انجام خواهد داد. کلیه پرداخت های ویژه و ویژه پاداش و حقوق در تاریخ 29 ژانویه. سال نو مبارک ، همکاران بیکر مک کنزی!

(برای مطالعه کامل یادداشت بیکر مک کنزی به صفحه بعد بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به توصیه های شما بستگی داریم تا در به روزرسانی های مهم جایزه قرار بگیریم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان پاداش که منتشر می کنیم ، یک اخطار ایمیل دریافت خواهید کرد. ممنون از همه راهنماییتون


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer