Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من در مورد شما نمی دانم ، اما مطمئناً می توانم از یک خبر خوب استفاده کنم. من انتظار ندارم که نتیجه انتخابات ، امروز ، هر زمان ، بنابراین در مورد برخی اخبار Biglaw چطور؟ مانند شاید یک شرکت Biglaw در مورد اقدامات ریاضتی COVID در مورد رفتارهای جدی اقدام کند و برای اقدامات خوب پاداش های اضافی بپردازد.

با تشکر برای اخبار اخبار انتخابات Baker Botts.

پس از اعلام قبلی طرحی از “فداکاری جمعی” tبرای عبور از بحران جهانی بهداشت ، بیکر بوتس تغییر مسیر داد. در ماه جولای، کاهش حقوق – 20 تا 30 درصد براساس سطح حقوق برای مشاور ، 20 درصد برای همکاران و 0 تا 20 درصد بر اساس سطح حقوق برای کارمندان – 50 درصد کاهش یافت (در سطح کاردانی ، که این فقط 10 درصد بود) ) و اکنون این شرکت اعلام کرده است که از اول نوامبر ، تمام کاهش حقوق COVID معکوس خواهد شد.

علاوه بر این ، هنگام اعلام بازگشت های ماه جولای ، آنها همچنین یک دوره پاداش های موقت برای دوره 1 مه – 31 ژوئیه انجام دادند. در اعلام این بازگشت ، دور دیگری از پاداش ها وجود دارد:

همانطور که در اطلاعیه های قبلی ذکر شد ، ما همچنین به نگهبانان وقت غیر شریک که در ماه های گذشته کمک های استثنایی کرده اند ، پاداش های موقت می دهیم. واجد شرایط بودن پاداش بر اساس عوامل مختلفی از جمله استفاده و خدمات مثال زدنی مشتری برای دوره 1 آگوست – 31 اکتبر تعیین می شود ، همانطور که با رعایت خط مشی ورود به سیستم و ضرب العجل های شرکت ثبت شده است. برای واجد شرایط بودن این پاداش موقت ، که قبل از پایان سال پرداخت خواهد شد ، نگهبانان وقت باید وضعیت خوبی داشته و از تاریخ پرداخت به طور فعال در شرکت مشغول به کار شوند.

ایمیل کامل را در صفحه بعدی بخوانید.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به راهنماییهای شما برای نگهداری از به روزرسانیهای مهم پاداش بستگی داریم ، بنابراین وقتی شرکت شما هر نوع پرداخت پاداش را برای همکاران اعلام می کند ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477 برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش “). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. ممنون از همه راهنماییتون


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer