Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

دوره بیل بار به عنوان دادستان کل ایالات متحده در اواسط ماه دسامبر به پایان رسید و بعید است که با دیدن لیست لباس های شسته شده ای که کشیده و دروغ هایی که گفته است در پیشبرد برنامه سیاسی خود. اما در پی استعفا ، ما در حال یادگیری هستیم که حداقل چیزی بیش از حد مجاز برای او وجود دارد.

پلی که برای بار بسیار دور است ، نظریه حقوقی است که طی روزها و هفته ها پس از انتخابات سال 2020 مبنی بر نوعی تقلب گسترده در رأی دهندگان و اینکه دونالد ترامپ برنده قانونی انتخابات بود ، از بین رفت. مانند گزارش بy Axios ، در جلسه 10 دسامبر بین دونالد ترامپ ، بیل بار و دیگران ، همه چیز به سر رسید زیرا امیدهای رئیس جمهور برای دوره دوم بر یک نظریه حقوقی وحشی که در واقع هیچ پایه ای نداشت ، محکم شد – چیزی که بار رفت ثبت شده با مایکل بالسامو ، خبرنگار AP ، کمی قبل از جلسه سرنوشت ساز:

“این چیزها [election fraud claims] Barr به رئیس جمهور گفت ، در كنار رئیس دفتر خود ویل لوی ایستاده بود. “چیزهایی که این افراد گوش شما را با آن پر می کنند درست نیست.” بار توضیح داد که اگر ترامپ می خواست به نتایج انتخابات اعتراض کند ، وکلای انتخاباتی داخلی رئیس جمهور مجبور به این کار هستند.

وی ادامه داد ، وزارت دادگستری ادعاهای کلاهبرداری عمده ای را که وکلای ترامپ مطرح کرده بودند بررسی کرده است. بار به رئیس جمهور گفت: “این فقط مزخرف است.” [White House Counsel Pat] Cipollone با گفتن اینکه وزارت دادگستری در حال بررسی این ادعاها است ، از Barr پشتیبانی کرد.

ترامپ به تلویزیون اشاره کرد و پرسید که آیا بار جلسه دادرسی را تماشا کرده است؟ بار گفت که او این کار را نکرده است. رئیس جمهور گفت: “شاید شما باید” بار بار دیگر تأکید کرد که وزارت دادگستری این ادعاها را نادیده نمی گیرد ، اما وکلای خارجی ترامپ کار وحشتناکی انجام می دهند.

وی افزود: “من یک ناظر حقوقی کاملاً آگاه هستم و نمی توانم بفهمم تئوری اینجا چیست.” “این فقط پراکنده است. همه جای تپه است و از بین رفته است. “

ترامپ گفت: “شاید”. “شاید.”

و این گسست بین ترامپ و بار نشان دهنده پایان روابط کاری آنها است. بار تا کریسمس از موقعیت خارج شده بود.

در آنچه احتمالاً تلاشی برای بازپرداخت نقش او در توانمندسازی یک رئیس جمهور خطرناک است ، بار اولین مصاحبه خود را از زمان قیام 6 ژانویه انجام داد. از دروغی که 2020 کلاهبرداری بود ، او گفت که “چیزی بود که باعث شورش در تپه شد.” بدون گله ، شرلوک

اما مهم نیست که حالا که سعی می کند از ترامپ فاصله بگیرد ، ما به یاد خواهیم آورد که او در طول راه چه کاری انجام داده است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer