Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از جاهی چیکوندیو / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

بیل بار به سمت بهبودی می رود.

نه ، نه برای مواد مخدر یا الکل – این Reputation Rehab است ، و اولین قدم اعتراف به مشکل شما است. گام دوم یافتن روزنامه نگاری است که به شما اجازه می دهد داستان خود را بدون اینکه شما را با سخنان احمقانه صدا کند ، بگویید و با تشکر از جاناتان دی کارل ، خبرنگار ABC News در واشنگتن ، دادستان کل سابق در راه است.

کارل در تیزر کتاب آینده خود می نویسد اقیانوس اطلس که بار “به طور گسترده ای به عنوان یک کم کار ترامپ دیده می شود که وزارت دادگستری را سیاسی می کند. اما هنگامی که لحظه بزرگ پس از انتخابات فرا رسید ، او از رئیس جمهوری که انتظار داشت پیشنهادات خود را انجام دهد ، سرپیچی کرد. “

که یک روش جالب برای گفتن این است که Barr با سناتور میچ مک کانل درگیر شده است ، و هر دو نفر تصمیم گرفتند که اگر ترامپ دست از فریاد بیهوده درباره انتخابات تقلبی بردارد و شروع به گفتن به گرجی ها کند شانس بیشتری برای حفظ کنترل مجلس سنا دارند. برای بیرون آمدن و رای دادن به سناتورهای لوفلر و پردو.

هنگامی که بار در اول دسامبر سال 2020 به AP گفت که “تا به امروز ، ما تقلب در مقیاسی را ندیده ایم که بتواند نتیجه دیگری در انتخابات داشته باشد” ، به هیچ وجه تلاشی برای سیاست زدایی از وزارت دفاع نیست ، همانطور که دوست دارد اکنون آن را بچرخاند. او سعی داشت رئیس جبرانگرای خود را مدیریت کند تا به نفع تیم سرخ باشد.

از نظر مک کانل ، راه برای کنترل کنترل سنا ساده بود: جمهوری خواهان باید این بحث را مطرح کنند که با حضور بایدن در کاخ سفید ، داشتن اکثریت در سنا برای بررسی قدرت وی بسیار مهم است. اما مک کانل همچنین معتقد بود که اگر صریحاً بایدن را به عنوان برنده معرفی کند ، ترامپ عصبانی خواهد شد و احتمالاً برای کارشکنی در مبارزات انتخاباتی مجلس سنا در جورجیا اقدام خواهد کرد. بار صحبتهای خود را با مک کانل به من ربط داد. مک کانل حساب را تأیید می کند.

مک کانل به بار گفت: “ببینید ، ما به رئیس جمهور در جورجیا احتیاج داریم ، و بنابراین اکنون نمی توانیم به او حمله اولیه کنیم. اما شما می توانید واقعیت بهتری برای تزریق این شرایط داشته باشید. شما واقعاً تنها کسی هستید که می توانید این کار را انجام دهید. “

سلام ، به یاد داشته باشید زمانی که لورتا لینچ ده دقیقه کیبیتز با بیل کلینتون روی آسفالت ، و این رسوایی قرن بود؟ اما اکنون بیل بار این گفتگوی وحشیانه نامناسب را با قدرتمندترین جمهوری خواه کنگره در مورد استفاده از قوه مجریه برای سود بردن از حزب جمهوری خواه در دور دوم انتخابات جورجیا 5 ژانویه ، و بار قرار دارد که شخص خوب اینجا باشد؟

AYFKMRN؟ بیل بار ، که ماهها وقت صرف کرد دروغ شلاق زدن در مورد آراots تقلبی ، شکستن سیاست وزارت دادگستری اجازه می دهد تحقیقات پیش از انتخابات در مورد ادعاهای جعلی آرا جعلی ، تا آنجا پیش رود که مقامات انتخابات پنسیلوانیا را برای خشک کردن بیش از یک خطای روحانی که بلافاصله شناسایی شد ، می خواهد قهرمان این داستان شود؟

بار به کارل گفت: “نگرش من این بود: زمان کار کردن یا بستن بود.” “اگر شواهدی از تقلب وجود داشت ، من هیچ انگیزه ای برای سرکوب آن نداشتم. اما سو suspظن من در تمام طول راه این بود که آنجا چیزی وجود ندارد. این همه مزخرف بود. “

شش دقیقه بعد که می خواهید آبروی خود را بشوید ، یک داستان سرگرم کننده است که برای یک خبرنگار تعریف می کنید ، اما به راحتی فراموش می کنید نقش خود بار که در ترویج دروغ آراي نامه هاي پستي به ويژه مستعد دستكاري هاي متقلبانه و استفاده از منابع وزارت دفاع براي بررسي اتهاماتي بود كه دادستان كل كشور “همه مزخرفات” دانست.

در همین حال ، نظریه اجرایی مستر یونیتر که سه سال گذشته را به سرپیچی از نظارت کنگره و استدلال در دادگاه مبنی بر اینکه ارتباطات ریاست جمهوری در یک لباس جادویی از امتیازات اجرایی پوشیده است ، سپری کرده است ، به این درک دیرهنگام رسیده است که حرف زدن در مورد مکالمات شما با رئیس جمهور است خوب ، در واقع اگر واقعاً واقعاً می خواهید کنترل روایت خود را در دست بگیرید.

“این را گفتی؟”

بار پاسخ داد: “بله ،”

“چطور می تونی این کارو با من بکنی؟ چرا گفتی؟ “

“زیرا این درست است.”

رئیس جمهور ، livid ، با اشاره به خود شخص سوم در پاسخ گفت: “شما باید از ترامپ متنفر باشید. شما باید از ترامپ متنفر باشید. “

چنین قهرمانانی! اگرچه شاید کمی تحت تأثیر این افتخار بعدی خود قرار بگیرد که “این یک تیم هجومی را با یک استراتژی منسجم و منظم می گرفت. در عوض ، شما یک نمایش دلقک دارید. هیچ وکیلی که احترام خودش را داشته باشد به جایی نزدیک آن مراجعه نمی کند. این فقط یک شوخی است. به همین دلیل شما همان جایی هستید که هستید. “

اگر فقط ترامپ وکلای ذیصلاح استخدام می کرد ، شاید می توانست انتخابات را بدزدد! اما در عوض او سیدنی پاول را استخدام کرد که بار کار با دست در دستکش تا دادستانی مایکل فلین را منفجر کند. و رودی جولیانی ، که بار برای او ویژه تنظیم کرد سیستم مصرف در DOJ برای شستن آنچه که معلوم شد (به تعجب دقیقا هیچ کس) روسی باشد نفوذ در عملیات به چشم انداز انتخاباتی جو بایدن آسیب برساند.

خوب ، ممکن است او قبلاً از DOJ برای کمک به این دو دلقک استفاده کرده باشد ، اما تا دسامبر سال 2020 ، بیل بار این نور را دیده بود. بنابراین بلافاصله پس از آن جلسه ، او استعفای اصولی خود را تحویل داد و از همراهی با حمله به دموکراسی توسط یک دیوانه در کاخ سفید خودداری کرد. درست؟

هاها

نه ، بار به رئیس ستاد کاخ سفید به مارک میدوز قول داد که “تا زمانی که من لازم باشم” خواهد ماند ، هرچند به کارل اطمینان می دهد که بلافاصله پشیمان شد. و پشیمانی او چنان نیرومند بود که سه هفته بعد آنجا را ترک نکرد و از a حرف آنقدر تحسین برانگیز است که باعث می شود کیم جونگ ایل به عنوان رشوه سرخ شود تا از به دام انداختن ترامپ در یک توییت جلوگیری کند. چنین میهن پرست شجاعی!

این مرد فکر می کند شما احمق هستید. او فکر می کند اگر اکنون علیه افراط و تفریط ترامپ خارج شود و مشاوران بد رئیس جمهور سابق را بخاطر گمراهی وی مقصر قلمداد کند ، می تواند به نوعی حساب های یازده و هفت نفری را که در آستانه طغیان قفسه های کتاب است ، از بین ببرد و اعتبار وی را به عنوان یک محافظه کار خوب و نجیب نجات دهد.

احمق نباش

درون جدایی ویلیام بار با ترامپ [Atlantic]


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer